Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Warto przeczytać!!!


Grreeg

Recommended Posts

MISIAK-GATE! - ZASŁONA DYMNA ZAPŁATY DLA PBS-DGA!

 

 

Witam serdecznie po kilku dniach przerwy (praca!)

 

Od kilku dni mówi się o wielkiej "niby" aferze senatora Tomasza Misiaka, którego firma (w której ma 30% udziałów) otrzymała bez przetargu kilkudziesięciomilionowy kontrakt na szkolenie byłych pracowników polskich stoczni (fakt upadku stoczni jest skandalem i porażką euro entuzjastów z PO wraz z Tuskiem na czele).

 

Zastanawialiście się:

1) Dlaczego akurat teraz informacja ta "wyciekła" do opinii publicznej?

2) Dlaczego akurat źródłem wycieku są środowiska związane z rządem i PO? (m.in. GW - czyżby PO strzelała do własnej bramki?. Wątpię)

3) Dlaczego opozycyjna SLD np. w osobie posłanki Joanny Senyszyn tak wspiera w tym ataku na senatora PO-owe media?

4) Dlaczego Premier milczy i jak zwykle gra na przeczekanie? (przecież to TUSK-STRUŚ)?

 

Otóż jestem pewien, że Pan senator Tomasz Misiak udowodni, że na żaden etap "pseudoprzetargu" nie miał wpływu. Ba okaże sie, że jego poprawki w Komisji Sejmowej zostały odrzucone w całości (zresztą już to mówi). Będzie "niewiniątkiem", który i tak przetrwa tą burzę: jest młody i bogaty a dzięki niemu wielu posłów i działaczy PO juz "skręciło lody".

 

Okaże sie również, że w sumie działanie Pana Misiaka było nawet "normalne" bo przecież prawie 70-80% Parlamentarzystów prowadzi działalność gospodarczą a on o tym mówił i jest transparentny (to będzie i juz jest jego linia obrony). Przecież nawet zrezygnował bodajże dzisiaj z szefowania Radzie Nadzorczej omawianej firmy.

 

Pomijam jeszcze podwykonawców związanych z wicepremierem Schetyną i jego żoną... to tez ucichnie. Zresztą zainteresowani będą w tym tez posłowie PSL (nie mówiąc o lewicy)!

WSZYSCY WIEMY, ŻE PO I SLD RAZEM Z PSL TO PRAWDOPODOBNIE NAJLEPSI W POLSCE FACHOWCY OD „KRĘCENIA LODÓW” W "BIAŁYCH KOŁNIERZYKACH"!

 

Zachowanie senatora Misiaka jest naganne, ale okaże sie prawdopodobnie zgodne z prawem (sic!) – no chyba, że udowodni się jego wpływ na zaniechanie procedury przetargowej (w co osobiście wątpię).

 

WIĘC, O CO CHODZI!!!

 

Otóż wielu mediom "uciekła" informacja, że kontrakt na szkolenie bezrobotnych stoczniowców dostała równolegle bez przetargu również firma: Grupa Kapitałowa DGA S.A.! (firma Misiaka i DGA S.A. startowały o kasę, jako wspólne konsorcjum!!!!)

 

A właśnie, moim zdaniem, jest to klucz do odpowiedzi na wszystkie postawione przeze mnie pytania.

 

Co to za firma DGA? To poznańska firma zajmująca się doradztwem biznesowym, zarządczym, usługami z zakresu integracji europejskiej oraz systemów informatycznych. Jest spółka publiczną. Współpracuje i prowadzi doradztwo dla wielu różnych klientów związanych ściśle z PO, zwolennikami traktatu lizbońskiego w stylu PKO S.A. oraz współpracuje z organizacjami biznesowymi w stylu BCC.

 

http://www.dga.pl/strony/1/i/299.php;http://www.dga.pl/strony/1/i/145.php)

 

Ale najistotniejszym jest fakt, ze do grupy DGA S.A. należy firma badań społecznych PBS DGA sp. z o. o. Jest to firma badawcza, która organizuje m.in. sondaże i badania preferencji politycznych dla Gazety Wyborczej, TVN i tygodnika Newsweek Polska!.

