Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 171
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...

Moniko jeszcze działki nie grodziłem ale na czas budowy będę zakładał po prostu siatkę leśna na drewnianych stemplach i tyle, chyba to najmniejsze koszta.

Docelowo poza ogrodzeniem frontowym zamierzam montować jedno z wielu ogrodzeń przemysłowych, na przykład takie:

http://www.fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-01/9c67385a.jpg

 

Oczywiście jestem otwarty na wszelkie sugestie :) tak wiec chętnie rzucę okiem na to co znalazłaś.

 

PS. Jacku, pozwolę sobie zaktualizować prośbę.

Jacku , czy mógłbyś nam napisać cos o błędach w Signum ?

Jacku koniecznie, bardzo prosimy. :roll: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Mam do ogrodzenia 180 metrów i nie chcę inwestować więcej niż to konieczne. Podmurówka systemowa i siatka wyjdzie mi najtaniej . Za kilka lat rośliny wszystko pieknie przysłonia i będzie super. znalazłam na śląsku zakład produkcyjny

 

http://www.ogbet-chmiel.pl/podmurowki-pod-siatki.html

 

W tej chwili mają nizsze ceny niż w sezonie, Za komplet płyta ( gładka) + łącznik powiedzieli mi 39 zł i transport gratis. Na wiosnę podniosą jakieś 5-6 zł. za kompl. Facet podpowiedział mi , żebym zamówiła teraz i wpłaciła zaliczkę , a przywiozą mi na wiosnę. W ten sposób będę miała zagwarantowaną cenę i zaklepany transport. Zamawiam dla siebie i dla koleżanki, która ma do ogrodzenia 140m niedaleko mnie. Z moich wyliczeń wynika , że potrzebuję 69 komp.l i będzie mnie to kosztowało około 2600. robiłam rozeznanie w terenie i najtańszy komplet kosztował 59 + koszty transportu od 600do nawet 1500 Wydaje mi się , że to bardzo korzystna oferta.

Pozdrawiam Cię serdecznie

Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cisza na forum ...... Panowie zapadli w sen zimowy :lol: . Zamówiłam podmurówkę, wyszło troszkę więcej niż z moich wyliczeń. Koszt to 2800 z ogonkiem. W maju odbiór, Jacku , odezwij sie !!!!! ciekawią mnie błędy w Signum i proszę jeszcze o namiar na Twoje drzwi wejściowe ,są piękne. Pozdrawiam / Monika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Ja zamierzam budować braciszka Signum - Meusa. Piszę zamierzam, bo nie mam pojęcia czy w rejonach Nowego Targu będziemy mogli wybudować dom o nachyleniu dachu 30 stopni-do 35 możemy powiększyć bez zgody architekta. RzeczywiScie nie można się nie zakochać w tych domkach. Powodzenia!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Ja zamierzam budować braciszka Signum - Meusa. Piszę zamierzam, bo nie mam pojęcia czy w rejonach Nowego Targu będziemy mogli wybudować dom o nachyleniu dachu 30 stopni-do 35 możemy powiększyć bez zgody architekta. RzeczywiScie nie można się nie zakochać w tych domkach. Powodzenia!!!

Witaj

Ja też przymierzałam się do Meusa , ale dla mnie trochę za mały. Zajrzałam na stronę pracowni i już niedługo pojawi sie Meus 2. Może ten rozwiąże Twoje problemy z kątem dachu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mionika! Ja też mam nadzieję, że pozostaniemy przy tym projekcie. Dobiegamy 50-tki i jest on dla nas aż za dość...Dodatkowe sypialnie to dla dzieci z wnukami kiedy będą nas odwiedzać. Myślę, że na emeryturkę wystarczy. Dziękuję za odpowiedż i podtrzymanie na duchu. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

A właściwie Rzgów - tam będzie budowa

Właśnie się z Żoną dogadaliśmy, że to jest to!

oczywiście będą małe zmiany...

zorientowanie - wjazd do grażu od południa (działka północ południe ale z dziwnym wcięciem z ulicy (zawrotka) (rys)

http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-02/55012067.jpg

 

Wstępny układ na działce:

http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-02/3915f35f.jpg

 

Taras zostanie przeniesiony na stronę wjazdu do garażu (oczywiście przy salonie a nie przy garażu :))

 

Ciekawi jesteśmy czy ktoś w pobliżu Łodzi zrobił (robi) ten projekt? chętnie obejrzymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...