Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Nasze budowanie-czyli kombinacja...


Recommended Posts

A faktycznie rodzice Ci tyle kasy dali ile mowia czy to tylko ich wyobraznia, bo jesienia pisalas, ze sie "wypieli" i z kasy nici.

 

Nie chce byc zlym prorokiem ale konflikty dopiero sie zaczna wiosna jak beda prace wokol domu i kazdy bedzie chcial miec inaczej.

W ostatecznosci mozna sprzedac dom, oddac kase rodzica, Wy i tak macie kredyt, wiec postawic nowy maly domeczek, ktory Wam wystarczy.

 

no własnie nad tym teraz myślimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kawika

    2117

  • anetina

    1129

  • aneta-we

    1102

  • Zbigniew100

    404

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

magpie - ale pierniczki były pyszne i wszystkie (prawie) sama zjadłam)

 

Ciesze sie, ze Ci smakowaly.

Za rok upieczesz sama, bo bardzo prosto sie je robi :wink: .

 

magpie, a pierniczki robisz z ciasta, które musi lezakowac, czy z takiego "na szybko" ?

 

Moje ciasto lezakowalo ponad miesiac ale rok temu zapomnialam zarobic i lezakowalo tylko 2 dni i tez wyszly ale nie byly tak smaczne jak tegoroczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magpie - ale pierniczki były pyszne i wszystkie (prawie) sama zjadłam)

 

Ciesze sie, ze Ci smakowaly.

Za rok upieczesz sama, bo bardzo prosto sie je robi :wink: .

 

magpie, a pierniczki robisz z ciasta, które musi lezakowac, czy z takiego "na szybko" ?

 

Moje ciasto lezakowalo ponad miesiac ale rok temu zapomnialam zarobic i lezakowalo tylko 2 dni i tez wyszly ale nie byly tak smaczne jak tegoroczne.

 

to ja baaardzo poprosze o przepis, moze byc na priv. Juz za 11 m-cy bedę musiała ciasto zrobić. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z kasa to jest tak

zapłacili odnośnie domu za kilka rzyczy, z których może uzbiera się 40-50 tyś

 

jak sprzedali mieszkanie podzielili na 3 cześci i dali mi tą moją część - i siostrze tez bez zobowiązań, no to spłaciłam cześć kredytu.

 

tylko teraz chcą to co wsadzili w dom i to co mi dali bo to też na dom było a mnie się nic nie należało bo to było ich mieszkanie ich dom

 

tylko gdzie ja przez ostatnie 30 lat mieszkałam co??

nawet nie wiecie jak to boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A faktycznie rodzice Ci tyle kasy dali ile mowia czy to tylko ich wyobraznia, bo jesienia pisalas, ze sie "wypieli" i z kasy nici.

 

Nie chce byc zlym prorokiem ale konflikty dopiero sie zaczna wiosna jak beda prace wokol domu i kazdy bedzie chcial miec inaczej.

W ostatecznosci mozna sprzedac dom, oddac kase rodzica, Wy i tak macie kredyt, wiec postawic nowy maly domeczek, ktory Wam wystarczy.

 

no własnie nad tym teraz myślimy

 

:) i bardzo dobrze myslicie! Oni niech kupia sobie malutkie mieszkanko w bloku, dla nich wystarczy, a Wy postawicie 100 m i tez bedzie dosyc.

Mlodzi powinni byc osobno, wtedy mniej konfliktow jest miedzy nimi.

Ale u Was rodzice maja jakby osobne mieszkanie z osobnym wejsciem, a i tak do Was wchodza :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z kasa to jest tak

zapłacili odnośnie domu za kilka rzyczy, z których może uzbiera się 40-50 tyś

 

jak sprzedali mieszkanie podzielili na 3 cześci i dali mi tą moją część - i siostrze tez bez zobowiązań, no to spłaciłam cześć kredytu.

 

tylko teraz chcą to co wsadzili w dom i to co mi dali bo to też na dom było a mnie się nic nie należało bo to było ich mieszkanie ich dom

 

tylko gdzie ja przez ostatnie 30 lat mieszkałam co??

nawet nie wiecie jak to boli.

