Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Nasze budowanie-czyli kombinacja...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kawika

    2117

  • anetina

    1129

  • aneta-we

    1102

  • Zbigniew100

    404

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A tak ogólnie jak patrzę na wasze dzinniki to smutniasto mi się robi troszkę :(

My zwolnimy tempo znacznie , bo Seba ma dużą robote do zrobienia . Data przeprowadzki napewno się przesunie też . Mam nadzieję na koniec października najdalej. Ale dzięki tej robocie nasz budżet na budowę zwiększymy znacznie i nie trzeba bedzie sie gimnastykowąc z kaską , a nawet zaszaleć w wykończeniówce odrobinkę :wink: . Nic to , będę kibicować wam. Całe szczęście mieszkanie wynajmowane możemy przedłużać bez problemu , internet do końca września tu mam ,ale już skombinowałam drugi :wink: , a kabluweczkę do końca października przedłużyli , więc spokojnie będe ogladać wasze domki jak dzieciary ogl;oadają mini mini :wink:

 

 

czyli tak szybko nie zakańćzamy etepu budowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o Nie wiesz jak wyglądam ????????Jeśli jesteś na znanym portalu , wiadomo jakim to mogeę Ci zapodać dane na pocztę i sobie zerkniesz , a jak nie to mogę wrzucić fotkę do dziennika :wink: Z resztą tam jakieś z daleka zdjęcie mam , chyba na pierwszej stronie. Bo anetinkę to znam , mam ją w znajomych :lol: . A ja w sumie tyz ciekawam :oops: .Co do wanny to ja właśnie chciałam wąską na 70 cm ,a Sebie upatrzyła się taka z podłokietnikami w środku , a one już takie owalne jakieś. Jeśli nie przystanie na kanciatej to niech będzie ta z podłokietnikami. Ja osobiście nie lubię wylegiwać się w wannie , uwielbiam prysznic :wink: i dlatego to moja dzialka , a wanna to Seby ulubione miejsce.Co do siedzenia na sobie :oops: :lol: U teściów jak jedziemy an weekend możemy sobie poszaleć jak jest komu dzieci dopatrzeć. :D

 

 

my raczej wannę narożną będziemy mi9eć - mamy taką fajną wnękę i ... za chiny nie wiem, jak ja zorganizować :(

 

 

 

a jak coś, to wtedy mnie Kawika znajdź na tym portalu w znajomych Delfinki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...