Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

signum 038 różni sie kątem nachylenia dachu , ale reszta to to samo co w naszym 36? też mięliśmy początki z emocjami z powodu piwnicy, miałam mieć upragnioną właśnie wymarzoną piwnicę i niestety teren działki taki, że jak zaczęli kopać to stali w wodzie ... czekanie , burza mózgów z mądrzejszymi od budowania i w końcu doszliśmy do wniosku że można ją zrobić, ale koszta przekonały mnie że jednak nie będzie piwnicy. I od tego momentu zaczęła sie konkretna robota dopiero... teraz jesteśmy na etapie fundamentu a i jeszcze uwaga do środka sypiemy ok 400t piachu (taka różnica terenu żeby wyjść z 0) !!! Także początki mamy berdzo z przeszkodami mam nadzieję że dalej pójdzie już "normalnie", w zasadzie wnętrza nie zmieniliśmy bo ten projekt nam pasuje w całości, drobne korekty jak ściana w S w pokojach dzieci, okna a nie drzwi w sypialni i w łazience, w dachu nie robimy okien też no i odkryty salon i kuchnia zostają, spróbuję jakieś zdjęcia wrzucić tylko nie wiem jak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • Odpowiedzi 171
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam. Mam zamiar kupić projekt signum. Mam pytanie do Pana Jacka. Jak ze sprzątaniem w przypadku więźby w salonie - czy kurz jest widoczny i czy to jakoś sprzątasz? Jaki masz typ ogrzewania? Jeśli pompa ciepła to jakie są rachunki w ciągu roku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 4 years później...
  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...