 

To PBS zrealizował sondaż prezydencki opublikowany w Newsweeku 26 stycznia 2004, w którym po raz pierwszy pokazano wysokie notowania Tomasza Lisa, ówczesnego dziennikarza stacji telewizyjnej TVN.

 

W czasie kampanii prezydenckiej 5 września 2005 PBS ogłosił zrobiony dla "Gazety Wyborczej" sondaż, z którego wynikało, że Tusk jest już bliski zwycięstwa w pierwszej turze. Miał mieć poparcie 49 proc. wyborców. Lech Kaczyński nie miał nawet połowy tego poparcia - 22 proc. Jeszcze dalej poszła "Rzeczpospolita", która ogłasiła, że lidera PO popiera 51 proc. Jeśli wtedy i dziś wierzyć PBS-owi, Tusk pozyskiwał wyborców w szaleńczym wręcz tempie: w połowie lipca 2005 roku popierało go zaledwie 8 proc., w połowie września blisko połowa!

 

Pomimo ewidentnej "klapy badawczej" z roku 2005 spółka PBS DGA przewodziła w konsorcjum wykonującym badania typu exit poll w dniu wyborów parlamentarnych w 2007 roku dla telewizji TVN!!!.

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/PBS).

 

PBS DGA aktywnie też angażowała się w kampanię HGW w Warszawie. Jej prezes (o nim poniżej) uczestniczyć miał w zamkniętych spotkaniach wyborczych HGW. Nietrudno zgadnąć, w jakim celu.

 

PBS DGA jest najważniejszą tubą sondażowo-propagandową Platformy Obywatelskiej!!! To jej wyniki sondażowe poparcia partii politycznych i kandydatów na posłów i senatorów publikuje Gazeta Wyborcza, TVN, Newsweek, Onet, Interia. To ta firma prawdopodobnie doradza i prowadzi dla PO (poprzez różne "zlecenia słupowe" tzw. "analizę szans wyborczych" PO oraz "analizę wpływu na wyborców" poszczególnych elementów strategii wyborczej PO.

 

(Nieprzypadkowo przecież szefem kampanii wyborczej PO do PE został właśnie Tomasz Misiak! - i jeżeli nawet zrezygnuje to i tak będzie szarą eminencją i ukrytym szefem tej kampanii!!!).

 

I uwaga: Prezesem Zarządu PBS DGA jest KRZYSZTOF KOCZUROWSKI. Był on jednym z założycieli Kongresu Liberalno-Demokratycznego, którego działacze z Tuskiem na czele rządzą obecnie PO. Zasiadał w zarządzie tej partii, w 1991 r. był jedną z trzech osób, które kierowały kampanią wyborczą KLD.

 

Więc faktycznie firma T. Misiaka może wykazać (jeżeli przyjęta przeze mnie teza jest prawdziwa), że na kontrakcie z polskim rządem nic nie zarobi (będzie tzw.: spółka kosztową) a transfer gotówki i zysków może przejąć DGA S.A., która może wtedy swobodnie sfinansować PBS DGA w czasie najbliższej Kampanii Wyborczej do Parlamentu Europejskiego!!! (sondaże są tzw.: "piata władzą").

 

Pośrednio może to być finansowanie (albo będzie, jeżeli dojdzie do skutku) firmy sondażowej przez partię PO pieniędzmi publicznymi, rządowymi!!!!.

 

TO MOŻE BYĆ CHYBA NAJWIĘKSZA AFERA!!! w tej szopce MISIAK-GATE!!!.

 

(oprócz zlecenia udzielonego z „wolnej ręki” mimo wcześniejszego ogłoszenia przetargu!)

 

 

Obym sie mylił, ale radzę obserwować sondaże PBS oraz konsorcjów, w których uczestniczyć będzie PBS DGA.

 

Pozdrawiam

 

Z OSTATNIEJ CHWILI!!!! (15.10)

 

TUSK PRZEMÓWIŁ!

I zapowiedział wniosek o usunięcie Misiaka z partii.

