Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Nasze budowanie-czyli kombinacja...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kawika

    2117

  • anetina

    1129

  • aneta-we

    1102

  • Zbigniew100

    404

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej! Jak tam dietka, u mnie 4 dzien zaczety i jest -1,60 kg:).

Stwierdzam, ze waga elektroniczna jest bardziej motywujaca od mechanicznej, bo widac ubytek kazdego dekagrama. Pierwszy raz sie odchudzam majac taka wage, wczesniej byla zwykla i zanim pokazala maly spadek to mijaly wieki, a ja sie zniechecalam.

Stosuje diete max 1200 kcl dziennie - jem wszystko ale wazone i obliczone kcl. (nie jem slodyczy, smietane zastapilam jogurtem), mam czas do konca lipca zeby wygladac jak czlowiek;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przybiegłam się przywitać

 

Ja nie wiem, ale dziennik Twój Kawika to mam na 81 stron, jakis taki pogmatwany, nie wiem czemu... Widze napis -powódź... kurna nie wiem co jest. Ostatnio też tak miałam, ale jakoś potem fik i był taki ładny a teraz znowu to samo...:eek: Spróbuję zaraz jeścio raz.

 

Nu diety... widzę

 

Ale diety to nic, ten ..hm PAN może pić u mnie w kuchni mleko;) Ciut leci mu po klacie na dół... no nie... nie pijam tak mleka, ale nawet przy nim stanęłabym z całym kartonikiem.;)

:rotfl: Jak potrafi jeszcze kręcić płyty g-k i inne sztuczki budowlane, to zabrałabym go do domku, ale pewnie by uciekł z tym mlekiem... Zaraz, gdzie ten Misiek....:eek:

 

- Misiek chcesz mleka? - cos patrzy na mnie zdziwiony:jawdrop:;):rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałaś, widziałaś... Tylko mnie brak konsekwencji, motywacji, chęci, samodyscypliny i co tam jeszcze potrzeba.

To jest tak, że ważyć chciałoby się mniej, ale żeby nic nie robić w tym kierunku. Choć jakiś postęp jest, bo mniej do pracy biorę kanapek /a chleb jest dla mnie zabójczy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_4_12.gif

 

 

 

 

Dzień dobry

 

 

 

 

 

 

Najlepiej , dwa w jednym ;)

 

aaa, śmiejesz się :)

Na zdrowie. Wiesz, ze to dobry sposób na mięśnie brzucha?

A mnie dziś kabaret omija :(

 

Oj zachowałem się jak Leper śmiejąc się z gwałtu na prostytutce. :oops:

 

Przecież ,żeby było fajnie to przydałoby się coby pani umiała gotować.

Trzy w jednym.

Może jeszcze ,żeby była dobrą osobą sprzątającą.

Cztery w jednym.

Jeszcze dobrą matką.

Pięć w jednym

Itd. i tp..

Pewnie ze sto w jednym , byłoby super .

Może wam wychodzi tylko 90 w jednym , ale tak sobie myślę ,że to bardzo , bardzo dobry wynik.

Jeszcze raz przepraszam za niemądry śmiech.

 

Stawiam lody

 

http://www.festus.pl/img/19/226/133_lody.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...