Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tynki wewnętrzne, elewacje i docieplenia, izolacje natryskowe pianą - REFERENCJE


Recommended Posts

Jeżeli będą to tynki cementowo-wapienne to teoretycznie można. Ja jednak bym się wstrzymał do wiosny z pracami tynkarskimi, nie wiadomo jakie temperatury będą jesienią, czy tynk zdąży wyschnąć przed mrozami itd.

 

czy można kłaść tynki jesienia przy założeniu, że dom będzie nieogrzewany w zimie? Moze nawet nie mieć okien.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • Odpowiedzi 351
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zdecydowanie polecam firmę SAIN wykonywali u mnie zabudowę poddasza... oto kilka korzyści...

 

1. Materiał - mogłem mieć swój lub z firmy. Dostałem czytelny cennik i wybrałem materiał od Pana HuberTa ( super cena)

2. Pracownicy - to co chłopaki wyczyniali to mistrzostwo!!! tego nie da się opisać - to trzeba zobaczyć.

3. Inne prace - w trakcie swoich robót podpowiadali i doradzali co i jak oraz z z jakich materiałów można zrobić w późniejszych etapach budowy

4. Nadzór - jak inne ekipy musiałem pilnować tak tu - chłopaki wiedzieli co do nich należy i to robili...od wczesnych godzin rannych do wieczora....

5. Fachowość - każdy etap pracy miałem wytłumaczony - co, jak i dlaczego... dziś to na prawdę rzadkość.

6. Ocena innych prac...ekipa pokazała mi niedociągnięcia po tynkach jakie robiła mi inna "firma" - doradzili jak to naprawić...

7. Rozliczenie - jasna i klarowna umowa - płatność po wykonaniu całości prac ( zarówno za materiał jak i za usługę)

8. Porządek- po całej pracy wszystko pięknie sprzątnięte - śmieci posegregowane i złożone w workach w jednym umówionym miejscu.

 

tak można jeszcze sporo pisać.... ale chyba najważniejsze to :

 

Fachowca poznaje się po jego podejściu do pracy, szacunku do Inwestora, doradzeniu, pomocy w kwestii wyboru materiału i techniki wykonania, i przede wszystkim opinii innych użytkowników - stąd i ja dokładam swoją pozytywną opinię.

 

Takie podejście pozwala odsiać partaczy od fachowców. Oby tak dalej Panie Hubercie.

Edytowane przez atsyrut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Przemku, dziękuję za referencje. Cieszę się, że jest Pan zadowolony z naszej pracy. Powodzenia na dalszych etapach.

 

Zdecydowanie polecam firmę SAIN wykonywali u mnie zabudowę poddasza... oto kilka korzyści...

 

1. Materiał - mogłem mieć swój lub z firmy. Dostałem czytelny cennik i wybrałem materiał od Pana HuberTa ( super cena)

2. Pracownicy - to co chłopaki wyczyniali to mistrzostwo!!! tego nie da się opisać - to trzeba zobaczyć.

3. Inne prace - w trakcie swoich robót podpowiadali i doradzali co i jak oraz z z jakich materiałów można zrobić w późniejszych etapach budowy

4. Nadzór - jak inne ekipy musiałem pilnować tak tu - chłopaki wiedzieli co do nich należy i to robili...od wczesnych godzin rannych do wieczora....

5. Fachowość - każdy etap pracy miałem wytłumaczony - co, jak i dlaczego... dziś to na prawdę rzadkość.

6. Ocena innych prac...ekipa pokazała mi niedociągnięcia po tynkach jakie robiła mi inna "firma" - doradzili jak to naprawić...

7. Rozliczenie - jasna i klarowna umowa - płatność po wykonaniu całości prac ( zarówno za materiał jak i za usługę)

8. Porządek- po całej pracy wszystko pięknie sprzątnięte - śmieci posegregowane i złożone w workach w jednym umówionym miejscu.

 

tak można jeszcze sporo pisać.... ale chyba najważniejsze to :

 

Fachowca poznaje się po jego podejściu do pracy, szacunku do Inwestora, doradzeniu, pomocy w kwestii wyboru materiału i techniki wykonania, i przede wszystkim opinii innych użytkowników - stąd i ja dokładam swoją pozytywną opinię.

