Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tynki wewnętrzne, elewacje i docieplenia, izolacje natryskowe pianą - REFERENCJE


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 351
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tynk Kreisel Nanotynk silikonowy, góra – 29984, dół - 26395, cokół TM223A uziarnienie 1,2mm. Tak naprawdę to zdjęcia nie oddają prawdziwego efektu, na "żywo" wygląda znacznie ładniej.

 

Witam, czy moglibyście przesłać mi kolory tynków z ostatniej realizacji (czerwony dach) Dziękuję

 

ja tez bardzo poproszę włącznie z cokołem :) dziekuej , swietna robota :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tynk Kreisel Nanotynk silikonowy, góra – 29984, dół - 26395, cokół TM223A uziarnienie 1,2mm. Tak naprawdę to zdjęcia nie oddają prawdziwego efektu, na "żywo" wygląda znacznie ładniej.

 

dziekuje serdecznie- no to chyba mam wybrne kolory na moją elewacje!!!! musze tylko zobaczyc jeszcze na próbnikach. szukałam czegoś do dachu ceglastego i okien w kolorze złoty dąb, a te wszytskie kolory " kurczaczkowe", pomaranczowe to tak mis ie opatrzyły i nie podobają.

czy masz mzoe zblizenie na cokół??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam zbliżenia na cokół, ale mam zdjęcie mozaiki z próbnika:

 

http://e-fotek.pl/images/38752938605814355394.jpg

 

dziekuje serdecznie- no to chyba mam wybrne kolory na moją elewacje!!!! musze tylko zobaczyc jeszcze na próbnikach. szukałam czegoś do dachu ceglastego i okien w kolorze złoty dąb, a te wszytskie kolory " kurczaczkowe", pomaranczowe to tak mis ie opatrzyły i nie podobają.

czy masz mzoe zblizenie na cokół??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Panie Przemku o jakości naszych prac dotyczących wykonania ocieplenia i zabudowy poddasza już się Pan przekonał - dziękuję za miłe słowa wpisane w naszym wątku. W wolnej chwili zapraszam do Pana sąsiada na oględziny wykonanych przez nas tynków wewnętrznych. Obecnie wykonujemy tam docieplenie i elewację budynku.

 

Dla porównania w stopce poniżej - tynki wykonane przez inną firmę z Sochaczewa...

https://picasaweb.google.com/1042919...PvM7drD2YHxlQE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Jeżeli chodzi o tą realizację:

 

http://e-fotek.pl/images/66404018677250781723.jpg

 

Tynk to Kreisel silikonowy w kolorze 29985, mozaika Kreisel TM165A uziarnienie 1,2mm.

 

 

Witam!

Jeżeli to nie problem to proszę o informację jaki rodzaj i kolor tynku został użyty przy tej realizacji?Jak również jaki kolor tynku mozaikowego na cokole.

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Szukałem, szukałem aż znalazłem....

Cholernie podoba mi się Wasza realizacja

Potrzebuje porady w zakresie doboru koloru desek na nadbitkę. Okna bedę miał w kolorze ORZECH firmy REhau, rynny tytan cynk, wg projektu "dom w rododendronach 6a z wykuszem prostokątnym" - w elewacji deski . chcemy wykonczyć dom nowocześnie i mamy czas do jutra na podjęcie decyzji w zakresie wyboru koloru desek;

jednocześnie prosze o podpowiedź jaki kolor ( lazura. bejca, lakier) i marka tego czym Malowaliście deski w tej realizacji....

Pozdrawiam z Wrocławia

 

Jeżeli chodzi o tą realizację:

 

http://e-fotek.pl/images/66404018677250781723.jpg

 

Tynk to Kreisel silikonowy w kolorze 29985, mozaika Kreisel TM165A uziarnienie 1,2mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deski elewacyjne na tej realizacji było po stronie inwestora, więc nie jestem w stanie podać Panu koloru lakieru.

 

Witam,

Szukałem, szukałem aż znalazłem....

Cholernie podoba mi się Wasza realizacja

Potrzebuje porady w zakresie doboru koloru desek na nadbitkę. Okna bedę miał w kolorze ORZECH firmy REhau, rynny tytan cynk, wg projektu "dom w rododendronach 6a z wykuszem prostokątnym" - w elewacji deski . chcemy wykonczyć dom nowocześnie i mamy czas do jutra na podjęcie decyzji w zakresie wyboru koloru desek;

jednocześnie prosze o podpowiedź jaki kolor ( lazura. bejca, lakier) i marka tego czym Malowaliście deski w tej realizacji....

Pozdrawiam z Wrocławia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Ponawiam polecenie ekipy Pana Huberta Paducha. Firma Sain jest naprawdę godna polecenia. Terminowo, solidnie i bez problemów.

W dodatku, co najważniejsze, Panowie nawet po roku przyjechali i uzupełnili kawałek ściany (którą mogliśmy dorobić dopiero po zakończeniu budowy) marmolitem. Wielkie dzięki Panie Hubercie :) Serdecznie polecam.

best małe.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...