Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Nasze budowanie-czyli kombinacja...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kawika

    2117

  • anetina

    1129

  • aneta-we

    1102

  • Zbigniew100

    404

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witammmmmmmm :wink:

 

Ło Jezooooooooooooo... nadrobiłam -uf, ale u WAS tu życie tętni -ciut człeka nie będzie i gubi się jak w lesie!

Ale super te Twoje Kawika koszyczki, lampy itp. A Sandra faktycznie jak modelka na zdjątkach, ale sam uśmiech pokazuje mi się na twarzy widząc Sandry minę -bezcenne ahahaaaaa...

 

Współczuję, że masz problemy z kręgosłupem i to takie... Ja obecnie jeżdżę do Miśka do szpitala, bo najpierw miał jakby nerwobóle w klatce... ale to u lekarza tabletki itp. W końcu dostał skierowanie do szpitala -na wewnętrzny, tutaj ma badania. EKG ok, ciśnienie -znakomite! Ale podczas kroplówki ból zniknął a nagle ujawnił się w nodze i w odcinku dolnym kręgosłupa ( rwa kulszowa nie obca mu! ). Podejrzewają lekarze, że to od kręgosłupa... promieniowanie :roll: :-? Ale badania ma robione...

Po tabletkach mu mija w klatce, ale noga ciut promieniuje, wraz z odcinkiem dolnym :-? :roll: Ma w karcie, że w czwartek wychodzi...

 

Tak to jest, jak nie urok to .... siała baba mak :wink: :D

 

Kawika zdrówka zyczę i ot tak zerknęłam na Te orbiterki -to sporo kosztują... :o :o :o

 

Uciekam... Buziaki... :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. :)

 

Gdzie to nasza gospodyni ? :(

 

czee Zbysiu

 

mobilizujesz mnie...

 

ćwicZyłam jak na razie tylko 30 minut, kondycja na więcej nie pozwala, ale małymi kroczkami do przodu

 

Ja już prawie dwa miesiące ćwiczę , a wszystkie mięśnie i kości mnie bolą. :lol: :lol: :lol:

 

Mic przez siłę !!!

Myślę, że najważniejsze to w miarę systematycznie.

 

Co szanowny małżonek i dzieci. Nie mają ubawu z mamą na rowerku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ubawu nie mają bo ćwiczę jak śpią

 

malż troszkę sie podśmiechiwał, ale już wczoraj nie, też mnie mobilizuje

 

To ważne że dopingują. :wink:

 

ja to prosze o wolne albo urlop ale nie ma zmiłuj :(

Ale ja się zemszczę. :evil:

Jeszcze przyjdą do mnie, tata odwieś, albo przywieś.

Zobaczymy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ps.

Kawalerów to będę przeganiał. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obraziły jeno dyżur pielęgniarski mają u taty;) Wróciłam do domku moim chłopakom zrobić obiadek i oagrnąć trochę , żeby do podłogi się nie przykleili. Dziś Śpię też u rodziców i dyżur mam do 16. Może uda mi się wpaść na kawkę do południa.

 

nooooo!

hej, a jak tam tata? Trzyma się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...