Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Nasze budowanie-czyli kombinacja...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kawika

    2117

  • anetina

    1129

  • aneta-we

    1102

  • Zbigniew100

    404

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Misiek się ze mną sprzecza, chyba ma rację, że nawet te garnki -nie tanie Zeptera się nie nadają, bo to kainerowe- magnez nie trzyma się... ale jaja..

ale ja wybiorę raczej całą kuchenkę amica -już sprawdzona :wink:

Delfina masz rację z tymi cenami - tak stoją mniej więcej i w sklepach, bo ostatnio ot tak sprawdzałam sobie, aby porównać z netem... :wink:

Aleeeeeeeeeeeee... kolezanka z FM, która juz mieszka na poddaszu, zamawiała przez net lodówkę i kuchenkę(chyba) - wiem, że sporo zaoszczędziła -kilak stówek, a chodziła tylko do sklepu aby obejrzeć. dostawa szybka była... zaraz się dowiem gdzie to na necie...to dam cynk :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz , ja jeszcze bym pogrzebała w necie i popatrzyła typami sprzętu . Np , my wybraliśmy piekarnik amiki i w jednym sklepie za 1600 zł był jakis tam samoczyszczący i z teleskopowymi wyciąganiem blaszki ( fajna sprawa) , a w necie jest on nawet od 1200

 

Nie wierzcie w to.

Ja 4 lata temu jak robilam kuchnie w mieszkaniu kupilam piekarnik aristona ze wszystkimi bajerami, w rzeczywistosci piekarnik samoczyszczacy trzeba bylo i tak szorowac, dodatkowo zle sie go mylo wlasnie ze wzgledu na powloke samoczyszczaca - katastrofa!

 

Teraz kupilam piekarnik bez zadnych bajerow (piekarnik uzywamy 4-5 razy w tygodniu i uzywamy tylko zwykle pieczenie bez termoobiegu), a w srodku ma zwykla emalie, raz w tygodniu przetre sciereczka, nie ma zadnych drabinek i rowkow gdzie zbiera sie syf i zawsze jest czysciutki.

 

Kawka ciezko ocenic czy masz dobre ceny na adg bez funkcji sprzetow i symboli.

A jaki wybralas okap, bo masz szafke, podwieszany czy teleskopowy?

No i o zlewie zapomnialas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płytę i piekarnik bede mieć właśnie z amiki . Teraz na wynajmie jest lodowka dość wiekowa tej firmy i dwa lata działa nadal bez zarzutu . Gazówka rówinież super dziala. Mama ma gazównę od 15 lat i wygląda jak nowa. Tęsciowej piekarnik działa po 10 latach jak nowy . Jedyne co to awaria tej zapalczki do gazu , ale to raczej przez jej niedbalstwo. Ja na mieszkaniu mialam amikę gazówkę , ale tylko trzy lata .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kawika zacytuję kolezankę z FM:

to Bea7777 :wink:

 

http://www.zadowolenie.pl Polecam, były u nas po 30 godzinach i wyszło ok 600 zł taniej niż w salonie :wink:

 

U niej na stronie 26 -tej mozesz zobaczyć lodówkę -to LG i kuchenkę -nie płytę, ale może zerknij na ta stronkę kochana -skoro ona tyle zaoszczędziła i zadowolona jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z amici jestem od kilku lat zadowolona :wink: i kuchenkę ale gazową ma moja babcia od wielu lat -to za kazdym razem gdy jestem to mi dziękuje (nie wiem dokładnie za co -ale chyba za ten podpalacz na gaz, bo nie potrzebuje juz zapałek) ahahaaaaaaaaaaaa...

Co do amiki to zdecydowanie bym nie kupila nic tej firmy poza okapem.

Jakosc pozostawia wiele do zyczenie dlatego nadrabiaja wygladem i stylistyka.

Kurcze mi do zakupu jeszcze daleko, to co kofana polecasz -jaka markę i dlaczego? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslę , że za takie ceny jak maja nie bedzie żal wymienić na nowszy model po 10 latach niż ta , która kosztowała dużo więcej. :wink: A ze sprzętem to różnie bywa .

 

Zgadzam się z Tobą...

Ja cenię jeszcze z firm -bo na serio aż trudno uwierzyć, ale Zelmer - robot kuchenny - moja mama miała 30 lat -jej prezent slubny -tylko na 3-ce nie działał, gdyby nie spalenie mieszkania byłby do dzisiaj -chyba :wink:

Polar -lodówka oddana mojej cioci -bo brazowa była -działa ok. 20 lat. Fakt nie jest jak teraz klasy A, ale działa...

Zaś dzisiaj siadła nam pralka, która ma ok. 4 lat - chyba programator z firmy Mastercook - ja miałam Candy u siebie na pólnocy i przyznam, że dobra była...a wiecie ile lat mieli moje rodzice prale Wiatka ale ta nowsza... :wink: Kurcze miała 26 lat...gdyby nie wspomniany pożar...

Ja tez będę kupowała wszystko -cały sprzęt agd.. dlatego juz teraz spoglądam na rózne firmy itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kawika zacytuję kolezankę z FM:

to Bea7777 :wink:

 

http://www.zadowolenie.pl Polecam, były u nas po 30 godzinach i wyszło ok 600 zł taniej niż w salonie :wink:

 

Ja też polecam zadowolenie.pl, jeszcze okazało się, że w Kraku mogę odbierać osobiście :o

 

W tym tygodniu przyszedł mi ekspres w ekspresowym tempie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans żeby nawet pobieżnie przeczytac wątek, za szybko piszecie :roll:

 

Co do sprzętu, to z Amici mam kuchenkę. Tak jak magpie kiedyś z samoczyszczącymi bokami. Nie powiem, żeby to aż tak cudowne było. Fakt, mogę bez obaw włożyć do, rozgrzanego od pieczenia mięsa piekarnika, placek i nie przejdzie zapachem. Ale to własciwie jedyny plus. Gorzej, bo cieżko jest doczyścić "szyny" na blachy.

Generalnie jako były sprzedawca AGD, jedyne co mogę z czystym sumieniem polecić z Amici, to właśnie kuchenki i okapy. Sprzęt myjacy i chłodzący.... :-?

I to nie tylko moje zdanie, ale przedstawicieli również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde dziewczyny dzięki. W sumie to ja stwierdzam że chociaż płaci się za firmę to i tak nie wiadmo czy nie trafi się sprzęt bez wad.

W sumie to chyba zdecyduję się na płyte ceramiczną, sprawdzałam garnki magnesem i naprawdę tylko kilka go przyciągało.

Ja mam ppralkę i lodówkę z elektroluxa i naprawdę sobie chwale.Amii jeszcze nie miałam ale jakoś do tej firmy zaufania nie mam.

 

Zobaczymy nigdy nie wiadomo na co się trafi.

 

dzięki za rady. buźka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...