Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Nasze budowanie-czyli kombinacja...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kawika

    2117

  • anetina

    1129

  • aneta-we

    1102

  • Zbigniew100

    404

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Naprawdę tak myslisz. Dużo jest?

 

O jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa cieeeeeeeeeeeeeee :lol: :lol: :lol:

 

Jasne, że duzo jest -znając mnie, to jeszcze tylko kuchnie bym wstawiła i już wlazła... :lol:

Bardzo ładnie tam u WAS... Mąż to chyba płtyki kładzie zawodowo?

a ten kibelek pod schodami -to jednak nie taki mały... :roll:

 

Juz jak domowo... nic tylko popluskac się, a i jak WC działa -to juz w ogóle PLUS :wink: Nie to co ja... spartańskie warunki jeszcze :lol:

 

Kurcze szybko Wam to idzie, ja raz mieszkałam na stancji, wszystko wykończalismy - malowanie, podłogi, łazienka tylko miała płytki... Nic się nie martw, zdążą z tymi remontami, a najwazniejsze, aby podłogi były, łazienka, WC -kuchnia, resztę mozna robic w międzyczasie :wink:

 

Jak tam tydzień się zaczyna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to kiedy przeprowadzka ja to bym sie już wprowadziła do takiego wnętrza !!! :o :lol: :lol: :lol: :lol: sliczności

 

Ja wiem czy sliczności??? Nieraz patrzę na wnętrza innych i myślę sobie Kurde ale oni mają pięknie. A u mnie to tak mi się wydaje skromnie.

O ja głupia - przecież ja ta skromność i minimalizm lubię.

 

Przeprowadzka - koniec października, poczatek listopada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...