Brawo za decyzję!, ale to tylko utwierdza mnie w przekonaniu o "wielkim podwójnym dnie", no bo:

1) wg. PO i Tuska Misiak nie złamał prawa (a o to przeciez chodziło!!! nie o fakt posiadania udziałów), ale "standardy". Więc jak to jest:

- Misiak złamał prawo wpływajac na uchwalenie ustawy czy tez na nia nie wpływał? - bada to Ktoś?,

- Misiak złamał prawo wpływając na podpisanie kontraktu bez przetargu czy nie wpływał na ta decyzję? - bada to Ktoś?,

- czy żona Schetyny i sam Schetyna miał wpływ na decyzje powyżej czy nie mieli wpływu? - bada to ktos?,

- czy urzednicy państwowi popełnili przestepstwo zlecajac bez przetragu zadanie firmom Misiaka i DGA? - bada to Ktos?,

- czy DGA S.A. będzie głównym beneficjentem umowy i jakie sa jej powiazania z PO oraz jakie zlecenia ta firma juz uzyskała od polskiego rządu?,

- czy jeżeli nie jest godny reprezentowć PO jako Sentaor jest godny reprezentowć wyborców jako sentao?r. Skoro wyborcy PO głosowali na Misiaka a teraz PO go wyrzuca to standardem winno byc złożenie przez Misiaka mandatu sentorskiego.

 

APELUJE DO PREMIERA ABY ZAAPELOWAŁ DO MISIAKA O USZANOWANIE PRZEZ NIEGO JEGO WYBOPRCÓW I PUBLICZNIE SKŁANIAŁ SENTORA DO ZŁOZENIA MANDATU SENATORSKIEGO!

 

Bo przecież pozbawiony garbu członkostwa w PO - Senator Misiak dopiero teraz się rozkręci i będzie kręcił lody na swój i jego towarzyszy PO-owych wieczny dobrobyt!!!

I teraz na własne konto i nie będzie obciążał PO i Tuska! Bedzie pracował na materialna przyszłość swoją i spadowiczów z arentu politycznej PO (jak robił to Krauze)

Panie Premierze! o to chodziło!

Panie Premierze: HIPOKRYZJA DOSKONAŁA

 

 

[ od moderatora: wklejanie cudzych tekstów bez podania źródła narusza prawo autorskie ]

http://krzysztofjaw.pardon.pl/dyskusja/1759827/misiak-gate_-_zaslona_dymna_zaplaty_dla_pbs-dga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochwała w kącie stała I tak rok podsumowała: Zdolny jestem

niesłychanie, Mam na świecie poważanie, W kraju - same osiągnięcia:

Dłuższe życie (do poczęcia), Koalicja - wzór współpracy, Z Sejmu - dumni

są Rodacy, Rząd najlepszy do półwiecza, Skupił się na wielkich rzeczach.

Kompetentni ministrowie, Każdy poseł - ideowiec, Z zasadami, jakhusaria:

Bóg, Ojczyzna, Honor(aria). Dla Narodu - becikowe, Nowy peron we

Włoszczowie. Lepiej żyje się rodzinom (Jednej mamie I dwóm synom). Okno

na świat - otworzone, Turystyka - w jedną stronę, Lepsza praca, wyższa

płaca (Zwłaszcza, jeśli ktoś nie wraca). Gospodarka rozpędzona: Są

mieszkania (trzy z miliona), Jest kilometr autostrady, Ład moralny I

zasady. Politycznej wzrost kultury (Nurt plebejski, przykład z góry),

Nie ma WSI (choć jeszcze trochę, A zrobimy wszędzie wiochę). Cały naród

żyje w zgodzie. IPN - I Po narodzie. CBA - udane akcje, Super MEN - co

rusz, atrakcje. W szkołach nie ma już Darwina, Będzie dryl I

dyscyplina, Nie podskoczy żaden gieroj! Tolerancji nie ma! Zero!