 

Takie podejście pozwala odsiać partaczy od fachowców. Oby tak dalej Panie Hubercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Obecnie mam wolny termin na lipiec. Co do spotkania oczywiście nie ma problemu. Proszę najlepiej o telefon, a ustalimy szczegóły.

 

Witam , i mam pytanie jak wygląda sprawa z tynkami na ten rok? Wiem że kolega robił tynki w mojej miejscowości, chyba w tamtym roku. Chętnie mym się spotkał i porozmawiał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Ekipa SAINa skończyla jakiś czas temu pracę w naszym domu, wiec teraz moge z czystym sumieniem powiedzieć że są godni POLECENIA szybko, sprawnie i przede wszystkim dokładnie. Tynki równe, gładkie , piękne. Dziękujemy serdecznie. Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECAM. Marzena i Darek Edytowane przez marzena08
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za docenienie naszej pracy. Pozdrawiam Hubert.

 

Ekipa SAINa skończyla jakiś czas temu pracę w naszym domu, wiec teraz moge z czystym sumieniem powiedzieć że są godni POLECENIA szybko, sprawnie i przede wszystkim dokładnie. Tynki równe, gładkie , piękne. Dziękujemy serdecznie. Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECAM. Marzena i Darek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecałem... że nie zapomnę i nie zapomniałem

 

po raz drugi zdecydowałem się na ekipę od p.Huberta i po raz drugi się nie nie zawiodłem.

 

Elewacja już niedługo będzie obchodzić rocznicę wykonania i nadal wygląda dobrze, żadnych pęknięć, odbarwień itp...

 

Tynki wykonywane były pod koniec roku 2012 więc tez już kilka miesięcy upłynęło - no i co mogę powiedzieć: równo, gładko, biało, gniazdka nie zginęły ;),

gdybym wiedział, że to tak wyjdzie to bym wszystkie łazienki "na gładko" zrobił ;)

 

Jak najbardziej polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Tomku, dziękuję za pamięć i miłe słowa doceniające naszą pracę na Pana inwestycji.

Pozdrawiam Hubert.

 

Obiecałem... że nie zapomnę i nie zapomniałem

 

po raz drugi zdecydowałem się na ekipę od p.Huberta i po raz drugi się nie nie zawiodłem.

 

Elewacja już niedługo będzie obchodzić rocznicę wykonania i nadal wygląda dobrze, żadnych pęknięć, odbarwień itp...

 

Tynki wykonywane były pod koniec roku 2012 więc tez już kilka miesięcy upłynęło - no i co mogę powiedzieć: równo, gładko, biało, gniazdka nie zginęły ;),

gdybym wiedział, że to tak wyjdzie to bym wszystkie łazienki "na gładko" zrobił ;)

 

Jak najbardziej polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 2 weeks później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

pracownicy p.Huberta wykonywali u nas tynki cementowo-wapienne w Żyrardowie na początku lipca .Jak bym podsumował współpracę ,jak wiadomo ekip tynkarskich jest bardzo dużo ,każdy swoje chwali.Ja przed wyborem ekipy p.Huberta dogadywalem dwie inne ,oglądałem ich prace,wybór padł jednak na Sain .Cenowo mogło być trochę taniej ,ale przekonała mnie jakość wykonanej pracy pod Sochaczewem (pozdr dla inwestora-dziękujemy raz jeszcze) .W czasie gdy rozpoczęły się prace wyjechaliśmy na urlop,tak naprawdę pracownicy po jakiś wstępnych ustaleniach zostali sami i bez nas prowadzili wszystkie prace .Po powrocie z wakacji zastaliśmy bardzo ładnie położone tynki , a następnego dnia bardzo ładnie oczyszczone pomieszczenia (nawet moja żona była pod wrażeniem).Podsumowując :kontakt z p.Hubertem na poziomie jaki oczekiwałem,prace wykonane wzorowo (były małe uwagi ale przy 600 m tynku to normalne) ,wszystko z profesionalnym podejściem.Pozdrawiam wykonawców prac - p.Mirka oraz p.Bartka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...