Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Nasze budowanie-czyli kombinacja...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kawika

    2117

  • anetina

    1129

  • aneta-we

    1102

  • Zbigniew100

    404

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Obejrzałam, przeczytalam dzisiejsze posty w dzienniku.

 

Kabiną sie nie przejmuj- wygodniej się czyści półokrągłą :D

A lampy? :roll: Mogę pomarzyć, na razie planuję super orgyginalne oświetlenie w całym domu w formie żarówek energooszczędnych :wink:

Bateria baaardzo ładna. Jak to?

U mnie tez będzie trzyotworowa, taka:

 

http://img97.imageshack.us/img97/6065/10356h.jpg

 

Podobna, no nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałam, przeczytalam dzisiejsze posty w dzienniku.

 

Kabiną sie nie przejmuj- wygodniej się czyści półokrągłą :D

A lampy? :roll: Mogę pomarzyć, na razie planuję super orgyginalne oświetlenie w całym domu w formie żarówek energooszczędnych :wink:

Bateria baaardzo ładna. Jak to?

U mnie tez będzie trzyotworowa, taka:

 

http://img97.imageshack.us/img97/6065/10356h.jpg

 

Podobna, no nie?

 

bardzo podobna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D

Ale pędzicie :D A mąż twój to zasługuje na najwyższe słowa uznania :o :D Chylę czoła.....nie dośc że zna się na fachu to jeszcze szybko zgrabnie mu to idzie :D .......a ile kasy w kieszeni za robociznę :o :o :o

Wszystko pięknie wyszło, ja też cenię sobie elegancką prostotę, bardzo podobają mi się płytki w salonie i kuchni....a jak pisałaś, że w wiatrołapie położyłaś te same z oszczędności to bardzo dobrze zrobiłaś :D nie wyobrażam sobie innych, bo było by za bardzo nabrzdżone :lol: a też nie lubię takiego misz maszu.....

drzwi bardzo ładne -dobrze że wklejasz linki 8) kiedyś się przydadzą :p

Ale najbardziej podoba mi się bateria :o :o piękna jest! nawet nie wiedziałam, że są takie potrójne :oops: :oops: :oops: :roll: taki człek zacofany :oops: a wąż do prysznica to chowany pewnie jest??pewnie pomyślicie że ja z ciemnoziemiu jestem :oops: :-? ...bo jak chowany to super :o wygoda i elegancja, bo mnie już wnerwia to ciągłe zwijanie wokół baterii i w nowym domku też bym tak chciała..... :D

 

nooooooooooo......kawika.........GRATULUJę!!!!!!!!!........ awansu na forum......teraz tu tak elitarnie :D

 

Życzę miłego cieplutkiego dnia.....i oby tak dalej :D

i o chłopinę swojego zadbaj bo się napracował że hohoho 8) :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...