Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Nasze budowanie-czyli kombinacja...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kawika

    2117

  • anetina

    1129

  • aneta-we

    1102

  • Zbigniew100

    404

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Napisał kawika

ja te,ż nie wiem kiedy to zrobimy, ale plan jest

mi się co raz plan zmienia :)

Ostatnio poprzestawiałam meble w salonie. Te stare, bo nowych jeszcze długo nie będzie ;)

Zmieniłam miejsce kanapom, stół ponownie planuje postawić w wykuszu. I kupić ciemny stolik do kuchni. Kiedyś... ;)

 

właśnie wkleiłam nieudolna jeszcze próbę rozmieszczenia mebli w salonie. Doradzać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psina miód ,malina:D

W domku też pięknie , nie jak u mnie biel;) , ale już przywykłam. My skupiliśmy się na zewnętrznościach , bo małż dociepla i jest nadzieja na tynk w tym roku. Taras to oczywiście kosteczka;) i w tym roku będzie . Ale trawę to chyab skoszę dopiero gróóóbbbo za rok;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawika psina taki duży, że az niechce się wierzyć, że to ten sam szczeniak, który tęsknił i niechciał jeść.

 

Przed domkiem ładnie, a taras będzie spory. U mnie po tych opadach, opadach i opadach deszczu to droga ciut zryta:bash:, niby twardo, ale jak sobie pomyślę ileż kamienia trzeba nawieźć, to mało nie osiwieję, nie wspominając o ziemi w przyszłości.

 

W domku ładnie u WAS, tak kolorowo. Fajniutko.

 

Ja kosiłam u siebie trawę, 2 razy dookoła domu, reszty nie ruszałam, bo nie miałam kiedy, ale teraz widząc tamtą i tą skoszoną w sobotę, to makabra, jak to rośnie. Najgorsze są takie kępy trawy -az nóż staje w kosiarce, ale nie myslę aby 0,5 ha skosić kosiarka, chociaz i tak sporo obleciałam.

No i nie wiem, czy mi sie tak wydaje, czy to jakieś zachowanie społeczne na wsi, ale jak uruchamiam kosiarkę, to zaraz sąsiedzi dookoła:eek: Tłumaczę sobie, że poprostu jest pogoda...

 

Naśmiałam się z tekstów dzieci WASZYCH...

 

Tekst jaki został do dzisiaj, który nauczyła mnie mała córka -to - o jejciu majciu!!!

A najlepszy ubaw miałam pracując z małymi dziećmi, kiedy bawiły się... wiele razy musiałam np. schylać się do biurka, aby tam się wysmiać, albo odwracać się do tablicy.

Bo widząc np. dwóch 6 latków bawiących się samochodami -jeden woził piach ciężarówką i mówi do drugiego w zabawie powaznie - wiesz co, mów mi Zdzichu poprostu...

:rotfl:

Gdy było śniadanie w Zerówce, jadłam zawsze z dziecmi, które jak zwykle mają duzo do powiedzenia.

Był taki wWesiu w grupie, który z początku płakał i akurat na zajęciach było o zwierzętach m. in. niedźwiedziu, wilkach.

Nagle mówi Konrand:

-Wiesiu a pamiętasz jak płakałeś kiedys?

- no, ale teraz to ja bym mógł sam wrócić już do domu i tu przyjść -odpowiedział dumny Wiesiu

- Wiesiek coś Ty sam - powiedział Konrad jednym tchem zszokowany- przecież jest las i mógłby Ciebie napaść jakiś wilk

- wilk jak wilk -mówi inny Konrad - ale niedźwiedź to by było....

 

Ponieważ łatwo mnie rośmieszyć, musiałam oczywiście schować się za biurko, aby wychichrac się. Bo przecież to była powazna rozmowa.

 

 

Życzę dobrego dzionka kobietki;)

 

normal_Kawa_czarn&#.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam meblwanko i myślę , że kanapa w wykuszu to za daleko od mebli gdzi tv stoi. Także wersja numer dwa jest oki:D Ogród w lesie? NAwet nie myślałabym o zmianie tego:D Jest super mieć kawałek lasu na własnośc:D Fotorelacji komunijnej nie widze , nei wiem czemu:/

 

Delfinka, TV już w ogóle nie ma :)

Na razie kanapy stoją jak na fotkach.

I mi marzy się, zeby las został tylko strasznie nierówno jest, nie wiem...

Nie widzisz fotek z Komunii? Szkoda :(

Odblokuje album i przeslę Ci linka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...