Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Nasze budowanie-czyli kombinacja...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kawika

    2117

  • anetina

    1129

  • aneta-we

    1102

  • Zbigniew100

    404

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kochani

 

Już PO

 

dziękuję za życzniea dla Wiktora

 

Ufffff

 

W sobotę była spowiedź, Wiktor po drodze mówił że trochę się denerwuje, ja też się denerwowałam ale mina pewna siebie i mówię nie denerwuj się itd.

 

Wyspowiadała się i stwierdził że było super:eek:

 

W niedzielę - piękna pogodsa wuymodlona przez proboszcza :)

 

Msza trwała nieco ponad godzinkę

Jedynym punktem stersującym była sama Komunia, bo tradycja taka że komunie dziecko przyjmuje z rodzicami i z rodzicami chrzestnymi

A my no cóż może to niektórych zdziwić w "grzechu zyjemy" bo ślubu kościelnego nie mamy

Ale ksiądz zorientowany ustalił że podejdziemy z dzieckiem przyklękniemy tylko komunii nie przyjmiemy

No ijakoś to przeszło

A potem zdjęcia i do domu obiad dla gości, trochę się nalatałam, ale myślę że wszystkim smakowało i naśmialiśmy się więc nie było źlem a nawet było bardzo dobrze

 

Nooooo, ale mimo wszystko nie zazdroszczę tym co ta impreza przed nimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nooooo, ale mimo wszystko nie zazdroszczę tym co ta impreza przed nimi

 

no dzięki. Nie ma to jak duchowe wsparcie ;)

 

Fajnie, ze wszystko się udało.

Wiktor zadowolony? Przezywał mocno przed samą Mszą Św. czy luzik?

 

Mów co nagotowałaś. Ja wczoraj robiłam próbę dania głównego ale może jeszcze zmienię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiktor dosyć spokojnie, ogólnie zawsze mało się denerwuje ale to chyba wynika z tego że jak widzi że ja jestem wyluzowana to on też

 

Były młode ziemniaczki z koperkimn., mięsa na pólmiskach, kotlety, udka, karczek, mizeria, buraczki, sałata z sosem winegret, rosól z makaronem, tort, sernik, rureczki z kremem, wędliny, chrzan, i strogonoff, sałatka jarzynowa jeszce, aaa i kiełbasa własnego wyrobu :)

 

w sumie to niewiele zostało kilka kotletów i 4 udka, kilka łyżek sałatki - a bałam się że za dużo tego wszystkiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to niewiele zostało kilka kotletów i 4 udka, kilka łyżek sałatki - a bałam się że za dużo tego wszystkiego

duzo, też mi sie tak wydaje.

 

Ja planuję rosół ze względu na dzieci ;), i dla nich pulpeciki bo wszystkie lubią ;), polędwicę upieczona w cieście francuskim z farszem z pieczarek, pieczoną karkówkę, sałatkę gyros, sałatkę ze szczypiorkiem i winogronami, zawijaną z chrzanem szynkę w galarecie, jakąś sałatę świeżą do obiadu, pomidorki, ogórki i młode ziemniaczki.

Sałatkę z ananasem i selerem- tu teściowa się popisze i rybę w sosie ketchupowym zrobi. :) To pewnie bardzie na kolację lub na następny dzień.

Poza tym ciasta, tort, owoce i słodycze dla dzieciarni. I koniecznie lody :)

 

Kawika, dużo mieliście gości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde ale pyszności planujesz

Będzie ktoś u Was nocował??

 

w sumie było 16 osób dorosłych i 3 dzieci

 

na pewno będzie nocowała moja babcia. Od czwartku.

Siostra z mężem i dziećmi jeszcze się waha ;)

Przyjeżdżają w czwrartek razem z babcią ale Beata mówi, ze nie chcą nam głowy zawracać i będą nocować u rodziców. Mam nadzieję, że namówię ich do zmiany zdania :)

 

Ale osób to chyba wyjdzie u nas mniej.

Nas piątka, mama Ł., rodzinka mojej siostry to 4 osoby, moi rodzice i brat i babcia.

14 osób jak dobrze liczę ;)- tak łącznie z dziećmi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...