Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Armatura REA ??? warto ?


marecki6

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 49
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 3 weeks później...
witajcie, zastanawiam sie nad zakupem wyposazenia do moich lazienek i wpadlo mi w oko wyposazenie firmy Rea .... czy ktos z was korzysta z armatury tego producenta ? jezeli tak to jak sie spisuje ?

 

Umywalki mają dobre korzystam od roku ze szklanej i polecam wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejna pozytywna opinia ...widze ze nie musze sie martwic i spokojnie moge dokonac u nich zakupu :-)

 

Zauważ, że wszystkie pozytywne opinie sa od osób z bardzo małą ilością wpisów. Oprócz jednej popcarol, ale sama pisała, że jeszcze ich nie używa to chyba trudno mówić o spisywaniu się?

Nic nie sugeruję tylko zwracam uwagę na fakty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bawi mnie to co napisales.... chyba pamietasz ze kiedys tez miales mala ilosc postow ? czy to oznacza ze nie wiedziales o czym piszesz ?

 

Nie wiem w jakiej firmie pracujesz, ale prezentujesz zachowanie typowe dla firm PRowskich reklamujących jakiś produkt.

Dla niwtajemniczonych: jedna osoba rzuca temat na forum, a inne z tej samej firmy wystawiają pozytywne komentarze. Cecha charakterystyczna - mała ilość komentarzy osób komentujących.

Sorry, ale ten wątek dokładnie tak wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha no to jeszcze bardziej mnie ubawiles panie Inspektor Gadzet .... wiec dla twojej informacji nie pracuje w zadnej firmie z branzy budowalnej itp. jakbys dokladnie sprawdzil zobaczylbys ze w kilku watkach szukalem informacji o tej firmie poniewaz za 2 miesiace odbieram klucze do nowego mieszkania i musze wybrac nie droga ale dobra armature a ze ta firma produkuje wszystko co mnie interesuje wolalem wczesniej sprawdzic opinie na jej temat .... zanim kogos oskarzysz najpierw trzy razy to przemysl i nie zasmiecaj mi watku ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha no to jeszcze bardziej mnie ubawiles panie Inspektor Gadzet .... wiec dla twojej informacji nie pracuje w zadnej firmie z branzy budowalnej itp. jakbys dokladnie sprawdzil zobaczylbys ze w kilku watkach szukalem informacji o tej firmie poniewaz za 2 miesiace odbieram klucze do nowego mieszkania i musze wybrac nie droga ale dobra armature a ze ta firma produkuje wszystko co mnie interesuje wolalem wczesniej sprawdzic opinie na jej temat .... zanim kogos oskarzysz najpierw trzy razy to przemysl i nie zasmiecaj mi watku ...

 

A kto pisał, że pracujesz w firmie budowlanej?

Przeczytaj jeszcze raz mój pierwszy komentarz bo chyba nie zrozumiałeś.

A internet (tak jak ten wątek) i tak jest na dyskietce u pewnego karateki.

Nikogo nie oskarżam tylko stwierdzam fakty. Troszeczkę wyluzuj bo stajesz się jeszcze bardziej podejrzany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie, zastanawiam sie nad zakupem wyposazenia do moich lazienek i wpadlo mi w oko wyposazenie firmy Rea .... czy ktos z was korzysta z armatury tego producenta ? jezeli tak to jak sie spisuje ?

 

Jasne ze warto mam kabinę , umywalke i kompakt od nich za tą cenę rewelacja. to jest lepsze niz koło czy cersanit.Mysle ze Rea to jakaś czesc miedzynarodowej firmy bo jakosc wyśmienita i cena normalna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaleźliście moze jakieś sklepy gdzie możnaby obejrzeć te kabiny. Interesuje mnie kabina 120*80 cm. Oprócz ceny, są po prostu ładne, ale mój mąz musi pomacać zanim kupimy.

Białystok to nie nasze okolice, ale jakby gdzieś w północno-zachodniej Polsce, to może by się udało zobaczyć (Szczecin, Koszalin, Słupsk, Gdańsk, Wrocław, Jelenia Góra, Gorzów no i Poznań oczywiście)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...