Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Nasze budowanie-czyli kombinacja...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kawika

    2117

  • anetina

    1129

  • aneta-we

    1102

  • Zbigniew100

    404

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja w sumie też boję się ciemnych kolorków , prędzej zdecyduje się na jakąś zdecydowaną tapetę.

 

mi Ł. w życiu nie da przykleić tapety. Tyle się nagipsował i nadocierał, że ma być tylko pomalowane :-?

U nas tynki tradycyjne , więc nie idealne. Co do tapetowania chodzi mi raczej o jedną scianę np w sypialni czy ścianę z telewizorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co, nie moge pracować bo zaglądam do Ws cały czas. Jak jest moja kolezanka w pracy to chodze do niej z fakturkami dzięki czemu nie siedze przy kompie :evil:

A dziś będę miała totalne zaległości :-?

:D

nie przejmuj się nadrobisz, zdlona bestyja jesteś

 

a co do łazienki miałam kupić te same płytki, tylko akurat nie mieli na składzie i trzeba było czekać dwa tygodnie :D chodzi mi o te jasne z czerwonym paseczkiem (już mi się myla te nazwy albo paradyż albi tubądzin?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kobietki i Pana, który tu zaglądnie :wink: :lol:

 

Nu tak napisałam jak tam ręka kala - :lol: :lol: :lol: , ale to dlatego, że czytałam tutaj jak ją pocieszałaś i widocznie myslałam sobie o kali a pisałam do ciebie... :wink:

 

Nu ale grunt, że rączki całe obie macie i Kawika juz ok z Twoją...

 

Nu proszę i piec i ile roboty...

 

A co to za przeklęta ściana po lewej -dlaczego?

 

Uciekam bo Misiek chory leży a cuś ciepłego mu ugotować trza :D Co by chłopinę na nogi postawić :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...