Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Nasze budowanie-czyli kombinacja...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kawika

    2117

  • anetina

    1129

  • aneta-we

    1102

  • Zbigniew100

    404

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

delfinko - ty najpierw grzybki pozbieraj a potem się ochlej, bo jeszcze jakiś halucynogenów nazbierasz

 

anetinko - nie jestem jedynaczką, ale siostra zagremanicą jest to sie nimi zajmować na pewno nie będzie

 

racja Delfinko :)

 

Kawika, czyli rodzice powinni się dołożyc większością do was, do budowy

jednogłośnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

delfinko - ty najpierw grzybki pozbieraj a potem się ochlej, bo jeszcze jakiś halucynogenów nazbierasz

 

anetinko - nie jestem jedynaczką, ale siostra zagremanicą jest to sie nimi zajmować na pewno nie będzie

 

racja Delfinko :)

 

Kawika, czyli rodzice powinni się dołożyc większością do was, do budowy

jednogłośnie

 

zgadzam sie w 100% :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, że ciężko

ale trzeba usiąść przy okrągłym stole, wziąść flaszkę, wino, piwko i porozmawiać szczerze, co kto widzi, co kto chce

 

to raczej nie wchodzi w rachubę, bo po alkoholu to ani tyle się z nimi nie dogadam, a tym bardziej mój małż

 

po flaszce to cięzko jest :wink:

 

lepiej na trzeźwo gadać bo przy flaszce różne rzeczy się gada ,czasami mozna nawet powiedziec za dużo a pózniej juz nie ma odwrotu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, że ciężko

ale trzeba usiąść przy okrągłym stole, wziąść flaszkę, wino, piwko i porozmawiać szczerze, co kto widzi, co kto chce

 

to raczej nie wchodzi w rachubę, bo po alkoholu to ani tyle się z nimi nie dogadam, a tym bardziej mój małż

 

po flaszce to cięzko jest :wink:

 

no to bez czegoś dla dodania otuchy, przy jakimś soku jedynie :)

 

a tak poważnie - musicie o tym po prostu porozmawiać, rozstrzygnąć, bo będzie coraz gorzej z niedomówieniami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kawikaaaa....... :wink:

 

Kurcze tyle tego mam, że nie wiem od czego zacząć :lol:

 

Zaczne od tego, że zaraz z ranka, po porażce z pralką - która się zepsuła ( zastanawaiam się co w tej chałupie jeszcze się nie zepsuje :roll: ), po wylewaniu wody z pralki i wrzucaniu niedopranych ubrań do wanny i klęciu pod nosem, siadłam do kompa i przeczytałam Twój dziennik i sporo ostatnich stron komentów :wink:

 

Domek faktycznie nie malutki, ale IDZIECIE JAK BURZA :o :lol:, no niedziwię się, bo trzeba zwolnic mieszkanko.

 

A WASz domek juz taki nabiera domowy wygląd, z początku myslałam, że masz ciemny brąz okna, a tutaj chyba białe... Mąż ładnie robi łazienki i fakt faktem -spory ten domek.

 

Nic tylko czekam (napewno nie tylko ja) na nowe fotki. :wink:

 

Wiesz, ja wiem, że to niełatwe, jeszcze jak jest się honorowym, tak powiedzieć do rodziców -dajcie tu więcej... ale musisz usiąść i nawet z mamą porozmawiac o tym, albo zastosować szantaż odrazu -jak piszą dziewczyny, że sprzedasz i kupisz mniejsze, bo .... bo np. za 50 tys. to moga kupić auto a nie nowe wykończone pół domku?!

Kurcze no trudna sytuacja...

Napewno musisz porozmawiać, a mąż no nic dziwnego, że zły, bo ty Wy będziecie spłacać ten kredyt przez te 30 lat...

 

Powiem Tobie, a raczej napiszę, że aż usta otworzyłam czytając o tym sąsiedzie i tym białym fordzie podjeżdżającym to na jedną budowę to na drugą - to ludzkie pojęcie przechodzi, jeszcze swój swojemu :o :evil:

 

Dacie radę i będzie ok :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka_ja & taki_on:) - witaj w moich skromnych progach. Jeżeli pozwolisz i się nie pogniewasz to moge mówić do Ciebie Miśka??

 

Domek rzeczywiście nie mały, okna z zewnątrz są orzechowe a od wewnątrz białe - bo do takich każdy kolor na ścianie pasuje :D

 

sytuacja z rodzicami cięka a przypuszczam że będzie jeszcze gorzej

 

fotki będą na pewno juz w poniedziałek

 

honorowa jestem to fakt - niestety po ojcu to mam

 

sąsiad - ten młody okazała się całkiem w porządku, a teściu no cóż teściów się nie wybiera :-?

 

o o dzieciach różnie mówią - że córcia to cała ja a syn do męża podobny, a tutaj widzisz podobieństwo Wiktora do mnie - jednak zdania są podzielone :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...