Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Nasze budowanie-czyli kombinacja...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kawika

    2117

  • anetina

    1129

  • aneta-we

    1102

  • Zbigniew100

    404

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No proszę a kobietki już prezenty w głowie...

 

Kawika ja miałam taki koc - fajny i ciepły był. Został w moim rodzinnym domu... Tylko ja miałam bordowy, mam nadzieję, że gatunkowo jest tak dobry jak mój -bo mój ma kilka lat i jest super!

Ja mojemu kupie kosmetyki - niestety nie moge zestawów, bo np. do twarzy nie może stosować żadnego balsamu nawet do cery wrazliwej np. Nivea -tylko te hipoalergiczne... Więc mój zestaw jest z kilku kosmetyków każdy z innej firmy... Portfel tez jemu się rozwala... Podpowiem WAM, że kiedyś jak kupowałam to firmy Raffaelo -długo miałam portfel i mój też... Ja od 5 lat -autentycznie! Mam czerwony -pojemny portfel, jaki zakupiłam jeszcze u siebie w rodzinnych stronach, a kupowany był w sklepie za ok. 30 zł. non stop noszę w róznych torebkach - trzyma się jak nowy. Firmy Vittoria. Nie Vittorio! Ale te podobne są do Raffaelo.

Dla córki zamówiłam i otrzymałam z allegro już 2 tyg temu jak nie 3-y! Zestaw do robienia biżuterii... są tam koraliki i inne pierdułki, więc będzie tworzyła sobie kolczyki itp.

Uczęszcza na Kółko Bizuterii, akurat ostatnio wróciła smutna, że koło będzie w styczniu -lutym, bo pani nie ma koralików itp.

To będzie z tego zadowolona... narazie jest to nie za duży zestaw, aby potem nie leżał :wink: Jeszcze zakupię jej książkę o tej tematyce, lub innej...

Nu i nic mi nie pozostaje jak po niedzieli ruszyć poszwędać się po sklepach. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w niedzielne przedpołudnie :lol: , kawika napisz jak się mieszka w nowym domku, czy sa rzeczy które byś zmieniła i zrobiła inaczej?, a jeżeli chodzi o funkcjonalność domu to może jakieś rady(mam malutkiego szkraba w domu podobnie zresztą jak Ty:wink: ), psa brak, ale małż już coś wspominał :D , pozdrawim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czee dziewczyny

 

ja dopiero teraz bo w łikend tom nie ma szans na neta wsiąść

 

miśka ty cwaniaro chociaż pomysly na prezenty masz

 

no ja dzieci to już coś mam, ale dla małża i ojnca problem będzie coś wymyśleć

 

Witam w niedzielne przedpołudnie :lol: , kawika napisz jak się mieszka w nowym domku, czy sa rzeczy które byś zmieniła i zrobiła inaczej?, a jeżeli chodzi o funkcjonalność domu to może jakieś rady(mam malutkiego szkraba w domu podobnie zresztą jak Ty:wink: ), psa brak, ale małż już coś wspominał :D , pozdrawim

 

Moja Sandra ma 2 latka i 3 miesiące

hmmmm co bym zmieniła w domku????

Wybudowałabym przez pół mniejszy :D nie noi żartuję ale w sumie to trochę duży jest

komunikacja jest ok, zmieniłabym rozstaw kilku włączników do światła

jeżeli chodzi o układ domu, to nie zmieniłabym nic jak na razie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...