Żadnych gejów, Ferdydurek, Jest amnestia I mundurek! Wolność słowa I

pluralizm (Bo rządzących wolno chwalić). Jest religia na maturze,

Wierny Lud na Jasnej Górze. Nie rozumie tylko Unia: Rząd z Warszawy, czy

z Torunia? Krótko mówiąc: Rok udany! Tylko naród...do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co, aktualna jest Misiak-gate. Ale naród i tak na cudaka będzie głosował, bo cuda lubi. Hawk!

Ja też lubię to towrzystwo z wyższych sfer - Schetyna and company

company czyli Misiak, Piskorski i inne tego typu, a cudak to chyba nawet nie wie, co firmuje, bo przeznać trzeba, że on nie jest z tych najbardziej rozwiniętych.

 

 

Aż mnie dziwi, że tu cenzura nie działa i te posty nie znikają, bo jak wiadomo w cudakowym kraju wolność słowa polega na chwaleniu PO, hawk!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż mnie dziwi, że tu cenzura nie działa i te posty nie znikają, bo jak wiadomo w cudakowym kraju wolność słowa polega na chwaleniu PO

:o :o :o

No, i nawet nikt od moherów wymyślał :lol: :lol: :lol:

 

OT Dwa lata temu miałam panią, co pomagała w sprzątaniu, prefekcyjnie dokładna, nie droga, słowem - zjawisko!

Wyniosła sie ode mnie, bo treści przekazywane w domu burzyły cały ład i porządek, jaki owa pani miała poukładany w głowie. Wszelkie puly, tvn-y, i inne nabiły jej, że w takim domu jeno postępowość winna królować, a tu zaprzaństwo, trwała niechęć do producentów cudów, nieskrywana odraza do elyty proweniencji ostatniej. Za to poszanowanie tubylstawa, praktyk ludu zwykłego i takie tam. Pani zdzierżyć nie mogła... szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ afera, ziew....

 

- KAŻDA oligarchia(czyli "partia polityczna") kręci lody;

- KAŻDA opozycja ma jej to za złe, bo zazdrości;

- nawzajem sobie krzywdy nie zrobią, bo raz rządzą jedni a raz drudzy;

- cynizm, kłamstwo i PR są istotą demokracji pędzonej sondażami i sztuczkami socjologicznymi("ciemny lud to kupi");

- w przeciwieństwie do ugruntowanych demokracji, polscy dziennikarze nie są ŻADNĄ władzą. 99% to zgraja pismaków którzy w pogoni za tanią sensacją piszą coraz częściej "po polskiemu".

 

Nieodległa historia aż pełna jest od potwierdzeń powyższych tez. Dlatego z sytuacją należy się po prostu pogodzić. Można też się dla odmiany frustrować i nabawić wrzodów żołądka. Ale po co?

 

Dlatego też wolę oligarchię która "tylko" kręci lody, od takiej, która kręci lody przy okazji starając się wtłoczyć mi przez uszy jakie ideologiczny shit a'la IV rp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To forum budowlane,nie politykujące,więc proszę traktować mój post jako głos w sprawie: "Przyczyny nieudolnej reakcji rządu na recesję w naszym kraju z uwzględnieniem rynku nieruchomości":)

:Grreeg dziwisz się????

PO w ostatnich wyborach miała miażdżącą przewagę w mediach,oprócz propisowskiej TVP,która to za Urbańskiego i tak MUSIAŁA zachować choć cień obiektywizmu...

Niektórzy śmiali się z "mordy ty mojej" ale naprawde zasady OGÓLNE postępowania wypisz wymaluj sprawdzają się.Nie chodzi o sprawę Misiaka.Mówię o lokalnych sytuacjach.Za Ziobrego naprawde "decydenci" bali się mataczyć w przetargach,wycenach czy Misiakopodobnych aferach.

Niby daleko ale każąca ręka Ziobro wisiała przed oczami:):)

Obecnie znów wróciło do starego układu,spokojnego dla "swoich".

Boom pompujący bankową kasę w bańki nieruchomościowo-walutowe przybrał na sile.Dopóki na Tuska największy wpływ będą mieli ludzie Schetyno-podobni miast pokroju Komorowskiego będzie coraz gorzej niestety...

