Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Nasze budowanie-czyli kombinacja...


Recommended Posts

Zabierz go nowej szkoły , ale za jakiś czas jak rok szkolny sie rozkręci np pod koniec września.Pewnie , że będzie przeżywał przeprowadzkę i nie tylko szkolną , ale predzej czy później trzba będzie to przejść. Szkoda męczyć z kolei dziecko tymi dojazdami. Przyjdzie zima , trzeba bedzie wstać jak ciemno będzie i wracać w ciemności. Czekać do półrocza? Chyba nie ma sensu też . Do końca roku ? Nieeeee. Niestety trzeba to przejsc , prędzej czy później. I tu nie chodzi nawet o wygodę waszą , ale o dzieciątko , które faktycznie dnia nie będzie miało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kawika

    2117

  • anetina

    1129

  • aneta-we

    1102

  • Zbigniew100

    404

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

cześć dziewczyny

 

Zabierz go nowej szkoły , ale za jakiś czas jak rok szkolny sie rozkręci np pod koniec września.Pewnie , że będzie przeżywał przeprowadzkę i nie tylko szkolną , ale predzej czy później trzba będzie to przejść. Szkoda męczyć z kolei dziecko tymi dojazdami. Przyjdzie zima , trzeba bedzie wstać jak ciemno będzie i wracać w ciemności. Czekać do półrocza? Chyba nie ma sensu też . Do końca roku ? Nieeeee. Niestety trzeba to przejsc , prędzej czy później. I tu nie chodzi nawet o wygodę waszą , ale o dzieciątko , które faktycznie dnia nie będzie miało.

 

no właśnie przeszłam wczoraj rozmowę z moim synem i stwierdził że pójdzie od listopada do nowej szkoły. musze go tam zabrać żeby zobaczył jak jest. mimo to się martwię czy to wszystko nie odbije się na jego zachowaniu albo nauce.

 

 

Kawika muszę zapytać, gdzie zamawialiście meble do kuchni i jaką cenę wyjściową podali?

 

Agi-Kal cenę będę znać dzisiaj albo jutro. meble na wymiar robi firma z chełmca, cena zalezy jkak zwykle od materiału i dodatków. jak będę widzieć tylko jaka cena dam znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

no właśnie przeszłam wczoraj rozmowę z moim synem i stwierdził że pójdzie od listopada do nowej szkoły. musze go tam zabrać żeby zobaczył jak jest. mimo to się martwię czy to wszystko nie odbije się na jego zachowaniu albo nauce.

 

 

i chyba najlepsza decyzja

 

Wiktor jest bystrym, inteligentnym chłopcem

da radę

najważniejsze to być przy nim i rozmawiać, wspierać go, gdy będzie miał chwile zwątppienia czy stresu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

no właśnie przeszłam wczoraj rozmowę z moim synem i stwierdził że pójdzie od listopada do nowej szkoły. musze go tam zabrać żeby zobaczył jak jest. mimo to się martwię czy to wszystko nie odbije się na jego zachowaniu albo nauce.

 

 

i chyba najlepsza decyzja

 

Wiktor jest bystrym, inteligentnym chłopcem

da radę

najważniejsze to być przy nim i rozmawiać, wspierać go, gdy będzie miał chwile zwątppienia czy stresu

 

masz rację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o :o :o Ja pierdykam , ale pociska twój małż. :lol: Superancko normalnie nie wychodzę z podziwu. :D

 

no jeżeli chodzi o płytki to naprawdę... orobił się chłop w stolicy i okolicach, (muszę się nim pochwalić) i wszędzie go chwalili

 

a nasz szwagierek niezłe tempo ma

tylko podziwiać

 

dzięki dzięki :D :D

 

http://www.strykowski.net/kawa/Kawa_czarna,_biala_-_zdjecia._Galeria_zdjec_kawy_i_herbaty_1417.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetinkio jak chce wejść w twoje komentarze wyświetla mi sie komunikat , że link jest nieprawidlowy. Sprawdz u siebie.

 

 

jest dobrze u mnie

ale pamiętam, że niekiedy w komputerach z tym skracaniem w tiny jest problem

 

jak coś próbuj, albo później

 

http://forum.muratordom.pl/post3601682.htm#3601682

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...