Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Nasze budowanie-czyli kombinacja...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kawika

    2117

  • anetina

    1129

  • aneta-we

    1102

  • Zbigniew100

    404

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...

Witam serdecznie

Trafiłam tu szperając po grupie nowosądeckiej :D

Piszę bo na prawdę ci współczuję z ta ekipą :( :roll: Czytałam twój dzienniczek od początku i jak tak zachwalałaś swoją ekipę to pomyślałam, że to jest zbyt piękne by mogło być prawdziwe :roll: i nie pomyliłam się, a szkoda bo już zaczynam wątpić że takowa istnieje :-? No cóż my zaczęliśmy w połowie kwietnia i wtedy też myślałam że moja ekipa to los na loterii :o :-? :o :-? :roll: ....O naiwności... :( Mi spierniczyli schody :( musieliśmy całe wyburzać :o Ale to jest pikuś w porównaniu z dachem :roll: Teraz bardzo się boję, że jak przyjdą do dachu to znowu coś zepsują :-?

..ehhhh może nie będzie tak źle.. :-? Sory, :oops: :oops: :oops: przyszłam cię pocieszyć i okazać wsparcie a sama się żalę :oops: :oops:

 

Trzymaj się i nie daj się :lol:

Będę do Ciebie zaglądać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj margay :D :D :D

 

Cieszę się że odwiedziłaś mój dziennik. Już przetrawaiłam tą ekipę. Jeszcze tylko wpiszę ich na czarną listę.

 

Ponoć co nas nie zabije to nas wzmocni. Jutro przyjedzie cieśla naprawiać ich błędy. Najlepsze jest to że P.Józek rozpowiada że jesteśmy mu winni pieniądze i jesteśmy niewypłacalni. Szkoda słów.

 

Zapraszam ponownie :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieciekawa sytuacja z ekipą :(

 

my na koniec też się skłóciliśmy ze swoją - zniszczyli przyąłcze prądu i nie chcieli za to zapłącić :evil:

a tak ich chwaliłam :D

 

życzę, by już tylko słoneczko było nad budową :)

a takie ekipy jak pan J. poszły sio

 

 

a z sąsiadem - ele heca :evil: sama bym wyzywała :( :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...