Obecnie trwa gorączkowa ucieczka do europarlamentu,gdyż tak po prawdzie poza Sikorskim nie widzę tam fachowców od rządzenia.Sytuacja wypisz-wymaluj jak za rządów AWS-u -wygrali w wyborach i z dnia na dzień pogrążali się w nieudacznictwie.

BTW.Nie głosowałem na PiS...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To forum budowlane,nie politykujące,więc proszę traktować mój post jako głos w sprawie: "Przyczyny nieudolnej reakcji rządu na recesję w naszym kraju z uwzględnieniem rynku nieruchomości":)

:Grreeg dziwisz się????

PO w ostatnich wyborach miała miażdżącą przewagę w mediach,oprócz propisowskiej TVP,która to za Urbańskiego i tak MUSIAŁA zachować choć cień obiektywizmu...

Niektórzy śmiali się z "mordy ty mojej" ale naprawde zasady OGÓLNE postępowania wypisz wymaluj sprawdzają się.Nie chodzi o sprawę Misiaka.Mówię o lokalnych sytuacjach.Za Ziobrego naprawde "decydenci" bali się mataczyć w przetargach,wycenach czy Misiakopodobnych aferach.

Niby daleko ale każąca ręka Ziobro wisiała przed oczami:):)

Obecnie znów wróciło do starego układu,spokojnego dla "swoich".

Boom pompujący bankową kasę w bańki nieruchomościowo-walutowe przybrał na sile.Dopóki na Tuska największy wpływ będą mieli ludzie Schetyno-podobni miast pokroju Komorowskiego będzie coraz gorzej niestety...

Obecnie trwa gorączkowa ucieczka do europarlamentu,gdyż tak po prawdzie poza Sikorskim nie widzę tam fachowców od rządzenia.Sytuacja wypisz-wymaluj jak za rządów AWS-u -wygrali w wyborach i z dnia na dzień pogrążali się w nieudacznictwie.

BTW.Nie głosowałem na PiS...

 

1. Skąd masz informacje, że od czasu objęcia władzy przez koalicję PO-PSL mataczenie w przetargach wzrosło? Jeśli wzrosło to podaj, proszę, o ile %. Tak mniej więcej chociaż.

2. Co oznacza "Boom pompujący bankową kasę w bańki nieruchomościowo-walutowe przybrał na sile."? Kto jest twemu winien?

3. Eh nie chce mnie się.

 

Nie obraź się, ale jakieś "kosmiczne historie" opisujesz chyba podpierając się przy okazji "obiegowymi mądrościami".

 

A tak przy okazji "pompowania bańki":

 

Do roku 2006 nadzorem nad rynkami finansowymi zajmował się NBP z Balcerowiczem jako prezesem. Do tego też czasu nie było spektakularnych wahań kursowych a banki nie oferowały klientom opcji walutowych. W 2006 roku Kaczyńscy na złość Balcerowiczowi powołali KNF(Komisję Nadzoru Finansowego) i posadzili w niej swoich, niekoniecznie rozgarniętych kolesi. Kaczy twór przejął od NBP kontrolę nad rynkami finansowymi(z wyłączeniem SKOK'ow gdzie kaczki i reszta pisu kręci lody). Nieudolna KNF dopuściła do pojawienia się w ofertach banków opcji walutowych - co za Balcerowicza nie miało miejsca. Dodatkowo kaczy prezydent nie podpisał(uchwalonej przez sejm w zeszłym roku) ustawy, która, mówiąc w skrócie, uniemożliwiłaby bankom oferowanie opcji walutowych drobnym firmom.

 

Zatem warto mieć troszkę dłuższą niż "wczorajszą" pamięć. Warto by także pamiętać, że kaczyńscy po przejęciu władzy, wedle zasady TKM, dokonali totalnych czystek wszędzie - a na stanowisku prezesa NBP posadzili wiernego nieuka. Poza tym śmiać mi się chce jak czytam o jakikolwiek plusach ziobry. Nie było takowych. Temu kretynowi zawdzięczamy zapaść w transplantologii, spektakle medialne pod dyktando sondaży i całkowicie bzdurne sądy 24 godzinne. A całemu pisowi nieustające kryzysy, leppera/giertycha u władzy, oraz potężny wzrost nienawiści w przestrzeni publicznej a także twórcze spazmy w postaci "peron gosiewskiego".

