Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tynki wewnętrzne, elewacje i docieplenia, izolacje natryskowe pianą - REFERENCJE


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 351
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam

Dziękuję za info. Napisz proszę czy pracujecie w Krakowie, będę miał do wytynkowania bliźniaka o pow. użytkowej 300m2 (nie wiem ile to będzie m2 tynku). Jeżeli mógłbyś daj mi namiar na agencję reklamową.

Pozdrawiam Marcin

 

 

 

Ten "facecik" zrobiony na potrzeby oklejenia naszych aut przez agencję reklamową :)

Linki do obecnych aukcji:

Za samą robociznę:

 

cementowo-wapienne: http://www.allegro.pl/item994908837_tynki_cementowo_wapienne_profesjonalnie.html

gipsowe: http://www.allegro.pl/item996362650_tynki_gipsowe_idealne_pod_malowanie_od_zaraz.html

 

Za robociznę z materiałem wkleję niebawem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

witam.

na jesieni tego roku mam do wykonania tynki cem-wap w domu wg projektu archonu- dom w rododendronach..

budowa w okolicach Legionowa

 

prosze o informacj,e czy cena podlega negocjacji..?

 

jak liczone sa otwory okienne a jak balkonowe..

 

co w sytuacji, gdy okna drewniane wstawiane bedą po tynkach- kwestia dojazdu i dokończneia tynkowania wnęk okiennych..

 

czy w cene wliczone sa juz listwy narożne?

dziekuje za wszelkie informacje- przyznac musze , że referencje robią wrażenie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

na jesieni tego roku mam do wykonania tynki cem-wap w domu wg projektu archonu- dom w rododendronach..

budowa w okolicach Legionowa

 

prosze o informacj,e czy cena podlega negocjacji..?

 

jak liczone sa otwory okienne a jak balkonowe..

 

co w sytuacji, gdy okna drewniane wstawiane bedą po tynkach- kwestia dojazdu i dokończneia tynkowania wnęk okiennych..

 

czy w cene wliczone sa juz listwy narożne?

dziekuje za wszelkie informacje- przyznac musze , że referencje robią wrażenie..

 

witam.

Oczywiście, że możemy podjąć się wykonania tynków w Pani budynku. Co do ceny to jest ona ustalana indywidualnie z każdym inwestorem po obejrzeniu budynku. Co do otworów to wszystkie otwory do 3m2 wchodzą w powierzchnię ściany, otwory powyżej 3m2 odliczamy i jeżeli obrabiany jest w nich glif to dolicza się jego obwód.

Jeżeli okna będą wstawiane po tynkach to przed rozpoczęciem prac musimy znać wymiar okien, aby móc obstawić narożniki, glify okienne obrabiamy po zamontowaniu stolarki okiennej.

Pyta Pani także "czy w cene wliczone sa juz listwy narożne?" - oczywiście, że tak, w cenie zawarte jest wszystko czego potrzebujemy do fachowego wykonania prac, Pani udostępnia jedynie budynek, prąd i wodę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuję ślicznie za szybką odpowiedz:)

 

prosze o informację, czy w którąś sobote możemy się spotkać na budowie w celu wyceny prac. jak wygląda wycena- Państwo sami mierzycie budynek uwzględnaijac okna/balkony i wszystko co trzeba dodac/odjąc do powierzchni..

jaki jest koszt wykonania takiej wyceny?

czy wykonanie wyceny jest wiążące?

jak rozumiem jest jakis wybór producenta mieszanki tynku do maszyny- co ma wpływ na cenę metra..

 

zalezy mi na szybkiej wycenie- chciałabym w tym roku ruszyc z elektryka, tynkami, wylewkami i oknami- jednak to zależy od cen, bo jestem znacznie ograniczona finansowo- nie wiem czy dam rade wszystko w tym roku.. a nie chce zaczynać, jeśli nie starczy mi na dojście do etapu okien.. stąd zależy mi na wycenie każdeog etapu- aby podjąc decyzję o pracach w tym roku..

