Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Nasze budowanie-czyli kombinacja...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kawika

    2117

  • anetina

    1129

  • aneta-we

    1102

  • Zbigniew100

    404

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kochani

impreza udana, nawet bardzo - moje dziecko jednak zdolne jest, ładnie głoścno wyraźnie mówił. kurde musze zgrać zdjęcia to wam wrzucę

 

Zbysiu - smaruj się smaruj, a najlepiej Beatka niech Cię smaruje, żałuj że tatuażu nie widziałeś :)

 

Akuś - ja tebardzo mało jem, moja koleżanka stwierdziłą że gdyby jadła jak ja to by z głodu padła, nigdy nie byłam szczupła jestem "duża" i grubej kości (po ojcu-niestety) ale słodkie mnie wykańczało, teraz nie jem czasem jak jestem przed @ to zjem jakiegoś cukierka, ale na razie się trzymam

 

zaniedbałam tylko orbitreka ale dlatego że okropnie się rozskrzypiał i nawet inni nie wytrzymują tego hałasu

E. ma mi naprawić - ale jakoś mu schodzi

 

chciałabym chociaż 10 kg schudnąć to byłby naprawdę sukces

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawika-ja niestety z tych grubej kości...:(

pracowałam z koleżanka, która jak coś co godzinę nie wszamała(musiało coś być mięsnego) jak sama mówiła z głodu by umarła...

a patrząc na moje porcje dziwiła się z czego ja żyję....

 

no i gratuluję ukończenia tarasu....teraz tylko potraktowanie go ...no właśnie czym będziesz malować ,bejcować, lakierować?

Edytowane przez aka z Ina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczynki :), dzisiaj siodmy dzien (wczoraj wytrwalam chodciaz mialam ochote na slodkie, bo dostalam komentarz z WŻ o moim ciescie i niepotrzebnie weszlam w przepisy :bash:). U mnie 2,2 kg mniej :).

Wczoraj mialam przeboje, mojego sznaucerka pogryzl pies, ktory wylecial z otwartej furtki, do 22 bylam u weta, byl usypiany i szyty. Teraz biedak chodzi w kolnierzu, nie umie pic, wszedzie sie obija, bo nie widzi w tym kolnierzu. Dziesiec ciezkich dni mnie czeka zanim wszystko sie zagoi :eek:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczynki :), dzisiaj siodmy dzien (wczoraj wytrwalam chodciaz mialam ochote na slodkie, bo dostalam komentarz z WŻ o moim ciescie i niepotrzebnie weszlam w przepisy :bash:). U mnie 2,2 kg mniej :).

Wczoraj mialam przeboje, mojego sznaucerka pogryzl pies, ktory wylecial z otwartej furtki, do 22 bylam u weta, byl usypiany i szyty. Teraz biedak chodzi w kolnierzu, nie umie pic, wszedzie sie obija, bo nie widzi w tym kolnierzu. Dziesiec ciezkich dni mnie czeka zanim wszystko sie zagoi :eek:.

 

o rany! Jaka niefajna przygoda. Oby się wszystko dobrze zagoiło :(

 

A Tobie gratuluje wyniku :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pies wylecial i bez ostrzezenia mojego zlapal (moj byl na smyczy), tamten za kolano czyli 3 x wiekszy, Emilus ma 4 ugryzienia na tylku pod ogonem, duzo nie btakowalo, a jajka by mu rozerwal. Cale szczescie ten kundel byl szczepiony.

 

A z wyniku tez sie ciesze, juz spodnie troche luzniejsze sa.

A jak u Was dieta dukana, wytrzymujecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pies wylecial i bez ostrzezenia mojego zlapal (moj byl na smyczy), tamten za kolano czyli 3 x wiekszy, Emilus ma 4 ugryzienia na tylku pod ogonem, duzo nie btakowalo, a jajka by mu rozerwal. Cale szczescie ten kundel byl szczepiony.

 

a co na to właściciel???

Emilus to ten mniejszy , szary piesek, prawda? Ten śliczniutki.

Biedaczek ;(

 

 

A z wyniku tez sie ciesze, juz spodnie troche luzniejsze sa.

A jak u Was dieta dukana, wytrzymujecie?

 

u mnie w porządku. Żadnych wykroczeń i pewnie z półtora kilosa w dół. Maa mechaniczną wagę wiec dokładnie nie wiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co na to właściciel???

Emilus to ten mniejszy , szary piesek, prawda? Ten śliczniutki.

Biedaczek ;(

 

 

 

 

u mnie w porządku. Żadnych wykroczeń i pewnie z półtora kilosa w dół. Maa mechaniczną wagę wiec dokładnie nie wiem ;)

 

Wlasciciele to dziadki, nie mogli poszukac zaswiadczenia o szczepieniu ale jak chcialam dzwonic na policje to w koncu sie znalazlo.

Nawet im nie mowilam o kosztach leczenia, bo i tak by nie zaplacili nie majac z czego. Mnie czekaja min. 4 wizyty jak nie wiecej, jutro znowu jade na antybiotyk i przeciwbolowe.

Weterynarz powiedzial, ze jego siostre pogryzl pies i wlascicieli nie ukarano, a sprawa cywilna w sadzie trwa pol roku, a tu pies psa pogryzl, wiec policja by olala.

 

Emilus to ten maly, dziekuje za glaski dla niego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...