 

PS: nie głosowałem na PO, ani na PIS, SLD czy PSL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Skąd masz informacje, że od czasu objęcia władzy przez koalicję PO-PSL mataczenie w przetargach wzrosło? Jeśli wzrosło to podaj, proszę, o ile %. Tak mniej więcej chociaż.

2. Co oznacza "Boom pompujący bankową kasę w bańki nieruchomościowo-walutowe przybrał na sile."? Kto jest twemu winien?

3. Eh nie chce mnie się.

 

Nie obraź się, ale jakieś "kosmiczne historie" opisujesz chyba podpierając się przy okazji "obiegowymi mądrościami".

 

A tak przy okazji "pompowania bańki":

 

Do roku 2006 nadzorem nad rynkami finansowymi zajmował się NBP z Balcerowiczem jako prezesem. Do tego też czasu nie było spektakularnych wahań kursowych a banki nie oferowały klientom opcji walutowych. W 2006 roku Kaczyńscy na złość Balcerowiczowi powołali KNF(Komisję Nadzoru Finansowego) i posadzili w niej swoich, niekoniecznie rozgarniętych kolesi. Kaczy twór przejął od NBP kontrolę nad rynkami finansowymi(z wyłączeniem SKOK'ow gdzie kaczki i reszta pisu kręci lody). Nieudolna KNF dopuściła do pojawienia się w ofertach banków opcji walutowych - co za Balcerowicza nie miało miejsca. Dodatkowo kaczy prezydent nie podpisał(uchwalonej przez sejm w zeszłym roku) ustawy, która, mówiąc w skrócie, uniemożliwiłaby bankom oferowanie opcji walutowych drobnym firmom.

 

Zatem warto mieć troszkę dłuższą niż "wczorajszą" pamięć. Warto by także pamiętać, że kaczyńscy po przejęciu władzy, wedle zasady TKM, dokonali totalnych czystek wszędzie - a na stanowisku prezesa NBP posadzili wiernego nieuka. Poza tym śmiać mi się chce jak czytam o jakikolwiek plusach ziobry. Nie było takowych. Temu kretynowi zawdzięczamy zapaść w transplantologii, spektakle medialne pod dyktando sondaży i całkowicie bzdurne sądy 24 godzinne. A całemu pisowi nieustające kryzysy, leppera/giertycha u władzy, oraz potężny wzrost nienawiści w przestrzeni publicznej a także twórcze spazmy w postaci "peron gosiewskiego".

 

PS: nie głosowałem na PO, ani na PIS, SLD czy PSL.

ad.1.Twierdzisz swoje,ja wiem swoje.Co mam Ci pisać o procentach skoro nie znam skali zjawiska.Widzę co się dzieje.Nie mogę Ci napisać skąd wiem.To nie forum onetu:):)Myśle że zrozumiesz.

2.Co oznacza-"Boom pompujący bankową kasę w bańki nieruchomościowo-walutowe przybrał na sile"

Oznacza to że:Boom pompujący bankową kasę w bańki nieruchomościowo-walutowe przybrał na sile.Przyczyn jest wiele.Strony by nie starczyło.

ad a) 2006 roku Kaczyńscy na złość Balcerowiczowi powołali KNF(Komisję Nadzoru Finansowego)

Owszem.Koncepcja jak najbardziej słuszna.Z tego co pamiętam,na początku w zakresie ich kompetencji leżały nadzory nad giełdą,ubezpieczeniami i emerytalny.Tuskowe kolesie wprowadziły jednak 1 stycznia 2008 także nadzór nad sektorem bankowym=zaczął się robić syf.Nie ma bata,mordo ty moja:):)

Opcje walutowe?Ba.Pocztą pantoflową przekazywano sobie info wśród menagerów wysokiego szczebla ile to można dla firmy zarobić,nie kiwając palcem,jakie bonusy i zachwyty.Same och i ech.No i się dokiwali na "call'ach":):)

Piszesz mi "eee nie chce mi się" a sam piszesz rzeczy niesprawdzone i wynikające właśnie z medialnej nagonki na PiS.Człowiek rozumny docenia plusy i neguje minusy.

