Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Nasze budowanie-czyli kombinacja...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kawika

    2117

  • anetina

    1129

  • aneta-we

    1102

  • Zbigniew100

    404

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

chciałabym umieć szpachlować - porządnie i zacierać

 

....

 

 

można i chyba jutro pojadę się uczyć. tylko nie wiem co na to mój małż

To nie taka filozofia, jak się wydaje. Tylko trzeba duże postoje na bolące łapki robić :wink:

 

I bardzo ważna rzecz gładzią, nie gipsem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałabym umieć szpachlować - porządnie i zacierać

 

....

 

 

można i chyba jutro pojadę się uczyć. tylko nie wiem co na to mój małż

To nie taka filozofia, jak się wydaje. Tylko trzeba duże postoje na bolące łapki robić :wink:

 

I bardzo ważna rzecz gładzią, nie gipsem :wink:

 

dzięki. właśnie widać jaki ze mnie robotnik budowlany :D :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, fajny projkcik kuchni :) A co z baterią, nie koliduje Ci z oknem? Ja mam ten problem i muszę zacząć rozgląaćsię za czymś składanym, żeby okno móc otworzyć jak mi se cos przypali :roll: :oops:

 

bateria będzie na środku i mysi być taka chowana bo inaczej to dupa, ale na razie mi to nie przeszkadza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekcik kuchni bardzo fajny :D A nie masz wrażenia, że za mało troszkę blatu roboczego? No chyba, że bedziesz używać jeszcze tej strony z barkiem. Ale stamtąd daleko do lodówki i kuchenki...

 

wiesz nie wydaje mi się mało tym bardziej że teraz w mieszkaniu to chyba przez pół tego nie mam. mam nadzieję że będzie ok, wyjdzie w praniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plyta do gotowania jest zbyt blisko slupka - nie bedzie to wygodne.

Naroznik dolny zrobilabym lamany, wtedy blat bedzie laczony w 1 miejscu, przy takim jak Ty masz narozniku jest laczenie blatu w 3 miejscach, albo w 2 (zalezy czy stolarz policzyl Ci blat glebszy czyli 120 cm).

Zamienilabym tez zlew ze zmywarka, zlew bardziej w prawo, a zmywarke w lewo zeby miec wiecej blatu miedzy zlewem, a plyta. My szykujemy praktycznie na tym kawalku blatu miedzy zlewem, a kuchenka i mamy go zdecydowanie za malo (blatu).

Jaka szeroka masz zmywarke, bo wyglada mi na waska na rysunku?

I czy zlew bedzie 1 komorowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waska szafke przy slupku zaowazylam ale to i tak jest blisko.

Zmywarka waska ma 45 cm, wiec twoja jest szeroka.

A o zlew sie pytalam, bo ja w I kuchni mialam dwie komory, w II kuchni zrobilam jedna i to byl blad, teraz mam znowu dwie komory. Jesli cos zmywam to robie to pod biezaca woda czyli korzystam z jednej komory. Ale gotujac cos czesto mam w jednej komorze oplukane warzywa albo mieso, a tu rece od panierki brudne albo ziemniaki trzeba odlac i wtedy z jedna komora jest straszny problem (pisze z wlasnego doswiadczenia) :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, fajny projkcik kuchni :) A co z baterią, nie koliduje Ci z oknem? Ja mam ten problem i muszę zacząć rozgląaćsię za czymś składanym, żeby okno móc otworzyć jak mi se cos przypali :roll: :oops:

 

bateria będzie na środku i mysi być taka chowana bo inaczej to dupa, ale na razie mi to nie przeszkadza :D

Kobitki , wieczorem wrzucę linka do taniej składanej baterii. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oops: :oops: Eeeeee tam .A teraz latam i na zmianę podczytuje forum i wsadzam ogóry w słoiki. :wink: Co do baterii to wynalazlam je na innym forum u jednej budującej się kobitki i mówi , że fajna jest . Jeszcze jedna też to potwierdziła . Jedyne co to brak wyciąganej wylewki , ale jak dla mnie nie musi być.A tu link do baterii

http://www.ceneo.pl/2031410

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...