Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Nasze budowanie-czyli kombinacja...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kawika

    2117

  • anetina

    1129

  • aneta-we

    1102

  • Zbigniew100

    404

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

hehehehe ale się działooooooooo

 

taaak, działo sie :evil: . Nie pamiętacie, ze miałam ostre spięcie z teściową. Na tyle, ze syneczka na rozmowe zaprosiła :-?

ten przynajmniej dobrze się spiasał i sie nie wtrącał. Przeciez go nie ma na co dzień wiec co moze poradzic. :wink:

 

kurde ale ci ta teściowa zalazła za skórę

 

to naprawdę jakaś powazna sprawa musiała być

 

dla mężusia brava - za odpowiednie zachowanie

 

zalazła, ze ho, ho!!!

 

Tu długi cyctat mojej relacji z czwartku:

"Wracajac do domu z pracy zabieram Alicję ze szkoły, dzis od razu zadzwoniłam, zeby mama zaczęła ubierac chłopaków to od razu pójde z nimi na spacer, póki jest jasno (było po 15-tej)

I dowiedziałam się, ze chłopaki zjedli obiad, teściowa rozmroziła im ogórkową. Pytam czy Ala tez poszła jesc tę zupe i okazało się, ze porcja była tylko dla chłopaków a dla Ali nie ma ŻADNEGO obiadu :o

Wsciekłam się i zamówiłam jej pizzę. Jak tak mozna? Teściowa siedzi cały dzień w domu, przychodzi niania; i nawet dla dziecka nie ma talerza zupy :evil:

W tym tygodniu teściowa nie gotowała nic. Wszystko było wczesniej przygotowane. Z niedzieli zostały poledwiczki, były też gołabki. Jestem tak zła, że nawet nie zapytałam dlaczego????? Ona dobrze wie, że Ala rano prawie nic nie je, a dzis dodatkowo nie zjadła w szkole kanapki

Od dzis zaczynam sama gotowac"

 

I niech ktos mi powie, ze nia mam powodu być wsciekła :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

małż jest między młotem a kowadłem

 

lepiej żeby sie nie wtrącał

 

bo pewnie i tak nie do końca wie o co chodzi

 

powiedziął mamie co trzeba, chociaz sam wolałby żebyśmy się dogadały. Ale wie, że mamusia po prostu strzeliła focha i juz. A jej sie nie będe w pas kłąniac i potakiwac skoro sama zaproponowała pomoc. Jeśli oczekuje teraz wieeelkie wdzięczności na pokaz i poklaskiwania w takt to sie zdziwi :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek wieczorem do wiedziąłam się od teściowej dlaczego nic nie ma dla ALicji. Nie powiedziałam co jej wyciągnąć :evil: (dziwne, ze dla chłopaków wiedziała co :roll: ) a zabroniłam robić parzaki :-?

I teraz mam: nie dam ugotowac tego co sobie umyśli (Alicja nie powinna jeść nabiału a w tych parowańcach jest biały ser i polane sa śmietaną :evil: ) to dziecko nic nie dostanie. Jestem zła do dzisiaj. I z teściową rozmawiam służbowo i oficjalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moment

moment

 

rozumiem dobrze? chłopaki dostali obiad?

a wnuczka, która przyszła ze szkoły - gdzie nie je obiadu chyba - nic nie dostała?

 

noż kurtyna

masz rację odnośnie nerwów w stosunku do teściowej :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

 

i najlepsze jest to, ze poprzedniego dnia sprawdzałam na jej prośbę co jest w zamrażarce: ogórkowa, dwa razy brokułowa, kalafiorowa, indyk w sosie koperkowym i coś jeszcze :-?

Po prostu szkoda słów. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie dziwię ci się, ale dziwię się teściowej, skoro do chłopaków przychodzi niania i ona się nimi praktycznie nie zajmuje to co robi cały dzień????

 

to nawet nie tak, ze ona tylko sziedzi. Dzieci są bardzo z nia zrzyte i to raczej niania jej pomaga, i wychodzi z chłopakami na spacer. Aaaa, i zawsze mi prasuje rzeczy, wszystkie :)

Pomaga, naprawdę duzo mi pomaga ale z tym obiadem przesadziła :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli .... wystarczyło wyjąść z zamrażalki i odgrzać?

wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

 

 

 

czy ona przypadkiem nie ma wnuków? tylko? a wnuczka jest w odstawce?

czy tylko tak teraz?

 

anetinko, to dlatego, ze nie dałam jej zrobic tych durnych parzaków. I jeszcze mnie pyta: Ty nie myślisz chyba, ze ja tak złośliwie? :evil:

No pewnie, ze nie :roll: :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli .... wystarczyło wyjąść z zamrażalki i odgrzać?

wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

 

 

 

czy ona przypadkiem nie ma wnuków? tylko? a wnuczka jest w odstawce?

czy tylko tak teraz?

 

anetinko, to dlatego, ze nie dałam jej zrobic tych durnych parzaków. I jeszcze mnie pyta: Ty nie myślisz chyba, ze ja tak złośliwie? :evil:

No pewnie, ze nie :roll: :-?

 

 

 

na ciebie wściekła, a dziecku się oberwało nie otrzymając obiadu wrrrrrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziweczynki :p !

 

no magpie ja wiem że pierniczyłaś, ale pytałam jak twoje zakupy świąteczne a ty mnie normalnie olałaś :wink: :wink: :wink:

 

ło matko zagladalam tutaj w weekend ale pytania nie zaowazylam (pewnie ze zmeczenia :oops: ).

Z zakupow wrocilam UWAGA z 1 metrem czerwonej wstazki do ozdobienia firanki w lazience, ktora mam zamiar kupic (firanke).

W miescie sama zbieranina, wszystko stare powyjmowali, ludzi zero :o .

Jak zobaczylam te szmaty to tylko kolejny raz sie utwierdzilam w przekonaniu, ze bardzo dobrze robie kupujac w bonprixie.

W sumie to duzo mi jeszcze brakuje prezentow ale obok mojego sklepu jest sklep z galanteria skorzana i zaraz tam ide (mam nadzieje, ze bede miec z glowy kilka osob).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...