Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze od M14 Ani i Tomka


Recommended Posts

Dorben, już zdaję relacje - belki to nie jest część konstrukcji dachu. Sa z pełnego drewna, ale były montowane wcześniej niż zrobili podwieszany sufit. Opierają się na ścianach. Myślę, że spokojnie da się je zamontować już tam, gdzie są gotowe sciany i sufit, bo my bedziemy jeszcze jedną upychać pomiedzy salonem a kuchnią. Jak dasz mi trochę czsu - może ze dwa tygodnie :), to powinnam wrzucić fotki. Zamówiliśmy u ciesli belki i wpadna je montować. Jest jeszcze inna możliwość - kiedyś, gdzieś (chyba na allegro) znalazłam takie "oszukane" belki, do zamontowania, jak już sufit jest wykończony. Musiałabyś poszukać w necie, albo popytać stolarza lub cieślę. Jesli chodzi o podłogi, to jeszcze nie sa wykończone. Zresztą kafle były za 25 zł, więc szału nie robią. Przeprowadzka bez terminu- już było ich tyle, że teraz nie palnujemy :), żeby sie nie zniechecać, pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 98
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

 

 

Zadumy u grobu pustego,

 

radości ze spotkania Zmartwychwstałego,

 

pokoju, nadziei, jajka smacznego

 

i udanego oblewanego!

 

Niech się nie zgubi wśród tylu pisanek

 

Świąt sens prawdziwy - Jezus - Baranek.

 

http://www.rotfl.com.pl/data/media/42/pasxa_12.gif

 

 

 

WESOŁYCH ŚWIĄT

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 1 month później...

No to melduję się pierwsza z GRATULACJAMI i piję za Wasze zdrówko!! Oby się dobrze mieszkało - w spokoju, ciepełku i rodzinnej atmosferze:)

Pewnie jesteście teraz zalatani - przenosiłam się nie raz i wiem co to znaczy miec wszystko w kartonach.. Ale jak się rozpakujecie to będą zdjęcia, prawda????(obiecałaś!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kala dziękuję :) Kafelki są jeszcze w kartonikach - będą położone w małej łazience, takiej dla gości. Niestety z powodu wypompowania kasiorki, musimy poczekać. Kuchnia była kupiona z wyprzedaży, z ekspozycji sklepowej. Musieliśmy troszkę pozmieniać, bo do naszej kuchni nie pasowała. Koza też mnie kręci :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana, no BOMBA po prostu!!! Kuchnia wygląda jeszcze lepiej niz na stronie producenta, majoliki-prześliczne!!! No ale tego sie spodziewałam, za to łazienka - kompletny SZOK!!! Chwal sie prędko co to za przepiękne kafeleczki z tym drobniutkim wzorkiem!! Co do kozy-Anulka normalnie jesteś moją bratnią duszą estetyczną, hehe - u mnie właśnie powstaje ceglana ściana - tło dla kozy (przynajmniej piecyk trochę inny:) ), a dodam jeszcze ze w wycenie mam podsufitowe belki! Tyle, ze u nas cegła to płytka ceglana, a belki pewnie będą z udawanego drewna - wygląda na to, ze moja chata to będzie taka podrabiana wersja Waszych ekstrarozwiązań! Gratuluję Ci bardzo i oby się dobrze mieszkało!! Zajrzysz jeszcze czasem na forum, mimo ze juz jesteś na swoim?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana, no BOMBA po prostu!!! Kuchnia wygląda jeszcze lepiej niz na stronie producenta, majoliki-prześliczne!!! No ale tego sie spodziewałam, za to łazienka - kompletny SZOK!!! Chwal sie prędko co to za przepiękne kafeleczki z tym drobniutkim wzorkiem!! Co do kozy-Anulka normalnie jesteś moją bratnią duszą estetyczną, hehe - u mnie właśnie powstaje ceglana ściana - tło dla kozy (przynajmniej piecyk trochę inny:) ), a dodam jeszcze ze w wycenie mam podsufitowe belki! Tyle, ze u nas cegła to płytka ceglana, a belki pewnie będą z udawanego drewna - wygląda na to, ze moja chata to będzie taka podrabiana wersja Waszych ekstrarozwiązań! Gratuluję Ci bardzo i oby się dobrze mieszkało!! Zajrzysz jeszcze czasem na forum, mimo ze juz jesteś na swoim?

 

Dorben w oko dostaniesz za te głupoty. Dostaniesz na dupsko za teksty pt. "udawane" i "podrabiane". Łazienka jest za tak małą kasę, że wstyd się przyznawać. Kafelki kupilismy w OBI (za około 24 zł0) Później widziałąm je jeszcze taniej, bo za jakies 17 zł i było mi przykro. Cegły za kozą to też płytki. Mój mąż prawie wszystko dłubał sam- dlatego była kasa na materiały - nie mielismy żadnych oszczędności na budowę - tylko kredyt. W sumie cały dom postawilismy i urządzilismy za 230 tyś - więc widzisz, że nędza. Ludzie wywalają na domki letniskowe 500 tyś :). Na forum będę zaglądać regularnie - przez dwa lata wyrobił mi się taki odruch. Zresztą jeszcze kupa roboty z wykańcaniem, więc będę podglądać innych.

Dzięki za miłe słowa :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...