Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Nasze budowanie-czyli kombinacja...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kawika

    2117

  • anetina

    1129

  • aneta-we

    1102

  • Zbigniew100

    404

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

hej!

 

Kawika pisałaś o Herosie jak Ci wszystko przekopuje.

Moja dla odmiany wszystko zżera!!!

Wczoraj na chwilkę poszła na górę bo Pan mi uchwyt do szafki w łazience montował.

Słysze jakiś dziwny brzdęk i juz wiem, że Puma coś ze stołu sobie chce wziąc.

Jak schodze to juz pokornie łeb spuszczony i idzie do drzwi- wie, ze musi wyjść bo to zawsze kara- wyrzucam ja na dwór.

Gość od szafki mówi: nie, nic nie ma. ALe ja wiem swoje.

Wypuszczam ja na dwór i patrzę. Na początku udaje, że nic nie ma a za chwilę co widzę: patyczek wystaje z pyska! Od lizaka!!!

Taka zołza. Zżarła Krzyśkowi lizaka!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka kochani

 

Anecia - no mój Heros to tez taki mały złodziej wystarczy zostawić na chwilęotwarty garaż, a na podwórku znajdą się rękawice robocze, szczotka druciana, trochę ekogroszku, łopatka do sadzenia kwiatków, szmatka, a jak dobrze pójdzie to i gumniaczek i moje robocze adidasy

 

wcdzoraj dosadziłams obie wrzosów, ale Heros przez dzień przypięty będzie, ja na razie ,a na noc puszczany bo w nocy to zamiast pislnowac domu to śpi pod drzwiami i nie rozrabia

 

E. mi rano wyjechał do stolicy - a wczoraj się o tym dowiedziałam

 

Sandra ma dzisiaj 3 urodziny - ale zleciało a czuje jakbym dopiero ją urodziła (bunt trzylatka ma teraz i to okropny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...