Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Nasze budowanie-czyli kombinacja...


Recommended Posts

aneta-we nie wiem czy dobrze kojarze, ze Ty pracujesz w firmie kurierskiej. Napisz mi prosze czy jak zamowie cos na allegro to do swiat przez kuriera dojdzie, bo strasza, ze kurierzy maja tyle zamowien, ze nie ma szans.

 

 

zalezy kiedy nadawca wyśle paczkę :-?

Ogólnie to jest tak, ze paczka nadana jednego dnia (no. dziś) powinna być nastepnego dnia u odbiorcy (czyli jutro)

Sama dziś będe zamawiac dla córy deskorolke bo patrząc za okno nie chce mi sie ruszac z pracy :wink:

Jak zamówisz za pobraniem to będzie szybciej bo nadawca nie będzie czekac do Twojego przelewu z wysyłką :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kawika

    2117

  • anetina

    1129

  • aneta-we

    1102

  • Zbigniew100

    404

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

aneta-we nie wiem czy dobrze kojarze, ze Ty pracujesz w firmie kurierskiej. Napisz mi prosze czy jak zamowie cos na allegro to do swiat przez kuriera dojdzie, bo strasza, ze kurierzy maja tyle zamowien, ze nie ma szans.

 

 

zalezy kiedy nadawca wyśle paczkę :-?

Ogólnie to jest tak, ze paczka nadana jednego dnia (no. dziś) powinna być nastepnego dnia u odbiorcy (czyli jutro)

Sama dziś będe zamawiac dla córy deskorolke bo patrząc za okno nie chce mi sie ruszac z pracy :wink:

Jak zamówisz za pobraniem to będzie szybciej bo nadawca nie będzie czekac do Twojego przelewu z wysyłką :D

 

Dzoeki, zaraz bede szukac torebke dla mamy, bo w miescie nic mi sie nie spodobalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prezenty juz z grubsza mam :p !

Dla meza tel, syn chce kase na czesci do motoru, siostrze maszynke philipsa (nie depilator ale wyglada jak depilator), mamie czarna torebke (mam nadzieje, ze dotrz, kazalam wyslac za pobraniem kurierem) i kubek z przykrywka i sitkiem do zaparzania herbatki zielonej. Dla szwagra pasek skorzany do garnituru, dla corek kuzyna szczekajacy piesek i mikrofon z podkladem muzycznym taki do reki, dla chrzesniaka teatrzyk z pacynkami i do tego mikrofony na ucho dla 2 os i tablice z odglosami zwierzat, przyrody (to wszystko jest w komplecie) itd. Dla drugiego chrzesniaka bomboniera i kasa.

Musialam jeszcze kupic cos od mojej mamy dla mojego meza i dla szwagra (ona odda mi kase), dla meza kupilam rano w lidlu komplet 2 szklanych desek do krojenia (sa super, maja wymiary 50/30 i moga sluzyc jako patery do podawania na stol), a dla szwagra kupilam od niej pasek skorzany do dzinsow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...