Zapaść w transplantologii???:):)

Spektakle medialne??? Sondaże i tak spadały,aż spadły prawie do dna.Odpowiedź-media.

Na stanowisku prezesa NBP posadzili nieuka.Skąd wiesz? Z gazet?Z TVNu?

Twórcze spazmy-"perony" nielubionego także przeze mnie Gosiewskiego są pikusiem do spraw typu Misiakowych.Wiesz ile teraz jest takich Misiaków?Słyszysz w mediach,ja to widzę codzień.I znów nie mogę powiedzieć gdzie:(

Jak świat światem zawsze kręcono w Polsce wałki,z tym,że za czasów PiSu NAPRAWDE było ich stosunkowo najmniej.

potężny wzrost nienawiści w przestrzeni publicznej?Po takiej nagonce z Marii Teresy z Kalkuty zrobili by ladacznicę:)

JEDYNYM niewypałem było wprowadzenie Leppera do rządu,co do Giertycha uważam,że to był słuszny krok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To qulega w wyborach nie bierze udziału, a innnych poucza?

:wink:

 

jeśli nie mam na kogo głosować to nie głosuję. Mimo wszystko nie lubię "mniejszego zła" :wink:

 

@areq: w zasadzie nie zgadzam się z Tobą w 99%. Mogę też napisać, że jesteśmy zgodni w 1%. Będzie w stylu Bielan/Kamiński alias Mumin/Brzydak. Po prostu nie lubię jak ktoś ze mnie wała robi za pomocą tanich sztuczek rodem z darmowych poradników zamieszczanych w taniej, kolorowej prasie. Zresztą długo by pisać.

 

Misiak dostał kopa i już go nie ma. Natomiast nie pamiętam aby coś złego spotkało Lipińskiego handlującego stanowiskami z Begerową po nocy. Nie zawsze ważne jest CO - czasem ważne jest JAK.

 

Szkoda że ludzie mają krótką pamięć i nie chcą/potrafią rozliczyć ludzi na których głosowali.

 

A wracając do Misiaka. W zasadzie ta pseudoafera nie miała żadnego znaczenia. Trochę szumu w mediach i tyle. Znacznie gorsze jest, że Antoni Mężydło nie może przepchnąć przepisów uwalniających rynek energii elektrycznej bo ktoś to ponoć w ministerstwie blokuje. No ale to pewnie za mało medialne jest. I dlatego niestety dalej płacimy za prąd haracz a nie cenę u dowolnie wybranego producenta energii. :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy z tym Sikorskim.....przeciez to obciach i wiadomo bylo, ze nie ma zadnych

 

szans bo jest to facet bez z a d n e g o przygotowania merytorycznego,

 

kwalifikacji i wyksztalcenia........o wojsku ma mniejsze pojecie niz ja.

 

Cykal jakies zdjecia w Pakistanie podczas inwazji rosyjskiej na Afganistan i tyle .

 

Z pmoca PR zrobil sie na jakiegos nieslychanego eksperta ......ale tak naprawde

 

to od czego ? ? :o :o :o :o chyba nikt tak do konca nie wie. :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapominasz o jednym (albo i drugim - które widzą Polacy)

Ma włosy i jest przystojny - 10 pkt

Zna angielski ponoć biegle - 10pkt

Był w PiS spierdzielił do PO - 35 pkt

Czesi go rekomendują - 5 pkt

Wydaje mu się , że jego mądrości docierają do wszystkich - 10 pkt

70 na 100 mozliwych stawia go w czołówce..........

 

PS:

ja tam kochałem i tak Szczygłę jako fachmana, nie trawię Klicha.

A Radek zaczesany w przedziałek, to taka hm............no, wiecie , ta , no....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...