 

ewentualny termin-jesień 2010 okolica: +-Legionowo k.Warszawy

 

pozdrawiam

Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuję ślicznie za szybką odpowiedz:)

 

prosze o informację, czy w którąś sobote możemy się spotkać na budowie w celu wyceny prac. jak wygląda wycena- Państwo sami mierzycie budynek uwzględnaijac okna/balkony i wszystko co trzeba dodac/odjąc do powierzchni..

jaki jest koszt wykonania takiej wyceny?

czy wykonanie wyceny jest wiążące?

jak rozumiem jest jakis wybór producenta mieszanki tynku do maszyny- co ma wpływ na cenę metra..

 

zalezy mi na szybkiej wycenie- chciałabym w tym roku ruszyc z elektryka, tynkami, wylewkami i oknami- jednak to zależy od cen, bo jestem znacznie ograniczona finansowo- nie wiem czy dam rade wszystko w tym roku.. a nie chce zaczynać, jeśli nie starczy mi na dojście do etapu okien.. stąd zależy mi na wycenie każdeog etapu- aby podjąc decyzję o pracach w tym roku..

 

ewentualny termin-jesień 2010 okolica: +-Legionowo k.Warszawy

 

pozdrawiam

Monika

 

Pani Moniko, wykonanie obmiaru jest oczywiście bezpłatne i nie wiążące. Po wykonaniu wyceny i obmiaru Pani budynku zapraszam na nasze budowy w celu obejrzenia naszych prac. Niebawem jedna z moich ekip będzie wykonywać prace w okolicach Legionowa. Tynki cementowo-wapienne przez nas wykonane wyglądają lepiej niż tynki zacierane kwarcem :-)

Oczywiście kompleksowo możemy wykonać u Pani także posadzki oraz elewację.

W celu ustalenia szczegółów proszę o kontakt telefoniczny.

Edytowane przez hubertsain
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuję- w tamim razie bede dzwonic jutro w celu umówienia terminu- w gre wchodzi każda sobota..

 

odnośnie wylewek.. to byc może będzie Pan w stanie wycenić na [odstawie nastepujących informacji..

 

Dokladne inforamcje wynikajace z projektu..(w jendym miejscu dodaje wiecej styro..)

 

Parter:

70 mkw: 5cm wylewka; siatka z drutu sr 3/10cm; 10cm styro; 2xpapa termozgrzewalna (pokoje)

45mkw: 5cm wylewka, siatka z drutu sr 6/10cm, 5cm styro, 2xpapa termozgrzewalna (garaz)

Pietro:

44,5:mkw: 4cm wylewka, siatka z drutu sr 3/10cm, 4cm styro, folia polietylenowa (to jest pokoj nad garazem.. To planuje wiecje styro niz w projekcie.. Np 5cm.. Zeby OD garazu nie ciagnelo zimno...)

71,5mkw: 4cm wylewka; siatka z drutu sr 3/10cm; 4cm styro; folia polietylenowa (to strop nad parterem)tf

 

Do tego sa 3 balkony: ok 14mkw : 4cm wylewka, siatka z drutu sr 3/10cm; papa termozgrzewalna; papa podkladowa; 5cm styro, folia polietylenowa.

 

Bardzo prosze o wycene pracy - robocizna z materialem.. (może wycena na PW..)

 

czy będzie mozliwośc umówić się na pomiary i wycenę bezpośrednio z Panem?

 

pozdrawiam

Monika

 

p.s. jestem pełna obaw, że ściany okażą się krzywe, albo mało dokłądnie spoiny wypełnione.. i nie będą się nadawać na pracę agregatem:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuję- w tamim razie bede dzwonic jutro w celu umówienia terminu- w gre wchodzi każda sobota..

 

odnośnie wylewek.. to byc może będzie Pan w stanie wycenić na [odstawie nastepujących informacji..

 

Dokladne inforamcje wynikajace z projektu..(w jendym miejscu dodaje wiecej styro..)

 

Parter:

70 mkw: 5cm wylewka; siatka z drutu sr 3/10cm; 10cm styro; 2xpapa termozgrzewalna (pokoje)

45mkw: 5cm wylewka, siatka z drutu sr 6/10cm, 5cm styro, 2xpapa termozgrzewalna (garaz)

Pietro:

44,5:mkw: 4cm wylewka, siatka z drutu sr 3/10cm, 4cm styro, folia polietylenowa (to jest pokoj nad garazem.. To planuje wiecje styro niz w projekcie.. Np 5cm.. Zeby OD garazu nie ciagnelo zimno...)

