Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tynki wewnętrzne, elewacje i docieplenia, izolacje natryskowe pianą - REFERENCJE


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 351
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...
Jak kształtuję się cena m2 tynkowania całego domu o powierzchni netto 233m m2?

Chodzi mi o tynk kwarcowy, cementowo-wapienny i gipsowy?

Jak się wylicza powierzchnie, tzn. co z oknami, glifami, drzwiami i czy cena sufitów jest taka sama jak ścian?

 

Mogę poprosić na pw ofertę na tynki gipsowe wylewki i ocieplenie .Realizacja wiosna 2011

Budowa woj łódzkie.

 

Odpowiedzi wysłałem na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Dzisiejszy wynik badania elewacji kamerą termowizyjną - REWELACJA!! Ściany docieplone równo i ładnie. Brak mostków, widocznych kołków (parę kołków widać jedynie na północno-wschodniej ścianie garażowej która robiona była przy mało sprzyjającej pogodzie). Okna obrobione równiutko i porządnie. Osoba robiąca badanie była mile zaskoczona tak dobrym efektem wykonanej pracy. Na tygodniu powinnam mieć zdjęcia termowizyjne z elewacji - mogę się podzielić efektem :D

Pozdrawiam:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Dzisiejszy wynik badania elewacji kamerą termowizyjną - REWELACJA!! Ściany docieplone równo i ładnie. Brak mostków, widocznych kołków (parę kołków widać jedynie na północno-wschodniej ścianie garażowej która robiona była przy mało sprzyjającej pogodzie). Okna obrobione równiutko i porządnie. Osoba robiąca badanie była mile zaskoczona tak dobrym efektem wykonanej pracy. Na tygodniu powinnam mieć zdjęcia termowizyjne z elewacji - mogę się podzielić efektem :D

Pozdrawiam:D

 

Pani Emilio dziękuję za informację. Oczywiście proszę o podesłanie zdjęć a wkleję je do tego wątku, będzie to potwierdzenie jakości wykonywanej przez nas pracy.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym zapytać o wycenę: ile za m2 robocizna z materiałami za elewację, tynkowanie i gipsowanie oraz za docieplanie poddasza użytkowego (wykończenie poddasza do stanu developerskiego). Dom ma w Błoniu w stanie SO. Ma 314 m2 powierzchni całkowitej. Zamierzam jeszcze coś robić w tym roku.

Dziękuję i pozdrawiam

Karim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałbym się zapytać o docieplenia poddasza, 2 warstwy + płyty KG z gruntowaniem, jaka jest cena za robociznę, dom dwuspadowy z jedną lukarną i 4 oknami dachowymi.

 

chciałbym zapytać o wycenę: ile za m2 robocizna z materiałami za elewację, tynkowanie i gipsowanie oraz za docieplanie poddasza użytkowego (wykończenie poddasza do stanu developerskiego). Dom ma w Błoniu w stanie SO. Ma 314 m2 powierzchni całkowitej. Zamierzam jeszcze coś robić w tym roku.

Dziękuję i pozdrawiam

Karim

 

Wysłałem Państwu odpowiedzi na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za szybka odpowiedż. Pozostało się skontaktować telefonicznie i ustalic termin spotkania na budowie w celu omówienia szczegółów. Czekam na sygnał od Pana. Telefon do mnie podałem na PW.

Pozdrawiam

 

Zgodnie z ustaleniami podczas spotkania przesłałem Panu specyfikację materiałową na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z ustaleniami podczas spotkania przesłałem Panu specyfikację materiałową na PW.

 

Dziękuję Panie Hubercie, zapoznaliśmy się ze specyfiką materiałową, otrzymaliśmy również wstępne zapotrzebowanie materiałowe na elewację. Zgodnie z naszą dzisiejszą rozmową telefoniczną rozpoczęcie prac w przyszłym tygodniu. Reszta na PW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam

 

O ile to możliwe, prosiłbym o wycenę połażenia tynków cemntowo-wapiennych w domu z pracowni Z500 - projekt Z19 (http://www.z500.pl/pliki/19/rysunki/z19_rys_szczeg.pdf). Zaznaczam, że dom stoi w Sulejówku pod Warszawą, a termin który by mnie interesował do okres marzec-kwiecień.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

O ile to możliwe, prosiłbym o wycenę połażenia tynków cemntowo-wapiennych w domu z pracowni Z500 - projekt Z19 (http://www.z500.pl/pliki/19/rysunki/z19_rys_szczeg.pdf). Zaznaczam, że dom stoi w Sulejówku pod Warszawą, a termin który by mnie interesował do okres marzec-kwiecień.

Pozdrawiam

 

Odpowiedz wysłałem na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. W ten świąteczny czas chcemy życzyć Państwu wszystkiego, co najlepsze. Wspaniałego ucztowania, rodzinnych spotkań przy wigilijnym stole oraz wszelkiej pomyślności w Nowym, 2011 roku! Niech radość i nadzieja związana z Narodzeniem Pańskim wypełni Państwa serca na cały, następny rok.

Hubert Paduch wraz z pracownikami firmy SAIN

 

http://img692.imageshack.us/img692/313/35968644m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...