Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Nasze budowanie-czyli kombinacja...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kawika

    2117

  • anetina

    1129

  • aneta-we

    1102

  • Zbigniew100

    404

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

... no to i ja tu się wbijam :wink:

 

... trzeba przyznać, że budujesz bardzo szybko ... a ekipami się za mocno nie przejmuj ...bo przez takich partaczy, co dach robią o pół metra za wysoko, można zdrowie stracić ... a nie warto.

Zawsze są jakieś plusy ... w tym wypadku będziesz miała więcej powierzchni ......

 

.....

 

..... do pomalowania :wink: :D

 

 

Pozwól, że skomentuję jeszcze dwa wpisy z Twojego dziennika:

 

Zdjęć kleszczy wam oszczędzę, bo nawet mi sie na to patrzeć nie chce. Powiem tylko że ledwo trzymały się na jednym powtarzam - jednym gwoździu.

 

... widzisz już co by było, gdyby nie było gwoździków na świecie ....

:wink:

 

....lizusostwo pierwszej klasy, ale jak wiadomo jak chłopu nie pokadzisz to nic nie załatwisz...

 

... a co chcesz ze mną załatwić ... bo ładny tekst napisałaś w moich komentarzach :wink: :wink: :wink: :D :D :D

 

To na razie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... widzisz już co by było, gdyby nie było gwoździków na świecie ....

:wink:

 

no tak bez gwoździka ani rusz..., szkoda tylko że było ich tak mało

 

... a co chcesz ze mną załatwić ... bo ładny tekst napisałaś w moich komentarzach :wink: :wink: :wink: :D :D :D

 

aaaaaaaaaa to się jeszcze okaże....., cierpliwości

 

Dzięki że wpadłeś, gościc Cie u mnie to zaszczyt....

 

Cholera znowu pokadziłam :D :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, właśnie iwdze na białej liście wykonwaców, że mieliśmy tego samego Pana od geodezji, tylko u nas robił mapki:) Bo to Tatai/lb brat naszego sąsiada.

Świat jest mały.

 

Widze,że walczycie z "rzetelnymi" pracownikami. To tak jak my, chyba nasi budowlańcy wylecą z budowy :roll:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka majamp.

Z tymi pracownikami tak właśnie jest. Ale teraz mam nadzieję że będzie ok. Instalacje (kanalizę i centralne) zrobi mój małż a elektrykę dobry znajomy. Tynki mam umówione- ludzie z białej listy

Więc tych "porządnych" mam nadzieję już nie spotkać. Tylko wylewki mi zostaną dla jakiejś firmy z zewnątrz. A reszta - tj. wykończeniówka to mój własny prywatny małż będzie robił.

 

Więc jak coś spartoli - to sam do siebie będzie miał pretensje :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

margay, delfinko - dzięki dziewczyny, że zaglądacie, kochane jesteście

 

margay - na SSZ starczyło bo bank kredyt dał :o (kurde tylko kto to odda??? :wink: )

 

delfinko - ja kabelki może w przszłym tygodniu bendem miała

 

Laski - grunt, że do przodu no nie????!!!!!! :D

 

http://www.clik24.pl/images/gify/peace-and-love.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiłam tu tak przypadkiem i jak przeczytałam Twój dziennik,to aż się zagotowałam ze złości,jak pisałaś o ekipie i o sąsiedzie - złodzieju!! :evil: :evil: Boshe,że też takich ludzi musimy spotykać na swojej drodze nierzedko :roll: :evil: Nie wiem,czy są jakieś osoby,którym od początku do końca wszystko gładko poszło,bez żadnych pomyłak i spartaczeń :roll: a później wykonawcy jeszcze nas chcą obsmarowywać,że nie płacimy :o :evil: a niby za co mamy płacić? :o :evil: przecież nie będziemy płacić za spier.....niczoną robotę i jeszcze później komuś za poprawienie :o :evil: echhh szkoda słów :roll: A sąsiad - złodziej powinien dostać nauczkę za to - chociaż jakąś grzywnę albo coś :evil: My mieliśmy nieprzyjemną przygodę z firmą KBI - Busko zdrój,ale straciliśmy tylko około 1400 złotych,a niektórzy potracili nawet po 10 lub 20 tysięcy :( :evil: Boshe,jak spotkałabym na ulicy takiego drania,co okrada ludzi z tylu oszczędności,to....nie wiem,co bym mu zrobiła :evil: aż ręce opadają :(

 

Nio ale nie przyszłam tu,żeby się tak pienić :lol: Chciałam pogratulować stanu surowego zamkniętego :D:D:lol: i okien pięknych również :D

Życzę równieć powodzenia w dalszej budowie,żeby teraz już tylko dobre ekipy były :) Po takich przygodach to aż strach robić dalej :o Nio ale musi być dobrze :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...