71,5mkw: 4cm wylewka; siatka z drutu sr 3/10cm; 4cm styro; folia polietylenowa (to strop nad parterem)tf

 

Do tego sa 3 balkony: ok 14mkw : 4cm wylewka, siatka z drutu sr 3/10cm; papa termozgrzewalna; papa podkladowa; 5cm styro, folia polietylenowa.

 

Bardzo prosze o wycene pracy - robocizna z materialem.. (może wycena na PW..)

 

czy będzie mozliwośc umówić się na pomiary i wycenę bezpośrednio z Panem?

 

pozdrawiam

Monika

 

p.s. jestem pełna obaw, że ściany okażą się krzywe, albo mało dokłądnie spoiny wypełnione.. i nie będą się nadawać na pracę agregatem:(

 

Pani Moniko, czekam więc na kontakt telefoniczny i z chęcią odpowiem Pani na wszystkie pytania :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa pana Huberta właśnie zakończyła u mnie tynkowanie.

 

Z czystym sumieniem mogę polecić, tynki wykonane bardzo ładnie i starannie, poprawki (zawsze się coś trafi) dokonywane były na bieżąco, ekipa zostawiła po sobie względny porządek.

Bardzo mile mnie natomiast zaskoczyli podejściem do miejscy trudnych - konsultowali ze mną miejsca w których z przyczyn niezależnych nie dało się wykonać tynku dobrze (np. nie było szans na zachowanie kąta prostego między ścianami, bo murarzom krzywo się postawiła działówka) i wspólnie ustalaliśmy co robimy, i co kosztem czego będzie równane.

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa pana Huberta właśnie zakończyła u mnie tynkowanie.

 

Z czystym sumieniem mogę polecić, tynki wykonane bardzo ładnie i starannie, poprawki (zawsze się coś trafi) dokonywane były na bieżąco, ekipa zostawiła po sobie względny porządek.

Bardzo mile mnie natomiast zaskoczyli podejściem do miejscy trudnych - konsultowali ze mną miejsca w których z przyczyn niezależnych nie dało się wykonać tynku dobrze (np. nie było szans na zachowanie kąta prostego między ścianami, bo murarzom krzywo się postawiła działówka) i wspólnie ustalaliśmy co robimy, i co kosztem czego będzie równane.

 

J.

 

Panie Jarku, dziękuję bardzo za referencję. Do zobaczenia pod koniec maja przy okazji obróbki glifów okiennych :-)

 

Pozwolę wkleić sobie także link do podsumowania wykonania tynków w Pana dzienniku http://forum.muratordom.pl/showthread.php?129893-Dom-w-Lesie&p=4084406&viewfull=1#post4084406

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

dziekuję- wszystko otrzymałam. Dziękuję też za orientacyjną wycenę:)

 

proszę jeszcze "powiedzieć", jak wygląda strona organizacyjna takiego wyzwania, jak wykonanie tynków kilkadziesiąt km od siedziby. Codziennie Panowie dojeżdzacie..? A może "stacjonujecie" na budowie na czas prac- przyczepa kempingowa itp..?

 

Zadaję to pyt na forum- być może kwestia interesująca również dla pozostałych potencjalnych klientów.

 

pozdrawiam

Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witam.

dziekuję- wszystko otrzymałam. Dziękuję też za orientacyjną wycenę:)

 

proszę jeszcze "powiedzieć", jak wygląda strona organizacyjna takiego wyzwania, jak wykonanie tynków kilkadziesiąt km od siedziby. Codziennie Panowie dojeżdzacie..? A może "stacjonujecie" na budowie na czas prac- przyczepa kempingowa itp..?

 

Zadaję to pyt na forum- być może kwestia interesująca również dla pozostałych potencjalnych klientów.

 

pozdrawiam

Monika

 

Pani Moniko, zawsze minimum jeden z pracowników zostaje na budowie w celu pilnowania całego sprzętu, wszystko jest zależne która brygada będzie u Pani wykonywać tynki, to będzie już do ustalenia przed samym wejściem na budowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...