Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Nasze budowanie-czyli kombinacja...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kawika

    2117

  • anetina

    1129

  • aneta-we

    1102

  • Zbigniew100

    404

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dzisiaj nie dam rady pójśc

 

jakoś musze przebidować (ketonal)

 

to naprawdś silne leki bierzesz :o

 

kawika, wieczorem jedź na ostry dyzur- powiedz, ze Cię tak złapało i Cie nie moga odesłac

Załątw to bo sobie biedy gorszej narobisz.

A nie mógł Cię dziś w nocy mąż zawieźć do szpitala? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szpital dla mnie to ostateczność

 

no ale ja nie mówię, żebys sie tam kładła tylko żeby Ci udzieli pomocy na izbie przyjęć :wink:

 

wiem że o to ci chodzi ale ja nienawidzę szpitali

 

obojętne w jakiej formie

 

nawet jak w odwiedziny idę to mi niedobrze

 

tyle się w życiu w nich należałam że nie mogę na ie patrzeć :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kawika-no przykro mi jak ch..., ze tak cierpisz dobra kobieto :(

rozumiem cie doskonale, bo ja tez z tych co lekarze to ostatecznośc, nie mowiąc o wizycie w szpitalu, jednak ten ostry ból to juz chyba dał Ci do myslenia, że nie ma zartów, nie??

 

do spokoju naszego i Twojego idz prosze jak naszybciej na wizytę http://www.cosgan.de/images/midi/traurig/b0015.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kawika-no przykro mi jak ch..., ze tak cierpisz dobra kobieto :(

rozumiem cie doskonale, bo ja tez z tych co lekarze to ostatecznośc, nie mowiąc o wizycie w szpitalu, jednak ten ostry ból to juz chyba dał Ci do myslenia, że nie ma zartów, nie??

 

do spokoju naszego i Twojego idz prosze jak naszybciej na wizytę http://www.cosgan.de/images/midi/traurig/b0015.gif

 

nie zamartwiaj się akuś :wink: pójdę

 

za chwilę jadę coś załatwić to skiknę wziąć nr telefonu :D

 

chwilowo spadam odezwe się później

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawika natychmiast do lekarza. Wiem co mówię. Leżałam 3 tygodnie w szpitalu na neurologii. Tak jak ty chciałam ból zwalczyć. W końcu z łóżka nie wstałam a kichnięcie to był koniec świata. Jak lekarz kierował do szpitala to ja nie chciałam a potem to prosił mąż na kolanach żeby mnie przyjęli bo czekac trzeba było. Horror. Przypominam to sobie tylko dla ciebie żebyś nie zwlekała,. Trzy przepulkiny w kręgosłupie. Operacji cudem uniknęłam .Już była zaplanowana czytaj wykupiona bo na fundusz to 7 miesięcy kazali czekać. Byłam u dwóch profesorów na leżąco jechałam. Blllleeee. Idź do lekarza :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawika natychmiast do lekarza. Wiem co mówię. Leżałam 3 tygodnie w szpitalu na neurologii. Tak jak ty chciałam ból zwalczyć. W końcu z łóżka nie wstałam a kichnięcie to był koniec świata. Jak lekarz kierował do szpitala to ja nie chciałam a potem to prosił mąż na kolanach żeby mnie przyjęli bo czekac trzeba było. Horror. Przypominam to sobie tylko dla ciebie żebyś nie zwlekała,. Trzy przepulkiny w kręgosłupie. Operacji cudem uniknęłam .Już była zaplanowana czytaj wykupiona bo na fundusz to 7 miesięcy kazali czekać. Byłam u dwóch profesorów na leżąco jechałam. Blllleeee. Idź do lekarza :cry:

 

hej kwartecik

 

kurde ty mnie tu nie strasz

 

już dzwonie do lekarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawika natychmiast do lekarza. Wiem co mówię. Leżałam 3 tygodnie w szpitalu na neurologii. Tak jak ty chciałam ból zwalczyć. W końcu z łóżka nie wstałam a kichnięcie to był koniec świata. Jak lekarz kierował do szpitala to ja nie chciałam a potem to prosił mąż na kolanach żeby mnie przyjęli bo czekac trzeba było. Horror. Przypominam to sobie tylko dla ciebie żebyś nie zwlekała,. Trzy przepulkiny w kręgosłupie. Operacji cudem uniknęłam .Już była zaplanowana czytaj wykupiona bo na fundusz to 7 miesięcy kazali czekać. Byłam u dwóch profesorów na leżąco jechałam. Blllleeee. Idź do lekarza :cry:

 

Kwartet mozesz napisac jakim cudem uniknelas operacji? Pytam, bo moja mama ma przepukline i bardzo cierpi. U niej jest tak, ze nieraz miesiac jest w miare dobrze ale pozniej jak ja bol zlapie to z lozka zwlec sie nie moze, nie mowiac o chodzeniu czy siedzeniu. Lekarz powiedzial, ze bez operacji sie nie obedzie ale ja bym chciala jak najdluzej to odwlec, bo to zawsze kregoslup jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałam Ci napisac:

 

Ty byś musiała widzieć wszystkich ludzi, tych obsługujacych i tych co stali w długim ogonku, na poczcie jak poszłam bez awiza odebrać przesyłeczke do ciebie...Pani szukała paczki prawie pól godz. i dla pewności spytała czy to napewno paczka a ja , ze napewno!

a ona czy mogło być zapakowane w duża koperte , bo wtedy to przesyłka by była a ja raczej, że nie, bo to słoki sa.... i nagle zewsząd było słychac; co?????słoiki?????słoiki??????a z czym te słoki???????????

lałam :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...