Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Nasze budowanie-czyli kombinacja...


Recommended Posts

:o to rzeczywiście dużo załatwiliście :D Kasy pewnie też ubyło :-? .......

Na pewno lżej ci na sercu, że masz to już z głowy.....najważniejsze decyzje za tobą, chodzi mi tu o płytki - reszta pójdzie z górki :D

Teraz to ja będę z niecierpliwością czekać na zdjęcia z ułożonymi płytkami, bo bardzo mi się podobają ale efekt to dopiero będzie jak będą ułożone :D

 

Tak po sąsiedzku zapytam :D 8) :p bo czuję się jakbyś przetarła szlaki 8) ....byłaś w Sączu w "merkury market", a jak tak, to jak u nich się przedstawiają ceny - drogo mają czy tanio? I gdzie ostatecznie było najtaniej bo pisałaś o rozpiętości cenowej?

 

Na konie gratuluję udanych zakupów, trochę się najeździliście ale było warto http://rnb4you.j11.pl/Emo/emoty_duze/rozne/jestok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kawika

    2117

  • anetina

    1129

  • aneta-we

    1102

  • Zbigniew100

    404

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wow,

 

poszalałaś! Takie zakupy w jeden dzień, no no niejedna zakupocholiczka nie pochwaliłaby się takim rezultatem.

 

A tak serio to podziwiam Wasze tempo i po cichu zazdroszczę, bo nie mogę się doczekać jak mnie puści Małż na zakupy. Po cichu robie rozeznanie 8)

 

A Ty nie odpuszczaj swojej wizji i walcz o swoje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musimy się bardzo spieszyć. Bo sprzedajemy mieszkanie i musiumy się przeprowadzić praktycznie do końca października a teoretycznie do 7 listopada 2009RRRRRRR

 

Fajnie???????????

 

 

poszukałam i chyba rzeczywiście takie plany.

Czy fajnie? Pewnie tak, przynajmniej mam taka nadzieję, bo sama planuje opuszczenie mieszkania do końca października- tez sprzedane.

Powodzenia kawika.

Dużo czasu Ci życzę i mało stresu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aneta-we - witam na maoich stronkach. zapraszam częściej

 

Ptrzeprowadzka w październiku, na mus. Rodzice sprzedali mieszkanie i nie bedzie gdzie się podziać. czy tak fajnie??? Nie wiem

 

Kurde jakie wy zdolne dziewczyny jesteście (fugujecie, wykańczacie)

 

Chwilowo wykończeniówką zajmuje się tyllko mój małż. Ach ile ja się nasłucham co ON to nie zrobił. Ja niestety nie mam kiedy, po pracy do domku, dzieciakami trzeba się zająć a do budowy ponad 30km.

 

Jak przyjdzie co do czego to zostanie mi jak praktycznie każdej kobiecie -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ptrzeprowadzka w październiku, na mus. Rodzice sprzedali mieszkanie i nie bedzie gdzie się podziać. czy tak fajnie??? Nie wiem>

 

czy fajnie? może nie

ale dzięki temu większa mobilizacja :D

 

 

Kurde jakie wy zdolne dziewczyny jesteście (fugujecie, wykańczacie)

 

Chwilowo wykończeniówką zajmuje się tyllko mój małż. Ach ile ja się nasłucham co ON to nie zrobił. Ja niestety nie mam kiedy, po pracy do domku, dzieciakami trzeba się zająć a do budowy ponad 30km. >

 

mój tato nie miał syna, więc ja mam złote rączki, jak to się mówi - wszystko zrobię :D

 

a na budowę mamy tylko 10 km

więc po pracy z inwestorkiem na budowę

później go do domu, usypiam i po 19 z powrotem wracam na budowę

 

a później się dziwią, dlaczego ja tysiace km robią miesięcznie :D

 

 

 

Jak przyjdzie co do czego to zostanie mi jak praktycznie każdej kobiecie -

 

 

oj tak

chociaż ja w mieszkaniu nie mogę narzekać - jak powiem, to mąż posprząta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...