Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zabezpieczenie papy przed tynkami


listek

Recommended Posts

Witam.

Sytuacja wygląda następująco: do izolacji poziomej dałem papę termozgrzewalna x2. Bedzie ona połączona z papą na chudziaku.

 

Pytanie do Was:

Jak zabezpieczyc te pape przed zniszczeniem podczas tynków?

Jak zaczna sprzatac łopatą to ja zniszczą :(

 

I kolejne może śmieszne:

Czy dać folie malarską (tą grubszą) na chudego? Będzie łatwiej sprzątać i tak mi betonu nie zaleją (chce jak najszybciej połozyć papę, styro i robić instalacje).

 

Dzięki za odp.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tej papie nic się nie stanie a nawet jak ją skaleczą tu i ówdzie podczas sprzątania po tynkach to nic nie szkodzi. Na chudego nie daje się już papy tylko folie izolacyjne. Jest taniej , szybciej , ekologicznie i z jednego kawałka.

Najpierw to przede wszystkim trzeba zabrać się za instalacje a potem myśleć o tynkach i wylewkach :wink:

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tej papie nic się nie stanie a nawet jak ją skaleczą tu i ówdzie podczas sprzątania po tynkach to nic nie szkodzi. Na chudego nie daje się już papy tylko folie izolacyjne. Jest taniej , szybciej , ekologicznie i z jednego kawałka.

 

Ja do folii nie jestem przekonany. Widziałem co sie dziej z folia po dociśnieciu jej do betonu (decyzja podjeta po postach janzara i mojego kierbuda). Na izolacje będzie papa termozgrzewalna. Juz zakupiona :)

 

Najpierw to przede wszystkim trzeba zabrać się za instalacje a potem myśleć o tynkach i wylewkach :wink:

pzdr.

 

Spoko. Okna i elektryka juz jest. Woda, CO + CWU i gaz po tynkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...