Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Nasze budowanie-czyli kombinacja...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kawika

    2117

  • anetina

    1129

  • aneta-we

    1102

  • Zbigniew100

    404

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

co do dzidzi to popieram - koleżanka sie przeprowadziła i w tydzień zmajstrowali :) a łóżka nie mieli :wink:

 

Byłam w domotece i agacie itp ale wszytsko niewygodne :(

znalazłam jeden wygodny komplet ale kosztruje 8 tyś :(

na taki to i w 2010 nie będzie mnie stac :)

 

 

 

ja mam łóżko

ale czekam na dywanik przed kominkiem :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny, o co chodzi z ta dzidzią??? :o

 

 

na nowy dom trzeba nowego potomka

 

 

Kawika, na pewno u mnie nic nie będzie :)

przynajmniej w tym miesiacu :)

 

a już myślałam że na chrzest przyjadę :wink:

 

 

przyjedziesz, ale ... na jesień przyszłego roku :)

 

ok ???

 

no to trzymam za słowo :D

trzymaj :)

 

do jutra :)

miłego popołudnia życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :wink:

 

Cóz to za pyszności.... lodziki, kawusie mmmmmmmmmmmm...

 

A ja dzisiaj mam lenia i pomimo, że będę zła jedząc jak to mój tato kiedys nazywał: - styropian, to uprażę popcorn :lol:

Ale dzisiaj pogoda, za to 4 filmy sobie obejrzałam, leżąc w łóżku :wink:

 

Pozdrawiam kobietki... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :wink:

 

Cóz to za pyszności.... lodziki, kawusie mmmmmmmmmmmm...

 

A ja dzisiaj mam lenia i pomimo, że będę zła jedząc jak to mój tato kiedys nazywał: - styropian, to uprażę popcorn :lol:

Ale dzisiaj pogoda, za to 4 filmy sobie obejrzałam, leżąc w łóżku :wink:

 

Pozdrawiam kobietki... :wink:

 

oddam wszystkie lody i kawusie i inne słodkości za dzień słodkiego lenistwa z książką w łóżku albo z filmem :D .

mam nadzieję, ze to leniuchowanie to nie ze względu na chorobę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety angina ropna to częsta choroba w dzieciństwie...

Potem był spokój, aż do momentu, gdy pobolewało mnie gardło i pobolewało, lekarz przepisał antybiotyk i niby miało to pomóc. Do momentu aż pewnego dzionka czułam normalnie jakby ropę w gardle, potem miałam problem z przełykaniem śliny i z jednego miasta musiałam jechac do drugiego miasta na pogotowie -bo miałam ropień okołomigdałkowy. Przyjeżdżała do mnie otolaryngolog, ale okazało się, że nie jest tak tragicznie. Silne antybiotyki miałam.

Tak było kilka m-cy temu. Teraz gdy tylko czuję ból gardła to zerkam sama do lustra, czy oby dobrze? Od tygodnia jakoś albo przeziębienie, ale i gardło, stan podgorączkowy... Mam od lekarza antybiotyk Dalacin C, bo kaszle i gardło niezałdne... :o

nie musze leżeć, ale dzisiaj leżałam sobie - wczoraj zrobiłam za dwa dni :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniała mi się historia mojej kuzynki...

Wiecie sam, jak człek prędzej weźmie jakąś tableteczkę z apteczki itp. zwłaszcza, gdy a to kaszel, to katar...przeszło to juz dobrze.

Moja kuzynka wstała rano i szykowała się do pracy, staneła przed lusterm, chce pomalować rzęsy, a ona jednego oka nie może, dotyka twarz a ona pół twarzy nie czuje...

Wystraszyła się, mąż pojechał z nią do lekarza, badania itp. ale okazało się, że to przechodzona grypa i powikłanie po grypie. Nie obyło się bez szpitala, leków dozylnych, masaży...

Wszystko skończyło się dobrze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczęta :D

Kawika - staram się jak mogę i kiedy tylko mogę, ale twoich komentarzy ogarnąć nie mogę :o :o :o :lol:

 

A mąż twój to ma chyba motorek w doopce :o ale pędzicie....bardzo dużo macie już zrobione...a teraz przed wami (i nami - bo będziemy podziwiać zdjęcia :D ) najciekawsza część programu.....kolorki ścian, mebelki, lampeczki....czyli wszystko to co tygrysy lubią najbardziej :lol: już nie mogę się doczekać 8)

 

Miśka toś się dziś wybyczyła :o no ale tobie się należy bo zapindalasz za trzech :D

też bym chciała taki całodzienny seansik filmowy w łóżeczku :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...