Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Nasze budowanie-czyli kombinacja...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kawika

    2117

  • anetina

    1129

  • aneta-we

    1102

  • Zbigniew100

    404

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Czeeee dziewczyny. Na chwilkę tylko wpadłam.

 

cisza jest bo sobota to sprzątanie itd, a jeszcze na budowie była i wróciłam dopiero po 22.

A dzisiaj niedziela, spacerek, trochę składania małych rzeczy po Sandrze itd. A po obiedzie to jadę na budowę małżowi jakiś rosołek zawieźć coby mi się biedak nie zmarnował.

 

Przecież od dawna wiadomo, że "to, co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo powoduje tycie"

toż to święta prawda jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooooo i łazienka już bliżej niż dalej. :) Wiesz , jak oglądąłm te kafelki co zakupiliście do niej to jakoś nie zauważyłam , że to szarości. My właśnie wczoraj byliśmy przy okazji obejrzeć kafelki i na 99 5 będzie to też szara :wink: Wczoraj siedziałam i liczyłam ile czego , ale jeszcze dziś dokładnie pomierze łazienkę , skocze do jednego sklepu i zdecydujemy.Aaaaaa , no i dzień doberek na caly tydzień. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaaa świetna jesteś!

Nie ma u Was kanalizy?

U nas co prawda jest, ale nadal gmina sie sądzi z wykonawcą, bo kanaliza przepuszcza!

Co najgorsze to juz trzeci rok.

A łazienka cudo!

No popatrz dopiero co zaczęłaś budować a juz mowa o wprowadzce.

a jak sprawa z przeniesieniem dziecka do szkoły?

Znalazłaś jakieś rozwiązanie?

Jeśli ja bedę się przeprowadzać w przyszłym roku, to mam ten sam problem, z córką, która kończyć bedzie gimnazjum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaaa świetna jesteś!

Nie ma u Was kanalizy?

U nas co prawda jest, ale nadal gmina sie sądzi z wykonawcą, bo kanaliza przepuszcza!

Co najgorsze to juz trzeci rok.

A łazienka cudo!

No popatrz dopiero co zaczęłaś budować a juz mowa o wprowadzce.

a jak sprawa z przeniesieniem dziecka do szkoły?

Znalazłaś jakieś rozwiązanie?

Jeśli ja bedę się przeprowadzać w przyszłym roku, to mam ten sam problem, z córką, która kończyć bedzie gimnazjum.

 

Jest kanaliza ale sprawy w sądzie i nie wiadomo keidy to się skończy

 

dzieki za pochwałę łazienki :D

 

Wiktora przenoszę od listopada - o dziwo z oporami ale się zgodził

 

Jak patrzę na ten rozpierdol to jakoś mi się wierzyć nie chce że zdążymy :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera teraz ja powiadomień nie dostaje

 

 

witam witam

 

kawika dobra jesteś z tym zbijaniem cen-bardzo dużo zeszli, ale to super, ja tak nie umiem , a łazieneczka super będzie, właśnie też o takim pasku myślałam naokoło lustra

nauczysz się zauważyłam że najlepiej podejść z uśmiechem i żartem

 

męża już pochwaliłam, naprawdę zdolny jest-powiem nieskromnie :oops:

 

Witam,

zaglądam często - podglądam - bardzo ładne kafle w łazience - w" moich kolorach"

Trzymam kciuki za październik.

Jak miałam swój internet to jakoś nie miałam odwagi zacząc własny dziennik a teraz to juz jetsem bez netu

 

Pozdrawiam

Aga

 

zapraszam do podglądania i krytykowania

 

kafelki naprawdę skromne, ale my akurat taką skromność i prostotę lubimy, więc cudów się tutaj nie spodziewajcie

 

szkoda twojego dzinnika, może jeszcze sie skusisz???

 

Agi-Kal - wysyłam na priv gdzie moja chałpa

 

 

Afrodytko - łazienka w porównaniu do obenej (w bloku) nawet duża. Jedan ścian jest ścięta więc zbiera trochę miejsca, ale dla nas to prawdziwy luuuksuuussss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trgowanie to podstawa . :wink: I pamiętajcie , ze w takich tam nawet Avansach można spytać o rabat , nie ma co sie pitolić. :wink: My wczoraj dostaliśmy tysiaka rabatu na sprzęt , ale stwirdziliśmy , że za mało :wink:

Polecam poszperać w necie. Właśnie wczoraj znalazłam moją lodówe o 500 zł taniej niż w sklepie , a netowy sklep mam w moim mieście. Identycznie ze zmywarka , tańsza o 300 zł , a płytę i piekarnik bedzie nam się oplacało odebrać w netowym sklepie we Wrocławiu i zaoszczędzimy 500 zeta. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...