Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

marzenia-santa cruz komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 145
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Byłam dzis u koleżanki która za tydzień sie wprowadza-kurde fajnie ma. zero kredytu mała pożyczka w rodzinie

Ania masz racje ona mówi ze ceny płytek czy paneli jej nie zaskoczyły a zabiły ich ceny głupich kontaktów- czyli najgorsze przed nami

 

a piekna im kuchnie zrobił znajomy stolarz za niecałe 4 tyś

 

prześlicznego macie synka!! :p

i bardzo fotogeniczny jest :wink: :wink:

:lol:

 

a gdzieś ty go widziała mówisz o tych kilku zdjęciach tu? - ja kulturalnie mówiąc jestem pierdol... nięta na jego punkcie :lol: :lol: :lol:

ja mam juz z 15 tys jego zdjęc :oops: :oops: :oops:

 

dzis mąż stwierdził ze nie mam po co jechac na budowe on pilnuje fachowców :lol: :lol:

ale jutro i murarze i dachowcy- bedzie sie dzialo-zesram sie a nie dam sie rowerem a pojade :o :roll: :wink: :lol:

 

Kama dachowców tylko 3 działa ale ida jak burza

 

a tak w ogóle wiatm na drugiej stronie komentarzy :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dachowców tylko 3 działa ale ida jak burza
mam nadzieję, że niedługo i ja będę mogła tak napisać :)

my na jutro umówieni z jedną ekipą dachową na oględziny, a z drugą na telefon, czyli casting rozpisany :D

 

PS

dzis mąż stwierdził ze nie mam po co jechac na budowe on pilnuje fachowców

ale jutro i murarze i dachowcy- bedzie sie dzialo-zesram sie a nie dam sie rowerem a pojade

ja też bym pojechała, może nie na rowerze bo jakieś 8km mam, ale schowałabym się na pace auta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jeden dzień pogody takiej i wpadnę w depresje. :evil:

 

no to wklejaj i pokazuj nam swojego bobaska :lol:

takie małe dzieci są bardzo słodziutkie na zdjęciach, uwielbiam oglądać :lol: :lol:

 

ja na naszej klasie mam ze 60 jego zdjęć. :roll: :lol:

boje sie ze jak zacznę nie skończę- :lol:

 

Pasie to tylko złudzenie-niedługo przyspieszycie a my będziemy leżeć i kwiczeć.

:lol:

kama ja tez mam 8 km :lol: kiedys w wakacje poszłam z kacprem na pieszo :lol: podkoszulke mozna było wyciskać-i albo lata juz nie te albo nadwaga za duza :lol: :lol: :lol: :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej gospodyni gdzieś jest?

znowu na działkę z buta naginasz? :D

 

nie nie jestem nabieżąco bo działają chłopaki.

 

a ja siedzę na necie i szukam inspiracji. i chyba jedna bee nuda bo mimo ze nudę ja kocham beże brązy zielenie. :lol: :lol: dziecko spi pierwszy raz chyba ma drzemkę. od miesiąca a ja próbuje nie wpaść w dołek przez tą pogodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, ja tam na działkę mam .........25km i niestety z buta się nie da. :roll: :roll: :roll:

Paulinko, byłam dziś niedaleko ciebie... w Kolonii Łaznów :lol: jest tam możliwość zamówienia okien. Byliśmy zrobić wycenę. Fajne okienka, fajni ludzie, a cena.......taka sobie :wink:

A klinkierek, widzę, wybrany w ulubionym kolorku :p a dach? pewnie brązowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...