Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Nasze budowanie-czyli kombinacja...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kawika

    2117

  • anetina

    1129

  • aneta-we

    1102

  • Zbigniew100

    404

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dużo za schody będziecie płącić ?

 

chyba nie, schody i parapety 4.000

 

tylko ???

 

dużo?? jakoś mi się nie wydaje

 

kamlotek - parapety i schody bukowe, malowane i lakierowane, zapomniałam jaki to kolor lakieru, cholera już kilka razy próbowałam zapamiętać

robi je znajomy stolarz, siedem parapetów i 17 schodów w tym 5 zabiegowych to wychodzi 170 zł za sztukę. uważam że to nie dużo jak na nasze ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dużo za schody będziecie płącić ?

 

chyba nie, schody i parapety 4.000

 

tylko ???

 

dużo?? jakoś mi się nie wydaje

 

kamlotek - parapety i schody bukowe, malowane i lakierowane, zapomniałam jaki to kolor lakieru, cholera już kilka razy próbowałam zapamiętać

robi je znajomy stolarz, siedem parapetów i 17 schodów w tym 5 zabiegowych to wychodzi 170 zł za sztukę. uważam że to nie dużo jak na nasze ceny

 

 

tanio

 

 

ja słyszałam o 360 zł za schodek

ode mnie chce 240 zł

 

kuźwa, idę się targować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo tanio te schody i parapety - maxcie farta :)

u mnie schody około 7000 :evil:

 

zdecydowałam sie na gaz bo dokładanie do pieca byłoby na mojej głowie - mąz wiecznie pracuje, pozatym jak dom dobrze ocieplony to koszty nie są dużo wyższe do węgla a mamy też kominek z rozprowadzeniem ciepła. No pozyjemy zobaczymy - jak mnie nie bedzie stać to wstawie piec na wegiel.

Wybór konultowałąm ze znajomymi którzy mają gaz i widziałam ich rachunki. :)

no ale co dom to dom. Mam nadzieje że będzie nas stac bo nie ma za bardzo miejsca na piec węglowy - trzeba by było przerabiać instalacje w kotłowni.

 

Kawika parapet sliczny - my ze wzgledów praktycznych mamy marmurowe czy jak to sie nazywa ale drewniane mi sie dużo bardziej podobają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...