Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Nasze budowanie-czyli kombinacja...


Recommended Posts

Ja jak cos zamawiam do moich to podaje adres do pracy, bo do domu to zaraz by bylo rozpakowane.

Ja kupuje mamie, siostrze, szwagrowi, 2 chrzesniakom, maz, syn, 2 corki od kuzyna jak z zyczeniami pojedziemy przed swietami, no i musze w imieniu mamy kupic dla nas i dla siostry cos, a ona odda mi kase.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kawika

    2117

  • anetina

    1129

  • aneta-we

    1102

  • Zbigniew100

    404

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

może coś byśpodpowiedziała cholera pusty łeb mam

 

Tez brak pomyslow, zobacze co bedzie to wtedy podpowiem :lol: , mam tylko dla meza ale to juz dawno kupilam, dostanie telefon, bo jego komorka ma juz 4 lata i jest tak porysowana, ze na wyswietlaczu nic nie widac, w dodatku po 3 rozmowach musi ladowac :roll: .

Mamie planuje jakis sweterek, siostrze moze portfel, szwagrowi pasek.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale u mnie dzisiaj w pracy nudy :evil: , chyba wyskocze na rynek, moze kupie jakies prezenty, bo mam tylko dla 2 osob, a potrzebuje 11 :o .

 

to wyskakuj, bo coraz ciasniej w sklepach się robi :wink:

a popołudniami to na pewno juz masakra.

Mi cały czas tylko deskorolka dla ALicji została. Nawet przeglądałam wczoraj allegro ale chciałbym "pomacac" przed zakupem.

Moim kurierom kazałam sie rozejrzec po sklepach bo jak byłam w trezch sportowych to znalazłam JEDNĄ deskorolkę :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może coś byśpodpowiedziała cholera pusty łeb mam

 

Tez brak pomyslow, zobacze co bedzie to wtedy podpowiem :lol: , mam tylko dla meza ale to juz dawno kupilam, dostanie telefon, bo jego komorka ma juz 4 lata i jest tak porysowana, ze na wyswietlaczu nic nie widac, w dodatku po 3 rozmowach musi ladowac :roll: .

Mamie planuje jakis sweterek, siostrze moze portfel, szwagrowi pasek.........

 

ja Mikołaja poprosiłam o portfel, czerwony :wink:

Tylko nie wiem czy w końcu sama nie bedę musiała za tego Mikołaja robić.

A prezentów to jeszcze więcej musiałam kupowac niż Ty, bo w grudniu mam urodziny dwóch chrześniaków jeszcze a Ci mają siostry :wink:

Moich dzieci trójka, siostry dwójka, jakies drobiazgi dla dorosłych.

Z pomysłów: jakiś milusi szaliczek, rekawiczki, dla bliskiej osoby piżamka, brelok do kluczy, moze coś z kosmetyków, tacie kupowałam zapalniczkę na beznzynę, bratu żarową. I tak nie przestana palić :wink:

Jak cos mi sie przypomni to napisze. Najłatwiej z dzieciakami- z wszystkiego sie cieszą. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aneta a dla małża co masz

 

jemu portfel już dawno sie popsuł więc nie muszę sie wysilac z pomysłami.

Mój lubi tez czytać, wiec często kupuje książki historyczne. Ale teraz to nie ma czasu na czytanie :wink:

I jescze czapki i szaliki, bo zawsze gdzies po samochodach zostawia a w czapce chodzi, w pzreciwieństwie do mnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mam loty po sklepach :roll: , przed chwila wylecialam na kilka minut do biedronki, bo mam 50 m pod nosem gdzie pracuje, bo jest vizir 5,5 kg za 29,90 zł. (smieszna cena za taka ilosc) i pomarancza za 2,80 zł. bardzo słodkie.

Ja zawsze sprawdzam w necie gazetke i ide jak jest cos poczciwego.

Przy okazji byla moja kawa, ktora pijemy juz od roku ta sama w ekspresie i u nas kupuje po 16 zł, a w biedronce jest po 8,99 zł. :D - ciesze sie, bo kupilam spory zapas i duzo zaoszczedzilam.

 

 

ale ci się udało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...