Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Nasze budowanie-czyli kombinacja...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kawika

    2117

  • anetina

    1129

  • aneta-we

    1102

  • Zbigniew100

    404

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam.

 

Od razu gratulacje obrony.

naprawde u Ciebie deszcze?

U nas słońce i słońce. Może na tydzień byśmy się zamieniły- upał 30 stopni juz kilka dni

 

u nas też upały .......... na szczęście dzis nad ranem przeszła burza , ale deszcz zostawiła i nadal pada, pada..................... ale oczekiwany był ten deszcz i to bardzo

nie mam drzewek i roślinek (o sory 2 pomidory posadzone 1 papryka 4 malinki i 10 słoneczników ooooooo takich malutkich)

i buda i złom i dechy były a placu zabaw tez nie mam i to wszystko na 850 m2

 

:bash:

 

 

no to tak jak u nas...................

można czemu nie

 

ale ja nie chciałam sobie piersi przydeptać :D[/QUOTE]

 

dobre, ale ze zdjeciem pojechałas, mogłas chociaz kawałek nogi pokazać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jestem już

 

Agulka - ostatnio komp mi siad i gościu zgrywal mi zdjęcia, jak przyjechał to stwerdził że takiej ilości to jeszcze nie nigdy nie zgrywał (ok 3.500 zdjęć)

 

 

Basiu - no jestem jajcara jestem, a co nie widać nie??

 

ja mam w swoim kompie 4,700 i ani jedengo nie wywołanego:jawdrop: ale teraz biorę sie za to ( stopniowo)

 

W niedzielę teraz bylismy 1,5 godziny nad jeziorem i napstrykałam 120zdjęć...... a tylko dzieci kapiące się pstrykałam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kawika,

 

Dziękuję Ci bardzo, że od zawsze komentujesz blogową wersję mojego dziennika .... a ja tam prawie nigdy nie odpowiadam ...

 

...Dopóki nic się nie zmieni piszę w starym dzienniku, bo ten blog mi nie pasuje.

 

Pozdrawiam ... i obiecuję nadrobić zaległości ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kawiniu kochana, gorset to ostateczność. kręgosłup jest leniwy i szybko się przyzwyczai. ćwiczenia wzamacniające to jest lekarstwo. idź do innego lekarza:mad:tez mam gorset.póki co nie używam. tuż po chorobie zakładalam np. jak szłam dłużej niż 20 minut. teraz leży na szczęście. pomyśl.:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...