 

wiem, wiem, bo podobnie jest u mojego meza, jemu nic sie nie nalezy, a wrecz jeszcze powinien dac :evil: . Mnie to boli, a jego jeszcze bardziej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magpie - ale pierniczki były pyszne i wszystkie (prawie) sama zjadłam)

 

Ciesze sie, ze Ci smakowaly.

Za rok upieczesz sama, bo bardzo prosto sie je robi :wink: .

 

magpie, a pierniczki robisz z ciasta, które musi lezakowac, czy z takiego "na szybko" ?

 

Moje ciasto lezakowalo ponad miesiac ale rok temu zapomnialam zarobic i lezakowalo tylko 2 dni i tez wyszly ale nie byly tak smaczne jak tegoroczne.

 

to ja baaardzo poprosze o przepis, moze byc na priv. Juz za 11 m-cy bedę musiała ciasto zrobić. :wink:

 

Zdjecia zeszloroczne i przepis

http://forum.muratordom.pl/przepisy-na-swiateczne-pysznosci,t36307-300.htm

 

Tegoroczne

http://forum.muratordom.pl/przepisy-na-swiateczne-pysznosci,t36307-360.htm

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noooooooo

 

zaczęło się od awantury pomiędzy ojcem a małżem o jaąś pierdołe skończyło się na ciężkim kalibrze

 

że pół domu to jest JEGO???????? (nie wiem jak to obliczył)

a jak nie to pieniądze które mi dali mam im co do złotówki na stole położoyć,

 

a poza tym mój małż to ch, skur, itp....a i zapomniałam dodać zże mój dupcyngiel.

 

Witaj Kamilo.

 

No to masz ciekawie. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziń dybry :D

 

a poza tym mój małż to ch, skur, itp....a i zapomniałam dodać zże mój dupcyngiel.

 

A ja myślałem że to tylko mój Teść tak na mnie mówi :D

I dla tego zrobiliśmy sobie Świeta sami - u nikogo nie byliśmy - super było :D:D:D

 

ciesze się że udane święta mieliście

 

buźka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Kawika ::)

tzn wy z teśxciami mieszkacie nie miałąm czasu całego dzienika poczytac więc do tyłu jestem...

To najbardziej boli - najpierw pomagają a potem wypominaja...

 

u mnie jak narazie tak nie ma i mam nadzieje nie będzie... ale kto to wie...

 

to są moi rodzice

 

teście mojego męża tym bardziej to boli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież rodzice mieszkają z wami ?

Ile metrów mają tylko dla siebie ?

1/3 dali i niech zapomną. :evil:

40 -50 tyś albo oddać i wyny z domu lub zostają i policzyć jako zaliczka na poczet kosztów budowy ich części.

Takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawika policz ile wyszedł Was m2 domu i pomnóż przez metry zajmowane przez nich. Na pewno musieliby jeszcze dopłacić,żeby wyrównać Wam koszty. Skoro oni podeszli do Was tak rzeczowo i przedmiotowo,podejdź do nich tak samo.Albo poczekaj opamiętają się i przeproszą. Jednak najlepiej wyciągnąć nogi pod swój własny stół. Zarówno Wy jak i oni powinniście żyć osobno nawet pod jednym dachem. Nie martw się bedzie dobrze.Musi :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbysiu - do swojego tylko użytku tj. 2 pojoje przedpokój, łazienka maja jakieś niecałe 30 m2

 

teraz staram sie uzysjkac te 40-50 tys i im oddam, a co do pozostałej kwoty to nie wiem chyba na raty im oddam

 

kamlotku- moi rodzice nigdy nie przepraszają, nigdy

 

nie wiem dlaczego tak nas potraktowali, owszem nigdy mój ojciec i mój mąż się nie "kochali" ale taka akcja przeszła moje oczekiwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kawika chcesz im oddac kase z mieszkania i to co Wam dolozyli na kilka rzeczy w domu i co , nadal beda mieszkac, czy powiesz zeby kupili sobie cos.

Bo jesli chcesz buc honorowa i oddac kase pozwalajac mieszkac nadal to schowaj dume i kasy nie oddawaj. No chyba, ze sie wyprowadza.

 

A na kogo jest dom i dzialka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...