Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

parterowy czy piętrowy


Gość ewa wegb

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 209
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

a ja na Twoim miejscu została bym przy tym modrzyku

masz 2 pokoje to duży plus

i ogólnie jest ładniejszy z zewnątrz bo ten Z60 wygląda trochę jak kurnik

ogólnie podobają mji sie domy ze studia Z500 i osobiście będę budowac dom wg projektu Z55 ale ten Z60 nie przemawia do mnie

a jak Ci zabraknie kasy to przecież możesz na wykończenie dobrać kredyt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malfi, wszyscy Ci dobrze radza, ale nikogo nie sluchasz. Oddaj ten projekt, towar mozna zwrocic! kup ten Z60 , o ktorym mowil Aleksandryta:

http://www.z500.pl/projekt/z60.html

Bedziesz miala problem z glowy, starczy Ci pieniedzy, bedziesz zadowolona.

 

Dajcie już spokój, niech sobie buduje. Jej kasa, jej działka :) Ja już zaprzestałam produkcji wpisów na tym wątku. Za rok okaże sie, że zbudowała Atenę z Archipelagu, tą samą, którą nie zbuduje Arch100 za 350 tys. zł. ;)

Edytowane przez Aleksandryta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malfi...zaatakuj z innej strony....

Znajdz ekipę która zrobi tobie SSZ ,są ekipy 2-3 osobowe można się dogadać,na pewno obniżą cenę jak dostaną kompleks w całości.

Potem znajdz skład budowlany ,spotkaj się z szefem:),i negocjuj ,powiedz że za duzy upust kupisz u nich wszystko od a do z. Po prostu próbuj różnych opcji tak by jednak dało się zmieścic w tych 90 tyś.

I nie zwiekszaj pow. użytk.!!! żadne 75-82....60-65 m2 max i koniec! inaczej popłyniesz i będzie,,do widzenia,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Droga Malfi,

ja również marzę o małym domku takim do 60 m2, bo na wiekszy raczej nie będzie mnie stać. Mój domek to jednak kwestia dalszej przyszłości. Mam mieszkanie, które mogę sprzedać - 40 m2 i może uda mi sie trochę naskładać pieniążków. Planuję przeznaczyć na budowę 130-150 tys. Nie mam żadnego doświadczenia i cieszę się , że trafiłam na Twój wątek, czytanie tych wszystkich wypowiedzi dało mi dużo do myślenia. Własny domek to także marzenie mojego życia więc rozumiem Cię i z całego serca życze, aby Ci się udało. Będę zagladać na forum i śledzić Twój wątek. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...