Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Nasze budowanie-czyli kombinacja...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kawika

    2117

  • anetina

    1129

  • aneta-we

    1102

  • Zbigniew100

    404

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

HEj z poranną kawką:D

Fajnie , że dzieć Was scementował , bo u mnei nie jest źle , ale jakoś tak jak flaki z olejem :DDDD ?Nuda , nuda , nuda ...:DI nawet letnie przygody weekendowe

( wiecie jakie ;))jakoś nie dodają wiatru we włosach na codzień :) .

Ja mam dużo pracy i właściwie od Wielkanocy miałam dwa tygodnie przerwy szyciowej , a tak wciąż jakieś duże zamówienia wpadają , a do tego podopieczna 1,5 roczna uczszcza. Psa nadal nei mamy chociaż w maju prawie już był :) . Miała to być biszkoptowa labradorka , ale jednak rozum wziął góre . Po pierwsze podopieczna zaczynała łazić , po drugie u rodziny , teściów psy duże , a my często wybywamy z domu .

Chłopcy biegają , integrują się z wnukami sąsiadów podsyłanymi co rano im przez rodziców. ;) Od września przedszkole .... i już mnie dreszcz przeszywa an samą myśl . Chłopcy niby bardzo otwarci i towarzyscy , ale przedszkole średnio im pasuje. :/ I zaczną się choróbska .... brrrr.

Troszkę sie zaczęło dzić na zewnątrz u nas , bo jakoś przez ten rok brakowało kasy , a sama studnia do podlewania i koparka do równania terenu to dwa tysiaczki :)Pozdrawiam i uciekam , bo mała przybyła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 months później...
  • 1 month później...
  • 1 year później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...