Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Nasze budowanie-czyli kombinacja...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kawika

    2117

  • anetina

    1129

  • aneta-we

    1102

  • Zbigniew100

    404

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

majamp - Jeszcze nie wiem jak to jest teraz z tą wielkością. Przekonam się w sobotę jak pojadę. Juz nie moge się doczekać. Ale jak zlaliśmy pytę na stan zero - to to była taka klitka!!

 

Jutro zalewamy płytę (strop) - już samam nie wiem czy prace postępują szybko czy powoli. Pa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Ale jak zlaliśmy pytę na stan zero - to to była taka klitka!!

 

to samo myslałam :D

jak kopali - ale malutki domek

jak fundamenty - maciupki nasz domeczek

gdy ściany parteru stanęły - no taki średni domek

ale gdy stanął cały dom, z dachem - o kurna, ale wielka chałupa :D

 

 

 

Jutro zalewamy płytę (strop) - już samam nie wiem czy prace postępują szybko czy powoli. Pa:)

 

 

szybko robią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, wiem jaki to nerw jak robota przerwana :-? . Człek czeka na postępy , a tu kiszka. Dziś też obawiałam się przerwy w pracach z powodu pogody , bo jak tylko pada panowie się zwijają i ida na robotę inną we wnętrzach . Dziś po 7 padało , ale przeczekali i właśnie mąż melduje mi , że pracują.Głowa do góry , jak wezmą sie za więźbe to pojdzie szybciorem , zobaczysz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No anetina jesteś nieoceniona!!!!!!!!!!! zdalam z 25 pytam odpowiedziałam na 24!!! Teraz będę pisać pracę. Te Twoje kciukasy swoje zrobiły. DZIĘKI!!!Buziaki ślę ogromne.

 

 

gratki wielkie :)

 

a w prezencie:

http://www.piotrwisinski.com/images/20081005142725_róza.jpg

 

oraz lampki szampana :)

http://www.mypolinfo.com/zdjecia/1199046019_szampan.jpg

 

jest co polewać, super wynik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:evil: Kuwaaaaaaa , ludzie są straszni. Ty , no jakaś masakra z tym okradaniem pod samym nosem :evil: Gdybym spotkała tak skurw...nów u mnie to normaleni po jajach bym kopała.U nas dom jest na końcu drogi takiej polnej , a na przeciw mieszka chłopak który u nas pracuje , pies ich szczeka gdy tylko obce auto się pojawia , no i on zaraz sprawdza , choć tam nikt nie jwzdzi prócz nas i ich. Ty , a z tymi ściankami to też jakaś masakra. Ale jak macie umowę na stan otwarty ? Może by to sprawdził , tzn czy stan surowy to tez ścianki działowe. Tia , więźba prawie gotowa , szybciutko poszło , bo w sobotę zaczeli , a gdyby dziś pogoda była oki i gdyby nie nasz jutrzejszy wyjazd to wiecha odbyła by się jutro właśnie.Przytulam Cię i nie nerwuj się .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...