Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Nasze budowanie-czyli kombinacja...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kawika

    2117

  • anetina

    1129

  • aneta-we

    1102

  • Zbigniew100

    404

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

u nas neistety za wszytsko płacimy i masakra ile już kasy na to poszło :evil:

 

liczyliście wszystko ?

ja muszę podliczyć, ostatnio nie wchodziłąm w rachunki

 

ale wiem, ze jakiś czas temu liczyłam, ze ponad 70 tys. zaoszczędziliśmy na własnej pracy

a teraz dochodza kolejne samodzielnie wykonane prace, więc kwota na pewno spora osczędnosci jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no u mnie obcy - to ściany, dach i elektryka, a reszta E. z pomoca pracownika

 

no to tylko u mnie więc doszła obcych robota - podłogówka i woda :)

 

 

 

liczyliśmy, ze na samych fundamentach, schodach i stropie zaoszczędziliśmy na własnej pracy sporo tysiecy

i ktoś mi powie, że nie warto samemu się budować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my liczymy tylko ile kasy zostało i na co jeszcze wystarczy :wink:

 

no to tak jak ja

 

i już wiem że mi braknie :cry: :evil:

 

kawika ale co to znaczy?

Nie biorę pod uwagę tego, ze nie starczy na stól czy na kanapę. Ważne, że będzie kuchnia, są łazienki, ciepła woda.

Głowa do góry! :wink:

 

no co ty o kanapach i stołach to nie myślę, kurde na zapłacenie drzwi mi braknie. znowu będę musiała zakombinować

 

dzięki za pocieszenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liczymy liczymy i normalnie zawału idzie dostac a miałam postawić diom, wykończyc i sie wprowadzic za 300 tyś :)

 

samo układanie glazury w łazienkach dwóch, kuchni, hallu i 3 balkony wyszło ponad 15 tyś

ocieplanie dachu lepiej nie mówić :evil:

malowanie z gruntowaniem chyba z 7 zł za metr kosztuje no ale ja nie mam jak bo pracuje a potem musze dzieckiem sie zając a mąż ma własną firmę i za urlop mu nikt nie płaci wiec lepiej jak on pracuje i zarabia a innym zapłaci zwłaszca że jemu by to zajeło 2 razy tyle czasu :)

no ale jak ktos może po godzinach i ma dryg to można duuuuuuużo zaoszczedzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi na meble tez nie starczy no ale jest od kogo pożyczyc a nie mamy żadnych mebli wiec święta na materacu przed komikiem mi sie nie usmiechają :)

zwłaszca że mąz chce zrobic wtedy parapetówke i rodzine sprosić wiec chociaż stół i krzesła musimy kupic no i narożnik i tyle...

 

drzwi kupuje bo nie otynkowaliśmy glifów i dupa blada :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwartet - mam nadzieję że zdążymy, malż sie stara ale ... no właśnie to nie jest szczyt jego mozliwości9trochę się łajza obija) szczególnie jak ja tam jestem, jakoś mówi że sie skupić prtzy mnie nie może

 

edytko - ja też miałam robić parapetówę w święta ale chyba sobie daruję, jakiś odpoczynek też się należy

 

anetinko - coś za coś masz rację[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...