Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Nasze budowanie-czyli kombinacja...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kawika

    2117

  • anetina

    1129

  • aneta-we

    1102

  • Zbigniew100

    404

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

kawiko, a co byś powiedziała na rabatę z bylin różnych, róż ?

 

trawka - lubi słoneczne, osłonięte od wiatru miejsce. Rośnie bardzo wysoka. Zazdroszczę ci jej. W mojej okolicy klimat jest zbyt ostry i niestety przemarza:(

 

możesz posadź ją w gruncie... spróbuj z jedną sadzonką. Jak będzie jej dobrze to dosadzisz resztę;)

 

przed rabatka możesz zamontować niski płotek drewniany, który skutecznie powinien uchronić roślinki przez włochatym szkodnikiem:p

Edytowane przez Alunek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

Nu popatrz jak sie złozyło, ja tez po odbiorze i w końcu mozna mieszkać faktycznie na legalu:D.

Fajnie tam u Was przed domkiem, widać, ze sporo pracki włożone.

Heros duzy psinka i śliczny ten łobuziak. Z Sandrą super wygladają, kurczę tak człek widzi po tych maluchach jak rosną, że czas leci. Sandra tez już spora dziewczynka. A dobrali się, bo zapewne dwa łobuziaki, jej to tylko oczka błyszczą ahahha...

Ja juz mam problem z małym psiną, bo łazi i dość, że mam niewiele narazie kwiatów w kole, to podchodzi i obgryza. A co to będzie jak podrośnie:o.

Kurczę ale okropna u mnie pogoda, leje i leje. Makabra, wczoraj udało mi się, bo nie padało, to pokosiłam wsio, ale kilka godzin roboty miałam, dzisiaj pomimo rękawic odciski -norma. Dobrze, że wrazie co, to mężczyźni cmokają zewnętrzną stronę dłoni na przywitanie ahaha (chociaż kto by tu teraz tak witał? Dżentelmenów już ni ma).

Pozdrawiam cieplutko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

a no sobie poszła, zapyliła i wróciła :)

trza było uczcić urodziny inwestorka - no i wyszło 9 miesięcy póżniej :p

 

zdjęcia gdzieś są, ale nie w kompie :)

inwestorek zakochany jak diabli w braciszku, tatuś jeszcze bardziej, o ile to możliwe, matka to małą depresję przeszła, ale powiedzmy, że już jest ok

 

poza tym nic się nie dzieje

inwestorek zdał do 2 klasy - jak ten czas goni :) - z nagrodą :)

teraz czeka nas komunia, a wcześniej chrzciny :)

 

a na budowie, właściwie jakiej budowie, jak się mieszka :) - dzisiaj ma być ziemia, do kolejnego lekkiego wyrównania

czeka taras do zrobienia i końcówka ogrodzenia

jeszcze jakby kasa spłynęła, to byłby luksus

 

pozdrawiam wszystkich, najbardziej siostrzyczki i wasze dzieciaki

postaram się nadrobić w czytaniu waszych wpisów, no i pisać moje :)

 

właściwie mogłabym teraz - chłopcy nadal śpią

M. w pracy, a ja mam lenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak trzeba ...

 

mówią, że dziecko nie cementuje związku - ale to chyba nie prawda

M. widział akcję porodową, widział krew, to wszystko, widział, co przeszłam - a mimo że poród błyskawiczny, to ze sporymi przejściami :( - nadal pragnie i widać, że kocha, stara się mocniej o związek, dom i chłopców

inwestorek tylko na tym skorzystał :)

 

ze mną gorzej - śmieję się, że jestem w stanie jeszcze zapomnieć o małym - M. wtedy tylko kiwa mi palcem :)

 

a jak tam u was?

jak dzieciaki?

jak psiak?

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...