Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tynki wewnętrzne, elewacje i docieplenia, izolacje natryskowe pianą - REFERENCJE


Recommended Posts

polecam skorzystać z tej okazji bo z terminami u porządnych fachowców ciężko i na porządną firmę trzeba trochę poczekać ;)

 

ja zabezpieczyłem sobie termin juz na początku kwietnia, a dzisiaj jestem po wykonaniu 550m2 tynków wewnętrznych w domku, własnie ekipa wyjechała

 

tynki cementowo-wapienne maszynowe na gotowej zaprawie tynkarskiej Dolina Nidy.

 

POLECAM

bardzo dobra jakość wykonania, sciany gładkie, równe, struktura sciany bardzo drobniutenkie ziarenko, praktycznie powierzchnie nadają się do gruntowania i malowania (nie ma konieczności wykonywania gładzi), czyli tak jak chciałem.

 

pozdrawiam

 

Grzegorz

 

ps. pozdrowienia / podziękowania dla Mirka (Killer) i Bartka (Synuś) ;)

 

Panie Grzegorzu, dziękuję za współpracę oraz referencje. Mam nadzieję, że będzie Pan zadowolony także z poleconej przez nas ekipy od wylewek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 351
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 months później...
  • 3 weeks później...

Niech w nadchodzącym Nowym Roku szczęście i pomyślność nigdy Państwa nie opuszczą, a wiara codziennie dodaje sił i energii do tworzenia i realizacji nowych pomysłów. Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia życzy Państwu Hubert wraz z pracownikami firmy SAIN.

 

http://4.bp.blogspot.com/-HfhcEhbGIhE/TvPP46Qdw8I/AAAAAAAAD2M/en2Rqzco87g/s1600/1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

Mam pytanie odnośnie tynków,ile kosztuje m2 c-w?czy są jakies dodatkowe koszta?i ile kosztuje docieplenie budynku, elewacja oraz podbitka i parapety.

 

Wiadomość wysłałem na PW.

 

u mnie tynki to najwcześniej w 2014 :) Ale pewnie będzie od razu z 1500m2 Ile miesięcy przed należałoby się zapowiedzieć?

 

Trudno powiedzieć, ale bezpiecznie to około 4 miesięcy wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...
Witam prosze o oferte na tynki wewnętrzne cementowo-wapienne i gipsowe m2 (około 500m2 +-)cena rob-z materiałem i bez

 

Witam,

Jak wygladaja terminy na ten rok? Interesuja mnie tynki wewn. i zewn.(400 m2) oraz wylewki (170 m2) i ocieplenie poddasza. Jesli jest mozliwosc prosze o ceny.

Pozdrawiam

 

Wyceny wysłałem Państwu na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...