Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

kuchnia bez górnych szafek


Darek1719499676

Recommended Posts

w mojej kuchni też sa tylko dolne szafki - raczej z konieczności bo ściany sa skośne. bałam sie że nie pomieszczę się ze wszystkim, ale udało się.

poza tym szafki sa otwarte, wszystko "na widoku". dzieki temu musze utrzymywa w nich jako taki ład, ale daje to również wrażenie że kuchnia "żyje".

z tego dostępu to najbardziej cieszy się moje dziecko. zaprowadza tam swój ład.

aha! ostatnio doszła wisząca szafka. zdobyłam nadstawkę z wiekowego kredensu, przeszkloną, świetnie się komponuje z nowoczesną kuchnią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

w mojej kuchni też sa tylko dolne szafki - raczej z konieczności bo ściany sa skośne. bałam sie że nie pomieszczę się ze wszystkim, ale udało się.

poza tym szafki sa otwarte, wszystko "na widoku". dzieki temu musze utrzymywa w nich jako taki ład, ale daje to również wrażenie że kuchnia "żyje".

z tego dostępu to najbardziej cieszy się moje dziecko. zaprowadza tam swój ład.

aha! ostatnio doszła wisząca szafka. zdobyłam nadstawkę z wiekowego kredensu, przeszkloną, świetnie się komponuje z nowoczesną kuchnią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w mojej kuchni też sa tylko dolne szafki - raczej z konieczności bo ściany sa skośne. bałam sie że nie pomieszczę się ze wszystkim, ale udało się.

poza tym szafki sa otwarte, wszystko "na widoku". dzieki temu musze utrzymywa w nich jako taki ład, ale daje to również wrażenie że kuchnia "żyje".

z tego dostępu to najbardziej cieszy się moje dziecko. zaprowadza tam swój ład.

aha! ostatnio doszła wisząca szafka. zdobyłam nadstawkę z wiekowego kredensu, przeszkloną, świetnie się komponuje z nowoczesną kuchnią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minilapin

Właściwie to nie jestem przeciwniczką mody. Tylko czasami pogoń za moda kojarzy mi się z tzw. owczym pędem. Na bardzo modne rozwiązania mogą sobie pozwolić ludzie b. bogaci, dla których zmiana wystroju za 4-5 lat będzie czysta przyjemnością. Z tego co czytam na Forum takich osób nie ma zbyt wiele. Dlatego moja krytyka pewnych mód ma na celu wywołanie refleksji, zastanowienia się - czy rzeczywiście chcę mieć u siebie w domu takie czy inne rozwiązanie i dlaczego. Sama w przeszłości łapałam się na haczyk mody i potem żałowałam. Wyłapuję wszelkie krytyczne uwagi nt. różnych produktów,stylów aranżacji wnętrz i.in. Wiemy jak rozbudowany jest rynek reklam, musimy z tej powodzi ofert wybierać rzeczy dla nas najlepsze. Jestem wielką zwolenniczką indywidualnego stylu. nie lubię bliźniaczo podobnych wnętrz lansowanych przez fachowe czasopisma. To co pokazują jest ładne, modne, ale po prostu nudne. Cieszę się, że tyle osób zabrało głos w dyskusji nt.kuchni. Pozdrawiam Ela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje, że najlepszą wysokością i najbardziej "podręczną" jest ta na której są blaty i ciut powyżej i poniżej. W związku z tym dobrym rozwiązaniem jest spiżarka wygodna w dostępie, a w razie jej braku szafka. U mnie np. nie było na nią miejsca i zdecydowałam się na 2 szafki od sufitu do podłogi, w części dolnej będą po przypływie gotówki wewnętrzne szuflady) i tam (na wys. 70- 100 cm od podłogi trzymam najpotrzebniejsze rzeczy) Marzę jeszcze o starym kredensie, bo w nim naczynia typu szklanki byłyby najdostępniejsze. No i fajnie wygląa.

A górę mam zagospodarowaną otwartymi półkami, bo lubię popatrzeć na porcelanę, pojemniczki itp. Jak jest zmywarka, to nawet czyszczenie tego ne straszne 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie szafek wiszących jest sporo, bo aż 3 i to podwójne, a na dodatek wymyśliłem sobie jeszcze taką duża szafkę z roletą (tez oczywiście) wisząca...I w środę zobaczę efekt bo będa to od jutra wszystko montować...

Ps. mieszkanie mam w bloku, więc chyba każdy zrozumie dlaczego tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months później...

Ja tak mam, ale się wstydzę :wink: Co dokładnie oznacza, że nie mam zdjęć.

Równo z górna krawędzia plytek jest półka w identycznym kolorze jak meble kuchenne. Ma ona 18cm głębokości i "trzyma się" na uchwytach uzywanych często do półek szklanych. Na półce stoja różne durnostojki ze srebra i plateru 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...