Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Nasze budowanie-czyli kombinacja...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kawika

    2117

  • anetina

    1129

  • aneta-we

    1102

  • Zbigniew100

    404

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

taka_ja & taki_on:) - witaj w moich skromnych progach. Jeżeli pozwolisz i się nie pogniewasz to moge mówić do Ciebie Miśka??

 

Domek rzeczywiście nie mały, okna z zewnątrz są orzechowe a od wewnątrz białe - bo do takich każdy kolor na ścianie pasuje :D

 

sytuacja z rodzicami cięka a przypuszczam że będzie jeszcze gorzej

 

fotki będą na pewno juz w poniedziałek

 

honorowa jestem to fakt - niestety po ojcu to mam

 

sąsiad - ten młody okazała się całkiem w porządku, a teściu no cóż teściów się nie wybiera :-?

 

o o dzieciach różnie mówią - że córcia to cała ja a syn do męża podobny, a tutaj widzisz podobieństwo Wiktora do mnie - jednak zdania są podzielone :D

 

Jasne, że albo Aśka, albo Miska -tak ochrzciła mnie kiedys Perła :lol: To Miską zostałam, w domu też Misiek woła na mnie Miska, czy na budowie... ahaha... :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kawika miałam wczesniej -jak to w bloku często bywa , bo jest gaz -kuchenkę na gaz. Kurcze tutaj mam kuchenkę Amica - z płyta ceramiczną na prund :wink: i Niebo a Ziemia... A z garnkami nie ma problemu i chwalę ją sobie, bo też jest łatwa do utrzymania czystości, poza tym gdy pole osiągnie swoją temp. to automatycznie wyłącza się, potem włącza...

 

ale poczytałam o tych płytach teraz -tej indukcyjnej, tez ciekawa ta płyta, tylko ciekawe czy garnki Zeptera mogłyby być... raczej magnez by sie trzymał -jak na złośc nie mam... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...