Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Nasze budowanie-czyli kombinacja...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kawika

    2117

  • anetina

    1129

  • aneta-we

    1102

  • Zbigniew100

    404

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam ja jak zwykle spóźniona,na oblewanie:sad:. Ale jeśli te drinki jeszcze dziś aktualne,to ja też poproszę. Jak widzę Martini,to zawsze przychodzi mi na myśl -wstrząśnięte,nie mieszane;).

 

Mówicie,że dużo jedzenia,ale nie mam wszystkiego po 19 szt. Bo nikt nie zje wszystkich gatunków mięs po 1 szt. Jednego jest tyle,drugiego tyle,a trzeciego tyle. Ciasta są też na małych blaszkach(po 12szt). Tylko tort jest duży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja jak zwykle spóźniona,na oblewanie:sad:. Ale jeśli te drinki jeszcze dziś aktualne,to ja też poproszę. Jak widzę Martini,to zawsze przychodzi mi na myśl -wstrząśnięte,nie mieszane;).

 

Mówicie,że dużo jedzenia,ale nie mam wszystkiego po 19 szt. Bo nikt nie zje wszystkich gatunków mięs po 1 szt. Jednego jest tyle,drugiego tyle,a trzeciego tyle. Ciasta są też na małych blaszkach(po 12szt). Tylko tort jest duży.

 

no to mnie uspokoiłaś bo już myślałam że pożałowałam moim gościom żarcia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kawika:hug:

 

Wpadłam nadrobić zaległości :oops:

Odwiedziłam dziennik i jak zwykle w Twoim domku wiele zmian:cool: Bardzo fajny pomysł na klatkę schodową, nabrała charakteru....zdolniacha z ciebie! super pomysł z tym wzorem na ścianie! Już dawno sobie myślałam że u mnie też takie sie muszą znaleźć, bo nadają klimatu:lol:

 

Kiedy ten pies tak urósł???:jawdrop: No i widzę, że masz nowego domownika:cool: nie dziwię się że dzieci maja radochę...kicuś wygląda słodziutko i milutko......

 

Kawika mam nadzieję, że zdrówko Ci dopisuje i wróciłaś do formy....

 

Życzę dużo pogody ducha i tej za oknem

 

pa:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Zbysiu

 

orbitrek mi się rozgrzypiał

wczoraj małż zakazał ćwiczeń bo masakra jak skrzypi

 

To dobry objaw. Znaczy Pani ćwiczy.:rolleyes:

 

Trzeba było kupić za 3000 , to by nie zgrzypiał.;)

 

Ja mam oliwe zawsze przy sobie.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...