Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Nasze budowanie-czyli kombinacja...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kawika

    2117

  • anetina

    1129

  • aneta-we

    1102

  • Zbigniew100

    404

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam po przerwie nieobecności;)

 

Przybiegłam z jęzorem na wierzchu przywitać się i uciekam do pracki;)

 

Z moja córką miałam termin na 24 września, urodziłam 17! W terminie mojej bratowej, a ona syna 24 wrzesnia. Poza tym u nas w rodzinie bardziej wszyscy kwietniowi, ja 11, brat 23, moja mama była 27. mój Misiek to styczniowy.

 

Kurczę czas szybko mknie, zaraz dzieci do szkoły i koniec laby. Ja byłam w szkole nowej i pocałam klamkę -zamknięte. Mam zamiar zapisać do innej szkoły, bo odległość drogi ta sama, ale i tam urlopują. Nie kupiłam kasiążek, bo nie wiem dokładnie, czy oby te.

 

Córka szybko się zaklimatyzowała, to jej kolejna przeprowadzka w zyciu i chętnie śmiga rowerem do sklepu, zresztą to jakaś zakupomaniaczka. Potrafi wstać i pyta - czy nic nie trzeba kupić. A gdy ma choćby 1 zł. to jedzie do sklepu. Nie zna tutaj tak koleżanek, bo dookoła kilka domów i to starsze osoby. Niedługo pójdzie do szkoły to pozna, teraz ma koleżankę, która przyjechała do sąsiadów na wakacje.

 

Kończę - uciekam do swoich esów - floresów w wiatrołapie.

 

DOBREGO DZIONKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA;):)

Buziaki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...