Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Nasze budowanie-czyli kombinacja...


Recommended Posts

magpie - dom i działka są na mnie tzn. działka wspólna z małżem a dom na mnie

 

na razie oddam (jak wykombinuję - trzymajcie kciuki) to co dołożyli i zobaczę co na to powiedzą

 

Chcialabym zobaczyc ich miny w momencie oddania tej kasy.

Trzymam kciuki zeby jakos sie Ci ulozylo to wszystko!

 

A co planujesz w Sylwestra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kawika

    2117

  • anetina

    1129

  • aneta-we

    1102

  • Zbigniew100

    404

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

magpie - dom i działka są na mnie tzn. działka wspólna z małżem a dom na mnie

 

na razie oddam (jak wykombinuję - trzymajcie kciuki) to co dołożyli i zobaczę co na to powiedzą

 

Chcialabym zobaczyc ich miny w momencie oddania tej kasy.Trzymam kciuki zeby jakos sie Ci ulozylo to wszystko!

 

A co planujesz w Sylwestra?

 

o Jesu moja radość byłaby bezcenna, stanę na głowie żeby chociaz tyle wykombinować

 

planuję fajerwerki z dziećmi i picie z małżem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczynki i chłopaki!

 

Kawika... czytałam i szczena mi opadła, myslałam, że jakoś to ucichło, że przeszło im, że pomagają i zrozumieli, że tutaj w końcu też mieszkają i są koszty itp.

 

A tutaj... ogarnia mnie smutek -bo wyobrażam sobie WAS -zwłaszcza Ciebie, w końcu to rodzice, a najbardziej boli to, że bałaś się z ich strony takiego postępowania i tak postępują!

Złośc mnie bierze na takich ludzi...

Kawika jestem za tym co pisze Magpie101:

 

kawika chcesz im oddac kase z mieszkania i to co Wam dolozyli na kilka rzeczy w domu i co , nadal beda mieszkac, czy powiesz zeby kupili sobie cos.

Bo jesli chcesz byc honorowa i oddac kase pozwalajac mieszkac nadal to schowaj dume i kasy nie oddawaj. No chyba, ze sie wyprowadza.

 

 

Jak kasa z powrotem -to sprzedajemy i budujemy mniejsze -dla siebie, ewnetualnie kupujemy...

 

Czy ja dobrze zrozumiałam?

Dali ok. 40-50 tys. na rózne rzeczy, siostra tez dostała, ale Wy macie im zwrócić to z powrotem?

 

Kawika tak mi cholernie Ciebie żal... Was... :cry:

 

Ale powiem Ci jedno...

 

Od takiej chorej pępowiny się odcina - bo taka chora atmosfera odbija się na WAS wszystkich... :wink:

Trzymam kciuki

 

P.S. Ja w tamtym roku byłam z Miśkiem na Sylwka ze znajomymi w lokalu -gdzie tylko zmarzłam... potem wyszedł mi Sylwester - u lekarza i przez tydzień w łóżku -nie ma jak to płacenie za chorobę :wink: Ogólnie było tak sobie...

W tym roku córce kupię szampana bezpromilowego, zaś sami wypijemy też w domku szampanika :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miśka - dzięki za dobre słowo, chora atmosfera jest i będzie pewnie długo

 

ale najgorsze i tak jest to że mi Sandrusia się rozchorowała, całą noc nie spała i ja razem z nią do tego gorączka jej wyskoczyła

 

jak się wali to wszystko

 

Cześć dziewczyny :lol:

ja z moją najmniejszą też do lekarza dziś idę -zaczęło się od kataru a teraz kaszel doszedł, budzi sie w nocy, spać nie może , właśnie niedługo wychodze z pracy-zwolniłam się i jadę, napisze wieczorkiem co wyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale najgorsze i tak jest to że mi Sandrusia się rozchorowała, całą noc nie spała i ja razem z nią do tego gorączka jej wyskoczyła

 

jak się wali to wszystko

 

Cześć dziewczyny :lol:

ja z moją najmniejszą też do lekarza dziś idę -zaczęło się od kataru a teraz kaszel doszedł, budzi sie w nocy, spać nie może , właśnie niedługo wychodze z pracy-zwolniłam się i jadę, napisze wieczorkiem co wyszło

 

wow, widzę, ze choróbska nie tylko u mnie. Ja z Alicja byłam w przychodni wczoraj: antybiotyk, początki anginy :-?

Zdrówka dla wszystkich :p :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...