Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Nasze budowanie-czyli kombinacja...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kawika

    2117

  • anetina

    1129

  • aneta-we

    1102

  • Zbigniew100

    404

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

miałam Ci napisac:

 

Ty byś musiała widzieć wszystkich ludzi, tych obsługujacych i tych co stali w długim ogonku, na poczcie jak poszłam bez awiza odebrać przesyłeczke do ciebie...Pani szukała paczki prawie pól godz. i dla pewności spytała czy to napewno paczka a ja , ze napewno!

a ona czy mogło być zapakowane w duża koperte , bo wtedy to przesyłka by była a ja raczej, że nie, bo to słoki sa.... i nagle zewsząd było słychac; co?????słoiki?????słoiki??????a z czym te słoki???????????

lałam :lol: :lol: :lol:

 

:D :D :D :D

 

no to nieżle

 

dobrze że to nie grzybki halocynugenne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka.co do operacji to lekarz czyt. pan profesor z kliniki ortopedii kregosłupa w otwocku powiedział ,że trochę się zaleje ta przepuklinaale co sie odwlecze itak dalej. ^ miesiecy chorowałam. ucisk był na nerw kulszowy dlatego nie chodziłam kilka miesięcy.na operację miałam jechać dzień przed sylwestrem 2009. na kilka dni przed terminem poczułam po prostu ,że zaczyna działać tramal to odwołałam operację mimo okrutnego bólu. Potem seria laserów, tensów i masaże . Ale nie czarujmy sie to już nie jest to samo jak przed chorobą. Nie można sie przemęczać, nic podnosić. Śpię na podłodze na materacu z gąbki bo neurolog tak kazal. i na brzuch bardzo dobrze jest leżeć. wtedy kręgosłup odpoczywa. Życzę zdrówka wszystkim/sobie też :wink: /
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja mama wybrala lasery, naswietlania, masaze, chodzi 3 x w tygodniu na basen - tez ma icisk na nerw i jakis czas jest dobrze, a potem bol straszny. Ona mowi, ze rano jak wstaje to juz wie czy bedzie ja bolec, wiec moze to zalezy od pozycji podczas snu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pomyśl kawika ,że on ok. 2 mce nie działał.do tego 2 razy dziennie pyralgina przez kroplówkę a łezki cały dzień płyneły i płynęły . Generalnie trzeba się oszczędzać, jak sie schylisz za szybko,skrecisz nie tak jak potrzeba to ból wraca. Mnie pomaga diclofenac w czopkach. A początek był niewinny. Trochę noga mnie bolała ale śmigałam bo co tam. Ale oniec żałosny do kibla sama nie chodziłam .Idź do lekarza wcześniej.

magpie mama musi się oszczędzać. Basen niby dobry na kręgosłup ale jak woda chłodna to nie pomaga jednak,mój lekarz nie kazal na basen. Są ćwiczenia odciążające na kręgoslup .Ale nie umiem ich opisać :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze robilam na innym ale juz 3 razy zrobilam na spodzie od cebulakow i innego spodu juz nie chce, maz tez juz woli ten od cebulakow - jest super, tylko zawsze czekam ponad 45 minut zeby wyroslo ciasto dobrze. Raz spieszylo mi sie i czekalam 15 minut i potem w piecu tak ladnie nie wyroslo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...